Jump to content
  • Kayıt Ol

Ramazan Ayı Genel Başlığı

bedifeci

Önerilen İletiler

Mübarek çabuk bitti. :D

Evet ama bugün hiç geçmeyecek zannettim. Çok sıcaktı, şimdi susuzluktan öleceğim dedim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...
  • İleti 207
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

47

• Squaw

33

• CloudT

28

• bLueeekun

11

Yine bir sahur yoklamasıyla karşınızdayız, lakin bugünlük malesef pas geçmek zorundayım :P 2. güne inşallah, Allah kabul etsin şimdiden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Günün çoğunu dışarıda geçirecek arkadaşlar, bol su için, malum yaz aylarındayız, bazı bazı yağmur yağıyor bu aralar, fakat güneş her an tepenize çökebilir, su için. Su iyidir su. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seneki katılımımı, daha birkaç saat var ama sahur yoklamasıyla başlatalım bakalım. Herkese iyi sahurlar, Allah kabul etsin. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çeyrek pide - Tereyağ - Nutella - Çay benim bu seneki dörtlüm olacak herhalde başka bir şey yiyesim yok :D Allah kabul etsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusotaku

Peynir, çay, nutella, pide bu da benim dörtlüm. Allah kabul etsin. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çeyrek pide - Tereyağ - Nutella - Çay benim bu seneki dörtlüm olacak herhalde başka bir şey yiyesim yok :D Allah kabul etsin.

Su da iç. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Meyday'in çay için muhabbetinden sonra bu sene de herhalde suke'nin su için muhabbetini espri yapacağız :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Peynir var ama domates yakışmadı. Domatessiz sahur mu olurmuş. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İftardan sonra gömdüğüm 3 tabak kısırdan sonra bu gece sahuru pas geçmeye karar verdim :011: Çay içip paine güleceğim ezana kadar *cackle*cackle* :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gün boyu iştahsızdım, iftarda pek bir şey yiyemedim, sahura da çok az kaldı halen iştahsızım, böyle midemde açlık hissi var fakat bir şey yiyesim de gelmiyor. Sanırım 2 gündür yaptığım gibi su içmeye zorlayacağım kendimi. Güçsüz düşüp bayılmazsam iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sene pek açlık hissi yaşamıyorum nedense. Suke gibi iştahsızlık bende de var. Şu nutella yiyiciler o sizi susatmıyor mu yahu? Ben normal kahvaltı usulü takılıyorum, bazen fark olarak değişmez menüm limonlu zeytinyağlı ve tuzsuz haşlanmış patates ya da domatesle kavrulmuş biberim oluyor. :)

P.S

Su ve çayı unutmuyoruz elbette. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu sene pek açlık hissi yaşamıyorum nedense. Suke gibi iştahsızlık bende de var. Şu nutella yiyiciler o sizi susatmıyor mu yahu? Ben normal kahvaltı usulü takılıyorum, bazen fark olarak değişmez menüm limonlu zeytinyağlı ve tuzsuz haşlanmış patates ya da domatesle kavrulmuş biberim oluyor. :)

P.S

Su ve çayı unutmuyoruz elbette. :P

Nutella nasıl susatacak ya tuz mu var içinde öyle :011: Kahvaltı gibi işte benimki de, midemi dolduruyorum. Fakat bu sefer kısırı fazla kaçırdım bulgur inanılmaz susatır bakalım yarın ola hayrola ;_;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İftar ve sahur arası çok kısa olduğu için hemen acıkmıyoruz. Dün gece bende sahura başlar başlamaz bir iki lokmadan sonra birden şiştim yiyemedim hiçbir şey. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya beni tatlı da susatıyor ki. :)

Doğrusu iftarda da hiç iştahım yok. Koca bir bardak su ve ayran sonrası benim iftar neredeyse tamamlanmış oluyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tatlının susattığını ilk kez görüyorum :P

Benim bu sene iftarlarımın altın gününden farkı kalmayacak ya hedefimde bu var, yağlı yemeklere son :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@UnderminE

Eh söz konusu ben olunca bu tip şeyleri görebilmen olası. :P Belli zaten, kısırı çoktan gömmüşsün baksana. :D

@CloudT

Ohohoho ben de bu sene Cloud sohbetlerde görünmeyecek herhalde diyordum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pide, Nutella, Çay, Su dörtlüsü eşliğinde sahurumu yaparım, zaten fazla yiyen biri değilim, yetiyor :D Suyu bol içerim :qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusotaku
Bu sene Nutellacı arkadaşlar baskın. :P:D

Ben üşeniyorum adam akıllı kahvaltı yapmaya, ondan dolayı Nutella <3 :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nutella'yı düz ekmeğe sürmek yerine altına önce tereyağı veya kahvaltılık yağ sürüp yemeyi deneyin yılların lezzeti vazgeçilmez :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Squaw

Siteye uğramaya pek vaktim olmuyor da ondandır... Bu seneye geçen seneye göre pek bir şey değişmemiş. Eh benim için de değişmedi. Can boğazdan gelir dercesine yiyen biri olduğum için kahvaltılık yiyeceklerle doymam mümkün değil. Onlar da dahil yemek falan artık ne denk gelirse yerim. Üstüne cila niyetine kahvaltılıkları götürürüm. İftarda da sahura kadar yemeye devam tabii... Kilolu biri de değilimdir hani, 178 cm'e 64 kilo ortalamasına sahibim. Şu an gayet iyiyim aman kilo almayayım. Sonra aklıma diyet fikirleri sokarlar da yemek falan yiyemez olursam vay bana vahlar bana. XP Ayrıca bazen diyorum; ah yakınlarda bir tane fırın olsaydı, yakından kastım evin hemen karşısında olsaydı. Diğer türlüsü uzak kaçıyor. XP Neyse işte fırın olsaydı da gidip sabaha doğru çıkan sıcak sıcak hamur işlerinden alsam... Pek de güzel oluyor. Neyse acıktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkesin ramazanı mübarek olsun, ben sahursuz tutuyorum. Sahura kalkınca gün boyu midem rahatsız oluyor. 1 bardak su en iyisi benim için sahur. Böylece kilo vermeyi de hedefliyorum. 3/3 gidiyorum, inşallah sonuna kadar devam ederim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@SuskunGeveze

UnderminE'yle konuştuğum gibi tatlı şeyler susatıyor. O yüzden annemin babamın mini bahçesinden doğal yaptığı boğürtlen reçelinden bile doya doya yemeye çekiniyorum doğrusu. :D

@UnderminE

Eskiden çokokremi o yöntemle yiyordum ben. :D

@CloudT

Geçen sene çok oburdum ama bu sene pek bi iştahsızım. :/ Yine de haşlanmış patatesimden vazgeçmem. :P Fırın konusundaki hislerini anlayabiliyorum. Ben de o konudan muzdaribim. :'(

@armadaxster

Sahursuz tutamam asla. Yoksa gün boyu midem bulanır durur. Bazen yediğim halde bulanıyor. Senin de ramazan ayın mübarek olsun. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?