Jump to content
  • Kayıt Ol

Genel VN Tartışma Başlığı

loykad

Önerilen İletiler

Bu Katawa Shoujo hep böyle mi? Oyunda tık yok. Böyle devam edecekse boşuna kasmayayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu Katawa Shoujo hep böyle mi? Oyunda tık yok. Böyle devam edecekse boşuna kasmayayım.

Hep öyle, hatta daha kötüye gidiyor bile denebilir. Katawa shoujo zaten kaliteli olmasından dolayı değil de 4chan yapımı, bi konudan rastgele insanların bir araya gelip senaryosu çizimi openingi ostsi kısacası herşeyini yaptığı bir yapım olduğundan ünlü. Ordan gazla bi dünya dile çevrildi falan filan, yoksa onun harici pek bi artısı falan yok profesyonel yapımlara kıyaslayınca çok amatör ve sıkıcı geliyor hatta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek yaptığım evde pineklemek, benim hayatım bunlarınkinden daha eğlenceli. Konu güzel de içerikte bir şey yok. Güzel başladı ama yat, kalk, aynı şey. Başka görsel romanlara yelken açayım.

Tsukihime önerir misiniz?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek yaptığım evde pineklemek, benim hayatım bunlarınkinden daha eğlenceli. Konu güzel de içerikte bir şey yok. Güzel başladı ama yat, kalk, aynı şey. Başka görsel romanlara yelken açayım.

Tsukihime önerir misiniz?

Tsukihime benim en sevdiğim eserlerden biri, 10 yıldır duyurdukları remake'ini bekliyorum diye insanlar dalga geçiyor hatta ama gelecek elbet :011: Oyunda voice yok, OST yok desek daha iyi hatta ben ostsiz oynamıştım tamamen, çizim gözün alışana kadar kötü gelebilir ama hikaye açısından bence son derece kaliteli bir eser. Tabi sen benim kadar sever misin bilemem ama en azından denemeye değer kesinlikle.

Sacchin :( Yalnız okuyacaksan kesinlikle spoiler almamaya bak, Birde oyunda enforced route order olduğunu hatırlatayım. Bad endingleri falan da çok kaliteli, fsn gibi belli bir sistemi yok ama arada rastgele kendini öldürtecek seçenekleri seçmen de hikaye açısından yararlı olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sacchin :(

Üfff kaç yıl oldu hala Sacchin diyorsun ya Arcueid falan dururken :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üfff kaç yıl oldu hala Sacchin diyorsun ya Arcueid falan dururken :)

Sacchin abi :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sacchin abi :(

Serinin tek özelliği olmayan karakteri, there will be no Sacchin route, remake'te dahi olmaz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin tek özelliği olmayan karakteri, there will be no Sacchin route, remake'te dahi olmaz :D

Özelliği yok mu :O Hangi açıdan özelliği yok abi :O

+ REMAKE'IN PV SACCHIN İLE BAŞLIYOR, O ROUTE BURAYA GELECEKKK

Yeni ciel tasarımı çok iyi ama ya, tekrar gördüm tekrar sevdim cidden. Arcueid mini etek olmasa perfect olacakmış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arcueid'in eteği gördükçe gelmesin şu Remake ya diyorum ;_; Bi karakter olgunluktan çocukluğa anca bu kadar indirilebilirdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arcueid'in eteği gördükçe gelmesin şu Remake ya diyorum ;_; Bi karakter olgunluktan çocukluğa anca bu kadar indirilebilirdi.

Ya aslında Arcueid'in bir çocuksu yanı da var, o açıdan aşırı alakasız da değil ama çizimlerden dolayı aşırı "ergen" atmosferi oluşmuş karakter üzerinde. 17-18 yaşında havası var eskisi gibi "elegant" aura kalmamış. Zaten Arcueid'i seven herkes düz bir kazak ve düz bir etek ile, makyajsız takısız tokasız göze güzel gelen, sadece kendi güzelliği ile ön plana çıkan bir karakter olmasından dolayı seviyordu.

