Jump to content
  • Kayıt Ol

JoJo's Bizarre Adventure Part 4: Diamond Is Unbreakable

gundamaster

Önerilen İletiler

Yorumlardan spoiler yemeyin dikkat edin. Bazı şarkı isimleri falan olur görürsünüz, karışmasın ortalık.

Ve evet o kızlara ben de inanılmaz sinir oldum. Çocuğun burnu çapraz duruyordu bildiğin, insan yüzü kanamış diye bi bakar be. Tü size!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 133
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• loykad

54

• bLueeekun

29

• baryshx

13

• suke

10

En Çok Yazanlar

23

Koichi'nin konuştuğu her saniye mute yapmayı düşündüğüm bir bölüm oldu. Arkadaş bir ses bu kadar mı kulak tırmalar. Tamam bağırarak konuşman gerekiyor da bari sesin güzel olsun. Speedwagon abimiz vardı şiir gibi hem ağlıyor hem gülüyor hem korkuyordu anlatırken ;__; Karakterle alıp veremediğim yok ama o sesi inanılmaz soğutuyor karakterden.

Freeze benim en sevdiğim standlardan biriydi Part4'te, spoiler vermemek için baya zor tuttum kendimi aylardır :D Mangadakinden çok daha havalı olduğunu söyleyebilirim, sesi falan cuk oturmuş. Bir de arkaplan müziği muazzamdı, Part4'ten bu yana duyduğum en iyi karakter müziğiydi heralde. S - H - I - T kısmını koymalarına da çok sevindim :011:

Kira zaten kalitesini artırmaya devam ediyor, adam sadece sessiz sakin memur gibi sabah 8 akşam 5 eve gitmek istiyordu ne hale soktunuz :TTT:

Edit: Bir de şimdi gördüm, Kishibe Rohan wa Ugokanai diye bir spin-off manga vardı. Blu-ray'in yanına OAD olarak vereceklermiş çok sevindim hep merak ettiğim bi spin-offtu. Rohan candır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öncelikle yeni nesil yani konuşan standlar çok hoş olmuş. İlk önce şu yıldırımlıda görmüştük galiba şimdide Koichi'de görüyorum. Evrim geçirmiş standin seiyuusu cuk oturmuş. Konuşmalar çok iyidi. Koichi uplanmaya devam ediyor ama o sesi beni de gıcık etti. Sen git bölümün çıkmasına iki gün kala çocuğu hypele o gitsin kulağını kanatsın. :( Ayrıca Koichi saiyan moduna girince havalı olmuyor mu? :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnanılmaz havalı olduğu gerçek, göz bebeklerine kadar çizimi değişiyor üstüne bir de David Pro'nun meşhur renk değişimleri eklenince harika oluyor. Allah başımızdan eksik etmesin bol bol para kazanırlar da daha güzel şeyler yaparlar amin :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Aptal Koichi yüzünden Jotaro ne hale geldi :/ Josuke'nin de dahil olması için yara alması şarttı gerçi.

Echoes act 3 epey hoş bir stand. Yuki Kaji Koichi'yi seslendirirken kulağı çok tırmalıyor ama Echo 3'de sakin konuşup efektli olunca kulağa hoş geliyor. Yuki Kaji bağırmasa iyi seiyu aslında :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen bende kıl oldum koichi'nin sesine, gereksiz telaş ve kendini kanıtlama çabalarınıda ergenliğine veriyorum, ne de olsa liseli :D Bu arada Kira'da akıyor, daha çok numara göreceğiz gibi ondan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 24

Kira'yı ne pert ettiler bu bölüm.

Elemanın tüm karizma gitti şu hale bak.

