Jump to content
  • Kayıt Ol

House MD

Borastus

Önerilen İletiler

Bu spoiler tagleri anlaşılan işe yaramıyor arkadaşlar. Ya da ben fazla zayıf biriyim hemen bakıyorum altlarında ne var diye. An itibariyle spoiler delisi yaptım kendimi. Arka arkaya açtım hepsini. House izliyordum ama o da askıya aldığım serilerden biri oldu sonradan. Ama yine de devam edecektim yani. O zamana kadar belki unuturum kimin kim olduğunu diye ümit ediyorum şimdi.:s58: Tıpla ilgili diziler ne kadar abuk olursa olsun izlerim ama House bunlardan biri değil elbette. (Ama gidip de "Doktorlar" dizisini izlemem abartmayın allasen) Eheh en iyisi yazın izlemek üzere koca bir arşiv oluşturayım ben şimdiden. Anime anime nereye kadar değil mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• spartiate

3

• Borastus

3

• antioksidan

2

• Vermillion

2

Hause olmasa dizi izlenilmez, ama garip kişiliğiyle izlettiriyor kendi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yılbaşından sonra başlamıştım, haftada bi sezon izleyince çok hızlı gidiyorum diye 4. sezon sonunda durdum, geçen hafta tekrar başladım. Bence eski takımın tadı yok artık dizide, 4. sezon iyiydi yeni takım kurması vs ama sonra monotonlaştı, yinede izliyorum :D bu arada kutnerla ilgili;

karakteri canlandıran Kal Penn beyaz sarayda iş bulmuş (obama oyuncuları bile alıyo işe arkadaş :D ) dolayısıyla karakterin diziden çıkarılması gerekmiş. Aslında intiharla hiç alakası olmayan bir karakter olsa da House'un psikolojik durumuna etkisi olsun diye bu şekilde diziden çıkarılması uygun bulunmuş

Ve dizinin 8. sezonuyla ilgili resmi bir açıklama olmasa da, yeni sezon yapılması bekleniyormuş :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

8x1

House karakter olarak yine aynı,değişen tek şey dizinin geçtiği mekan olmuş..umarm yakın zamanda çıkarırlar hapisten pek güzel olacak gibi durmuyor şu haliyle.Hayret ettiğim noktaysa ütopik humanist Wilson nasıl oldu da House'un ziyaretine gelmedi koca bölüm boyunca :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

Şu dizinin bile bittiğine insan inanamıyor artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Şahsen 1 yada 2 bölüm izleyip bıraktığım bir dizi fakat gerçekten çok seviliyor ve övülüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Sıkılıdıkça tekrar tekrar izlerim. Böyle bir doktorum olsaydı keşke :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?