Benim asıl merak ettiğim şimdi o meşhur salıncak sahnesinde Arcueid'in pantsu mu göreceğiz :D Ulan öyle birşey yaparlarsa yakarım oyunu da firmayı da ;_;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya şimdi şöyle bi şey var, Arcueid çocuksu da olsa neticesinde ablamız bir piremses. Şu an bu kısa etekle saatlerce oynayıp oynayıp, birden Archetype modu ekrana gelince tutarsızlığın dibi oluyor. Bu minik kız bu muymuş diye :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya şimdi şöyle bi şey var, Arcueid çocuksu da olsa neticesinde ablamız bir piremses. Şu an bu kısa etekle saatlerce oynayıp oynayıp, birden Archetype modu ekrana gelince tutarsızlığın dibi oluyor. Bu minik kız bu muymuş diye :D

Heralde çoğu sahnede belden altı görünmeyecek nasıl olsa, aksiyon ve h-scenelerde de mini etek kolaylık sağlar diye düşündüler :011:

O değil de hisui'nin VA öldü ya, heralde seslendirme olmayacak oyunda :( Zaten küçük bir ihtimaldi ama yine de o ihtimale inanmak mutlu ediyodu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni ciel tasarımı çok iyi ama ya, tekrar gördüm tekrar sevdim cidden. Arcueid mini etek olmasa perfect olacakmış.

O siz severlerin gazını almak için yapılmış pazarlama hamlesi, yok öyle bir şey :D

Ciel cidden çok iyi, dövmeli halini de tekrardan görmeyi çok isterim. Arcueid'in çarşaf gibi eteğinden sıkılmıştım, o açıdan mutluyum, Akiha'ya yazık olmuş, cidden bir şeye benzemiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
Umineko'ya bıraktığım yerden devam ettim ve yemeyip, içmeyip, uyumayıp bitirdim. Bir zamanlar ademania ile buradan tesadüf eseri yarışıyorduk, sonra ne oldu bilmiyorum, ben bitirdim, Adem ne yaptı hiç bir fikrim yok.

Hikayeyi, karakterleri falan çok beğendim de en çok müzikleri beğendim. Tekrar tekrar dinlemekten kendimi alamıyorum. Bir sürü caps aldım ve eğer bir gün tekrar okursam, o capslerde yazılanlara dikkat ederek okuyacağım.

Buradan fazla bir şey yazmayacağım, blogumda (imzamdaki ejderha) spoiler vermeden bir şeyler yazdım, isteyen bakabilir. Umineko'nun dövüş oyununu oynamak istediğimden de ayrıca gaza geldim. Oyun beklediğim gibi çıkmadı, tahmin ettiğim gibi kolpa bir dövüş oyunu olmuş, ama işte anime bazlı oyunlar genelde çok iyi olmuyor.

mobNm.jpg

GAME OWER PİRENSES :D

Şuna cevap yazacaktım hep unutuyorum. Büyük spoiler, sadece animeyi izlemiş insanlar bakmayıversin:

Beatrice sence Rosa mı yoksa Shannon mu?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hazır konuyu yukarda görmüşken bende önemli bir bilgilendirme yapayım; https://twitter.com/mimasukei/status/706704222348161024 Daha önce birkaç defa "bu sefer kırılmayacak, bu sefer kırılmayacak" diye sistemler denemiş Akabesoft sahibi, bu twittinde duyurduğu gibi en sonunda oyunlarında ünlü "denuvo" yu kullanmaya karar verdi.

Denuvo bildiğiniz gibi henüz düzgün bir biçimde kırılabilmiş değil, Fifa 2016 & Tomb raider & Just cause3 gibi oyunlar korsan oynanılamıyor. Aşırı pahalı bir güvenlik sistemi olduğundan çoğu oyun firması kullanmaya yanaşmıyordu ama akabesoft nasıl olduysa anlaşabilmiş. İlk denuvo'yu kullanacak oyun Purely Cation Nisan ayında çıkıyor, Kimileri "Kesin kırılır, Japon coderler çok rezil düzgün kullanamazlar onu, Hatta Denuvo'nun açığının bulunmasına bile sebep olabilirler" diyor, Kimileri "Triali denuvosuz, oradaki codingden full versiyonu da açılabilir" diyor, Kimileri ise kırılamayıp diğer büyük vn firmalarının da denuvoya geçeceğini düşünüyor.