HorribleSubsJoJosBizarreAdventure-DiamondisUnbreakable-24720p.mkv_snapshot_18.59_2016.09.10_15.35.26fd387.md.jpg

Koichi'nin "Bir Liseli bile senin adını öğrendi" tarzındaki yorumları adamı direk yerin dibine soktu ve o soğuk kanlı havasından eser kalmadı. Birden Josuke'ye kendini iyileştirecekken -orda kestiği rol çok iyiydi, dedim paçayı kurtardı- soğukkanlılığını yitirdiği için paçayı ele verdi. Aya planı ile tamamen gizli haline dönmesi çok iyi fikirdi. Yalnız aya'nın çabuk harcanmasına üzüldüm :/ Bir ara Koichi'de gitti diyordum ama zor kurtardı paçayı.

Jotaro yine aslan parçasıydı, o hali ile Kira'yı çok güzel benzetti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya benim bölümde en sevdiğim şey gerçekten Kira theme :D Böyle gergin ve gerçekten korkunç şeyler olurken arkada sakin sakin "dıt dıt dıt" diye piyano çalması inanılmaz gidiyor Kira'nın soğukkanlı havasına. Her ne kadar soğukkanlı olsa da Kira çok sabırsız bir insan ve bu yüzden kendini böyle çabuk ele verebiliyor. Patlamaya hazır bi bomba gibi.

Jotaro'nun o halde bile racon kesiyor oluşuna çok gülüyorum ya "kırılan senin suratın olacak" tarzı lafları gördüğüm her an ben:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben daha Stardust'tayım. Siz bittiğinde üzülürken, ben doya doya izlerim artık. Nihahahahaha :sinsin::@:

:q015:

Neyse spoiler yemeden gideyim.:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen bölüm bittikten sonra "Kesin haftaya Kira son bulacak." demiştim ama güzel bitti. Hikaye devam ediyor. Koichi aslında bu ölüm tahtalı köye gitmişti ama geri getirdiler. Jotaro ve Koichi gidecek olsaydı çok üzülürdüm. Kira'yı önce fiziksel olarak yenmekten çok psikolojik olarak yenme fikri çok iyidi. O yüzden Koichi'yi öyle bir durumda bunu başarabilmesine çok sevindim. Gerçektende bu çocuk güzel gelişim kaydediyor. Bölüm hakkında konuşmaktan çok merak ettiğim şeye değineyim. Sürekli aklımda olan bir şeydi ama son anda yaşanan olaylar sağ olsun ACABA OLUR MU? demeden edemiyorum.

Kapanış şarkısını belli bir bölümden sonra dikkat ettirseniz elmaslarda birini görüyorduk. Onun kimin nesi olduğunu başından doğru tahmin etmiştim ama bir yandan da Kira'ya benzetiyordum. O yüzden ben diyorum ki bu malum kedi acaba Kira olarabilir mi? Hani yeni yüz falanda takındı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kedi nereden çıktı ya? Kedi dediğimiz Killer Queen işte hangi kediden bahsediyorsun ki :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arada thief'le de Jojo konuşuyorum o yüzden yorumlarım sana farklı gelebilir. Neyse sorun değil ana villaini öğrendim artık. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Thief sana çok önceden "kedi" iması yapmıştı, o da açılışta gözüken kediydi. Sana Killer Queen'i spoillememek için "kedi" demiştir. Killer Queen yani o, başka kedi yok. Şu an teori yapacak da bir şey yok ayrıca villain falan ortada işte .-.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İşte ben Kira'dan sonra bir de kedi imasında bulunduğu kişi var sanıyordum. Son bölüm sonunda kafama dank etti. Dediğin gibi tam spoiler vermemek için üstü kapalı konuşur kendisi. :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam 25. bölüme denk getirmelerine hayran kaldım. Normalde bir animenin bitiş süresine tam da "yeni kişiliğe başlangıç" olayını denk getiriverdiler. Bu dakikadan sonra artık başka bir anime izliyormuşuz gibi olacağız, en azından ben mangayı okurken öyle hissetmiştim. Yeni "ailemize" adapte olmak zor geliyor :D

Yeni eşinin seiyuusu da çok tanıdık geldi ama yazmamışlar henüz. Tanıyabilen var mı? Kadın şok oldu 2 yumurta kıran kocayı görünce :011:

