Jump to content
  • Kayıt Ol

Ramazan Ayı Genel Başlığı

bedifeci

Önerilen İletiler

Hayatım demek sen benden daha yakın bir hitap değil mi? :011:

Ramazan bitse de mutfağı annemden devralsam bi. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 207
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

47

• Squaw

33

• CloudT

28

• bLueeekun

11

Daha gün teyzesi tarzında ya, benden yaşça büyük ama kendini genç hisseden teyzelere söylüyorum onu hoşlarına gidiyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu seneki son sahurumuzu tamamlamış bulunuyorum. Allah seneye tutabilmeyi nasip etsin. Bayram için yarına misafirimiz olacak. Muhtemelen bayram boyunca siteye uğrayabilme fırsatım az olacak. Tüm arkadaşlara şimdiden iyi bayramlar dilerim, seneye bu başlıkta yeniden güzel sohbetlerimizde buluşabilmek umuduyla. :)

Bu gece de sahurluk bir fincan Türk kahvemi lüplettim. Afiyet olsun bana. :P Yatışa hazırlanma vaktidir artık. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaklaşık 1-2 saat sonra yola çıkıyoruz, son sahur pek de sahur gibi geçmedi yol hazırlığı yapmaktan. Öyle böyle bitti Ramazan valla, köydeki eski toprakların baklavalarını tatmak çok daha keyifli olacak :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ve bir ramazanın sonuna daha geldik. :( Gelecek sene aynı ve daha yeni arkadaşlarla ramazana girebilmek ümidiyle.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İki gündür yalnız başıma sahur ve iftar yapıyorum, bu akşam tesadüf o ki yazılanları okudum, son sahur yazmışsınız hep, bugün son muydu ya ohmy.gif

Not: Kontrol ettim hemen telefonumdaki planlayıcı üzerinde ramazan tarihleri yanlışmış ve beni yanılgıya düşürdü.

Neyse. Son iftarı yapmışım. tongue.gif Keyifli bir ramazan oldu yine, bünye yazın oruç tutmaya iyice alıştı. Bunun üzerine bir Türk kahvesi içilir -yine- . Herkese iyi bayramlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sen çay iç çay :P

İyi bayramlar arkadaşlar Safranbolu dağlarından selamlar :syglr:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?