Açıkçası bu kadar pahalı bir sistemi alıp nasıl kâr edecekler bilemiyorum, Korsanı engelleseler bile aşırı kaliteli bir oyun yapmadıkları sürece fazla bir satış artışı olacağını düşünmüyorum ben. Dediklerine göre şuan 2000-4000 arası bir satış ortalamasına sahiplermiş ve her yıl %20-25 düşmekteymiş, Şimdi denuvoyu alarak iyice kâr oranlarını yok ettiler bakalım bekledikleri gibi satışlar tavan yapıp o farkı kapatmalarını sağlayabilecek mi.

Artık sonucu ne olacak önümüzdeki ay göreceğiz ama vn dünyası adına büyük bir mevzu bu, Nasıl kırıldığı bile önemli. Örneğin "crack"i Denuvoyu kapatmadan bir şekilde oyuna girilmesini sağlayan türden birşey olursa Bundan sonra ki birçok oyun için fan çevirisi göremeyeceğiz demek, zaten kırılamazsa hiç oynayamacağız, cglerini bile göremeyeceğiz. Veya diğer firmalar bu olaya karşı nasıl bir tutum gösterecek, Eğer kırılamazsa hepsi denuvoya geçiş mi yapacak yada bu riski göze almayacaklar mı, Satışlar ne derece artacak, Beklenilen kadar büyük bir artış olacak mı vs vs. Kısacası heycanla bekliyoruz Nisan ayını.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Triali denuvosuz, oradaki codingden full versiyonu da açılabilir"

Ben de aynen böyle düşünüyordum ki benim gibi düşünenler kendini göstermiş :011:

Neyse bunun kullanılması VN fiyatlarını gereksiz artırır. Tsukihime Remake kadar iddialı şeyler çıkarmıyorlarsa da zaten kimse o fiyatı verip de bir şeyler almaz. Fifa'yı alan adam ne için alacağını biliyor zaten, veririm parasını oynarım uzun süre diyor. Ama 10 saatte okuyup bitireceğin hatta belki de beğenmeyeceğin bir şey için kimse fazladan para ödemez bence oralarda. Çok çok çok kalitesinden emin olacaklar ki anca o zaman.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Triali denuvosuz, oradaki codingden full versiyonu da açılabilir"

Ben de aynen böyle düşünüyordum ki benim gibi düşünenler kendini göstermiş :011:

Neyse bunun kullanılması VN fiyatlarını gereksiz artırır. Tsukihime Remake kadar iddialı şeyler çıkarmıyorlarsa da zaten kimse o fiyatı verip de bir şeyler almaz. Fifa'yı alan adam ne için alacağını biliyor zaten, veririm parasını oynarım uzun süre diyor. Ama 10 saatte okuyup bitireceğin hatta belki de beğenmeyeceğin bir şey için kimse fazladan para ödemez bence oralarda. Çok çok çok kalitesinden emin olacaklar ki anca o zaman.

Bende "Birebir" aynı yorumu yapmıştım abi yabancı forumda, aklın yolu bir :011: Nasu olsun, Ne bileyim Loseboy olsun Maeda olsun bu tür aşırı ünlü yazarların oyunu alınır, Denuvo kullanmakta bu oyunların satışlarını çok arttırır ona katılırım çünkü millet kesinlikle oynamak istiyor bu yazarları, sadece isimleri bile "kaliteli" olduklarına dair bir garanti.

Fakat klasik Moege 8213892131'u millet alıp ne yapsın, Onda denuvo kullanırsan adam gider 2 ay önce çıkmış başka bi moege indirir hepsi birbirine benziyor zaten. Olan ceplerinden verdikleri denuvo lisansına giden paraya olacak, Sonuçta çok pahalı bir güvenlik sistemi bu. Fifa 2016 20 milyon satmış ilk ayında mesela, Sen gidip 2000 satan oyununa 20 milyon satan oyunun sistemini kurarsan zarar ettiğinde de ağlamayacaksın :011: Hayır anlamadığım ne kadar artmasını bekliyorsun yani, artsın artsın 500 artsın 1000 artsın satışlar Denuvo'ya giden parayı kurtarmayacak ki.