Şurada bir saniyeliğine kalbim durdu sanırım:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölümün yarısına kadar karı koca olayını gram anlamadım. Daha sonra gelen sahneler sağolsun kafamda net şeyler belirdi. Sadece en başta olanları gösterselerdi "Ne ara evlendi bu?" diye sorup dururdum. :D Yanlız tipi beklediğimden çok farklı olmuş. Bunun en son hali pembe saçlı değil miydi? Gerçi renk işi kolay, boyatır gider saçını. :@:

Kira'nın babasının kuşun üzerindeki sahneye çok güldüm. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölümün yarısına kadar karı koca olayını gram anlamadım. Daha sonra gelen sahneler sağolsun kafamda net şeyler belirdi. Sadece en başta olanları gösterselerdi "Ne ara evlendi bu?" diye sorup dururdum. :D Yanlız tipi beklediğimden çok farklı olmuş. Bunun en son hali pembe saçlı değil miydi? Gerçi renk işi kolay, boyatır gider saçını. :@:

Kira'nın babasının kuşun üzerindeki sahneye çok güldüm. :D

Komple vücudunu değiştirdi saçda dahil, boya olayı yok.

Bu ok yay yine mi çıktı piyasaya yaff, birde ucunu açık bırakıyorlar kaç tane olduğu konusunda. Seriyi bunun üzerinden uzat uzatabildiğin kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunu epeydir foreshadowing ayağına kilitliyorlardı işte. İlk zamanlar sarışın Kira'nın sanki David Production versiyonu gibi duruyordu ama aslında Kawajiri'ydi işte. Stüdyo renk değişim tekniğini kullandığı için çoğu kişi o abiyi bizim sarışın Kira'nın "artistik" versiyonu sanmıştı. Artık sarışın defteri kapandı, Kosaku Kawajiri'yiz. Siyah saç işte artık üstüne ceket mi giyer tişört mü giyer ne giyerse giyer yakışır abimise. Sarışın daha fenaydı gerçi :P

Ok yay olayı biraz sabır istiyor ><

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sarışın karizmaydı ya. :D

Ok yay olayı elbet bir gün açıklanır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya Twitter'da da paylaştım ama en üzücü kısım bunlar mahallede toplanıp dikkatli olalım derken Aya'nın "benim mekanla işi olmaz ama.." dediği sahne şimdi dönüp bakınca baya üzücü oluyor :TTT:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya Twitter'da da paylaştım ama en üzücü kısım bunlar mahallede toplanıp dikkatli olalım derken Aya'nın "benim mekanla işi olmaz ama.." dediği sahne şimdi dönüp bakınca baya üzücü oluyor :TTT:

Bu kısmın manga haliyle ilgili konuşmak bir tür spoiler sayılır mı bilmiyorum ama nolur nolmaz;

O kısımla ilgili, Cinderella bölümünü Kira bölümünden önceye aldıkları için bu detayı stüdyonun kendisinin eklemiş olması daha da hoş. David Production'u her fırsatta biraz fazla övüyorum ama...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu kısmın manga haliyle ilgili konuşmak bir tür spoiler sayılır mı bilmiyorum ama nolur nolmaz;

O kısımla ilgili, Cinderella bölümünü Kira bölümünden önceye aldıkları için bu detayı stüdyonun kendisinin eklemiş olması daha da hoş. David Production'u her fırsatta biraz fazla övüyorum ama...

Zaten o sahnenin manga kıyaslaması yapıldığında o karakterin oraya sonradan eklendiği fark edilmişti ama kimse böyle bir şey düşünememişti, David foreshadowing yapmayı çok seviyor ben de bu huylarına bayılıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6 sayıyı 1 bölüme sığdırıp üstüne OP ve ED, o7. İçinde Rohan olan bölümler genelde en zevk aldıklarım oluyor, ovasını çıkaracakları için daha minnettar olamam.

Ayrıca bu 100.bölümmüş, yeni openingi görürüz sanıyordum ama sanırım haftaya olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?