Jump to content
  • Kayıt Ol

Waifu ve Husbando

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

(düzenlendi)

Benim de hiç içimden gelmedi sadece bir tane eklemek:)

Yamamoto Misaki - Hatsukoi Limited

Gizli İçerik

a459daf142ed33a690aa5ed89645313b--misakiHatsukoi.Limited.full.744250.jpg

İga Akeginu - Basilisk

Gizli İçerik

4aaaed1f67b7837cfdacff00e95ff21134df04a1cce2362c3a9903125d8fdb8fbd8ea9bf--the-mo

Madoka Ayukawa - Kimagure Orange Road

Gizli İçerik

xfQhyVouXmdnE7rHAkVEvPZkFwH.jpgtumblr_o95sou7bo61v5l22zo1_1280.jpg

Düzenlendi: (Gallardo)
  • Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 19.11.2017 at 00:15, Squaw dedi ki:

Sadece bir tanecik mi seçebiliyoruz? :panda-emoticon-54:

Yaşadığın şehirde birden çok karısı yada kocası olan kaç kişi tanıyorsun? Sadece soruyorum. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 saat önce, Akuma_Blade dedi ki:

Yaşadığın şehirde birden çok karısı yada kocası olan kaç kişi tanıyorsun? Sadece soruyorum. :)

Benim yaşadığım şehirde harem kuruyoruz. ;) 

Olay ciddi bir şeyden mi dönüyordu da ben fark edemedim? Ben de sadece sorayım dedim. 

• Süper 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Gerginliğin ne gereği var yahu?" demek isterim de, şaka maka ben bile böyle bir konu olduğunu unutmuşum. :'D

19 yaşındaki halimle herhalde şu an görüşseydim midem bulanırdı. Neden o kişi böyle bir şey düşünüp açtı bunu, bilemiyorum. Bu kadar iğrenç, laubali, gereksiz bir konu daha görmedim zaten. Zaten eski yazılarımın hiçbirini utançtan okuyamıyorum. Ve bu konunun tekrar çıkması da, kafamı bir yere sokup bir daha çıkarmak istemeyişime neden oldu. Konu hoplatanlara selam olsun. :P

Tabii şaka bir yana, bu muhabbet yukarıda da söylenildiği gibi dalga amaçlı, klasik ve birçok kişinin nefretini (şu an ben de dahil olmak üzere) çeken bir konu. 2014 yılında bile bu konudan bahsettiğin zaman seni linç eden kesim, şu an neler yapar, bilemiyorum.

O yüzden, "WAIFU" ve "HUSBANDO" denen şeyler yoktur diyelim, karakterinden hoşlandığın şeyler vardır diyelim (he/she/it): Alpha Hatsuseno, Usagi Tsukino, Alice Carroll, Oscar François de Jarjeyes, Ahiru gibi...

Ve... evet, bu kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Shiodome Miuna. Nagi no Asukara isimli buram buram ergenlik fışkıran animenin best girl'ü olur kendisi. Sade, gösterişten uzak çizimleri olsa da naif kişiliği ve kişiliğine mükemmel uyan sesiyle izleme sürecinde sinsice içinizde yer ediniverir. Mesela ben animeyi bitireli 5 gün olmuş ama etkisinde sayılırım.

Gizli İçerik

Miuna_Cover.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Hi no Tori: Houou-hen - Hayame

Gizli İçerik

images?q=tbn:ANd9GcSmbWf6ptbmZf5NLBBr_0G

Hi no Tori: Houou-hen - Buchi

Gizli İçerik

images?q=tbn:ANd9GcRkUOcV0DouKsuFruVukuB

Hi no Tori: Yamato-hen - Kajika

Gizli İçerik

67872.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?