Sayı demişken tabi sayılar biraz yürek burkuyor maalesef, Eğer dedikleri doğru ise ortalama bir vn 2000-4000 arası satıyormuş; Torrente baktığımızda ise sıradan bir moege çıktığı ayda 30.000 - 40.000 indirme alıyor, üzerine torrent harici indirme yöntemlerini de eklersek 50.000 diyebiliriz heralde. 50.000 korsana 4.000 satış üzücü, ama denuvo çözüm değil. Korsan indiren adam denuvo geldi diye bir anda her ay 80$a oyun almaya başlamaz, zaten millet oynayıp aşırı sevdiklerini alıyor o yolu kapatırsan hiçbir şekilde almamaya başlayacaklar. Neyse göreceğiz nisanda bakalım, Bu boklu değnek birinin elinde kalacak, Ya akabe'de ya korsan kullanıcılarında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi en kötü sürümden kazanmaları lazım başka türlü kurtarmaz bunlar. Aslında lokalizasyonu halledip Batı'ya kapak atsalar denuvo işinden daha fazla para kazanırlar. Steam malum VN sektörüne baya kapı açmaya başladı, dating simler falan saçma sapan yapımlar bile bunların kazandığından fazla kazanıyordur Steam üzerinden :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Japonya'da korsan olayının o kadar baskın olduğunu bilmiyordum. Denuvo visual novel olayına saçma valla, zaten bazı seriler hariç çoğu vn Japonya dışına çıkamıyor. Fan çevirisi olan ilginç ama pek bilinmedik vnleri de Japonya dışında öyle aşırı büyük bir kitle okumuyor zaten. Ama steam çabalıyor, her ne kadar +18 içeriğe sahip olan serilere uzak dursa da steam'in visual novel türü için yaptıkları ve yapacakları yadsınamaz. Şu an için halen kütüphanesi büyük sayılmaz ama umutluyum ben steam'den.

Umineko ile alakalı büyük spoiler;

Beatrice yanlış hatırlamıyorsam 7. bölümde isim verilmeden açıklanıyordu. Yasu = Shannon = Kanon = Lion = Claire = The Golden Witch Beatrice. Zamanında bana spoiler vermeden Rosa olduğunu düşündüğünü söylemiştin, benim de kafam karışmıştı nasıl olur falan diye diye ben hep aileden birilerinin Beatrice olması gerektiğine kafa yordum ama pek de mantık kuramadım. En nihayetinde Shannon'un Beatrice olması hiç şaşırtıcı gelmedi bana.

Ayrıyeten olayları düşündüğümüzde Kuwadorian Beatrice'in uçurumdan düşmesi ve Rosa'nın kendini suçlu hissetmesi vs şeyler vardı hikayenin sonlarında. Tabi Ange olayları öyle hatırlamak istiyor belki diye o kısımlar Ange'nin hayali olarak da düşünülebilir. Ama bir gerçek var ki, Rosa Kuwadorian Beatrice ile karşılaştı, uçurumdan aşağı düştüğünde oradaydı. The Golden Witch Beatrice ise bu Kuwadorian Beatrice'in kızı olduğundan, Rosa bence en fazla Kuwadorian Beatrice olabilir, bu da o kişinin aslında ölmediği şeklinde yorumlanabilir ama her halükarda (tekrardan uzuncana yazmak istemiyorum malikanedeki Beatonun ismini :P mindfuck oldum zaten hatırlamaya çalıştıkça :D ) bana göre Battler'ın yavuklusu olan Beatrice; Shannon.

Ama gönlümün birincisi olan Beatrice ise Lion. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Japonya'da korsan olayının o kadar baskın olduğunu bilmiyordum. Denuvo visual novel olayına saçma valla, zaten bazı seriler hariç çoğu vn Japonya dışına çıkamıyor. Fan çevirisi olan ilginç ama pek bilinmedik vnleri de Japonya dışında öyle aşırı büyük bir kitle okumuyor zaten. Ama steam çabalıyor, her ne kadar +18 içeriğe sahip olan serilere uzak dursa da steam'in visual novel türü için yaptıkları ve yapacakları yadsınamaz. Şu an için halen kütüphanesi büyük sayılmaz ama umutluyum ben steam'den.

Beatrice yanlış hatırlamıyorsam 7. bölümde isim verilmeden açıklanıyordu. Yasu = Shannon = Kanon = Lion = Claire = The Golden Witch Beatrice. Zamanında bana spoiler vermeden Rosa olduğunu düşündüğünü söylemiştin, benim de kafam karışmıştı nasıl olur falan diye diye ben hep aileden birilerinin Beatrice olması gerektiğine kafa yordum ama pek de mantık kuramadım. En nihayetinde Shannon'un Beatrice olması hiç şaşırtıcı gelmedi bana.

Ayrıyeten olayları düşündüğümüzde Kuwadorian Beatrice'in uçurumdan düşmesi ve Rosa'nın kendini suçlu hissetmesi vs şeyler vardı hikayenin sonlarında. Tabi Ange olayları öyle hatırlamak istiyor belki diye o kısımlar Ange'nin hayali olarak da düşünülebilir. Ama bir gerçek var ki, Rosa Kuwadorian Beatrice ile karşılaştı, uçurumdan aşağı düştüğünde oradaydı. The Golden Witch Beatrice ise bu Kuwadorian Beatrice'in kızı olduğundan, Rosa bence en fazla Kuwadorian Beatrice olabilir, bu da o kişinin aslında ölmediği şeklinde yorumlanabilir ama her halükarda (tekrardan uzuncana yazmak istemiyorum malikanedeki Beatonun ismini :P mindfuck oldum zaten hatırlamaya çalıştıkça :D ) bana göre Battler'ın yavuklusu olan Beatrice; Shannon.

Olay japonya dışı korsanları engellemek için değil yahu, adamlar japonya dışını fazla takmıyor zaten satmıyorlar bile tüm oyunların başında "for japan" damgası var, gerçi baseson gibi iletişime geçtiğinde japon olmasan da gayet kibar davranan firmalarda bulunuyor ama.

Sıkıntı japonyadaki korsan indirenleri engellemek; Kanada bu korsan olayını iplemiyor pek, birçok kez şikayette bulunmuş firmalar Kanadaya ait serverlar üzerine kurulu siteler hakkında, Gelen tek cevap "Biz Amerika değiliz Amerikanın kuralları bizi ilgilendirmez DA ZE" olmuş. Haliyle önce çözüm olarak japonyadaki Uploaderleri yakalamaya başladılar, bi ara tüm büyük vn anime uploaderleri hapise girdi millet korkar oldu upload etmeye. Ama buna da çözüm bulundu; Çinli Mikocon grubu oyunları proxy ile almaya ve dağıtmaya başladı. Japonya ile Çinin arası zaten belli, hiç bir şekilde işlemde bulunamıyor japon firmalar.

Uploadın önünü kesemeyeceklerini anlayınca çeşitli koruma yollarına gitmeye başladılar; Bir ara "sadece online" oyunlar oldu; Serverların kaldırmaması sonucu firmalar iflas etti, bir ara çok abuk subuk şifreler sormaya başladı oyunlar firmaya twitterdan ulaşıp onu girmesen oynayamıyordun; millet yine isyan etti hem bi vnye 80 dolar ödüyoruz hemde işimiz gücümüz yok zırt pırt bunla mı uğraşacağız falan diye. Bunlar da olmayınca "kırılamayacak" oyun denemeye başladılar; İlk deneme geçen ay ki Hataraku Otona (https://vndb.org/v18353) ile gerçekleşti, Firma sahibi biraz gururla "bu sefer kesinlikle korsan oynanılmayacak" falan diye atıyordu, OYUN İLK GÜNDE KIRILDI. Bu denuvo olayını da gurur yaptı olarak görüyorum ben, aşırı dalga geçildi tüm sitelerin diline düştü falan gururuna dokundu sanırsam, yoksa pek mantık işi değil yani o kadar pahalı bir sistemi visual novel dünyasının kaldırabileceğini sanmıyorum, satışların 2 katına falan çıkması lazım anca.

Oyunları crackleyen Mikocon değil bu arada, Mikocon grubu aslında visual novel sektörüne elinden geldiğince yardım etmeye çalışan; istiyorsanız oyunları 1 ay sonra falan yayınlayalım diye tekliflerde bulunan, İyi mi olacaklar Kötü mü olacaklar kendi içlerinde karar verememiş bir grup. Olayı karıştıran 2dgal isimli çince bir platformda bulunan, Japonların oyunlarını kırıp onları küçük düşürmeyi seven bir cracker. Adam sırf bu Akabesoft sahibini rezil edicem diye oyunun çıkacağı gün uyumamış, çıktığı saniyede artık nasıl ele geçirebilmişse bi şekilde oyunu almış, 2 saat uğraşıp kırmış.

Kısacası olay şuan Kibirli Akabesoft sahibi vs Kibirli Chinese Cracker gibi birşey. Sonuçları ne olacak hiç belli değil; Japon coderler berbatlıkları ile ünlü, şimdiye kadar birçok oyunu code hatası ile batırdılar belki de şimdiye kadar kırılmamış denuvo'nun açığı buradan çıkabilir, veya denuvo tutar ve satışlar artar & tüm büyük firmalar yavaş yavaş denuvoya geçip en azından denuvo kırılana kadar korsan durdurulabilir.

Yine eğer ilk 1-2 gün içinde kırılırsa akabesoft'un bu denovudan zararı çok büyük olacağından iflasın eşiğine gelebilir, ki kendileri en büyük vn firması içinde 10-15 adet sub-company var, veya tam tersi yakın bir gelecekte oyunun karakterleri & hikayesi öncesinde "denuvo var mı" diye bakmamız gerekebilir. Büyük bir shitstorm dönüyor, 1 ay sonra göreceğiz sonuçları .-.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Youtube'ta bir eleman vardı seneler önce, uzun uzun açıklamıştı neden "o kişi" olamayacağını. Çok da güzel şeylerle gelip Rosa demişti kafama yatmıştı. Senin dediğin zaten herkesin inandığı şey, okuyan herkes böyle düşünüyor. Ama o eleman "Hayır durun, gördüğünüze inanmayın hakikat bu değil" diye bir gazla yapmış videoyu :011: Şimdi arasam bulamam bayağı eskiydi.

Neyse sana önerim, Ep5'in mangasını okuman. Şahane ötesi bir manga olmuş, sanırım 3 kez falan okumuşumdur. Çizimleri, kırmızı-mavi renkte yazılarla vesaire bir de bu gözle gör olayları.

Bir de hep izletmek istediğim bayağı komik bir Ep7 parodisi vardı ama bulamadım malesef. Çok da güzeldi ya ;_;

Edit: Buldum valla:

Bir göz at ben bayağı eğlenmiştim o zamanlar:

Ha bir de sormayı unuttum, Trick endinge baktın mı?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Clannad'ı oynuyorum spoiler falan almadan. Millet çok uzun 100 saat sürüyor falan dedi ama ilk beyzbol route'unu oynadıktan sonra oyun su gibi geliyor. Çünkü beyzbol route demek neredeyse her karakterle konuşmak gibi bir şey. Hem karakterlere aşina oluyorsunuz hem de genel hikayenin %70'ini görmüş oluyorsunuz. Sonraki route'larda da "okuduğun sahneleri geç" seçeneğine basınca geriye sadece sonlarını okumak kalıyor. Little Busters'ta da böyleydi, bir kere routeları açmaya başlayınca ip gibi çözülüyor. After Story'e tahminimce 2 güne gelirim.

Fuko best girl <3

Edit: 24 saatte 3 route bitirmişim :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mini eteğin dışında arcueid saberface olmuş yau bir yerde yıllar içinde tasarım degisimini gördüm bildigin saber olmuş zamanla sacchin'in delirmis gibi baktigi cs olmazsa berserker mod acarim .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hala 2013de çıkan PV konuşuluyor, kabullenelim gelmeyecek remake falan :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?