Jump to content
  • Kayıt Ol

Forum Kullanımı Üye Ve Yöneticiler için

Serkan

Önerilen İletiler

Tam olarak nereye açacagımı bilemedim bana en uygun burası geldi. Demin mesaj attığım zaman bir yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanacaktır yazdı. Böyle bir ayar gerçekten eklendi mi, her bölüm için geçerli mi, neden eklendi açıklama yaparsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 49
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Serkan

9

• spartiate

7

• Anifly

5

• Seifukusha

4

hangi katagoriye konu acmaya calistigini bilmiyorum ama bu ozellik vbulletin icinde var (sonradan eklenmis birsey degil). bu ozelligin amaci belli basli katagorilere acilan konu iceriginin ziyaretcilere gsoterilmeden once denetlenmesi ( foruma aykiri birsey iceriyorsa duzeltilmesi yada silinmesi ) icin yapilmis bir seydir.. gruplara yada kisiye ozel birsey degildir..

not: yoneticiler hangi katagoriler icin bu ozelligin acildigini yada acilma nedenini aciklarlar sanirim..

saygilar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam olarak yazayım o zaman:

Anime tartışmaları bölümünde Phantom ~Requiem for the Phantom başlığına yazmıştım. Daha önce de oraya yazıyordum bugün yazdığım zaman yöneticiler tarafından denetlenecektir yazdı baya bir süre yayınlanması şimdi baktığımda çıkmış.

Belki de bug falan oldu veya deneme yapılıyordu en azından haber vereyim buradan. Kimsenin bana karşı garezi olduğumu zannetmiyorum zaten:d.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o bölümde öyle bir denetleme gerektiğini bile farketetmemiştim işin aslı... mesajı az önce onayladım borastus, kontrol panelini inceleyeyim bir, neden böyle yaptığını anlamadım:bekliyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu dedigin bolum icin konusursak eger

diger sitede anime tartisma bolumunde acilan konu yada yazilan mesajlar genelde konu disina cikip kavgalara neden oldugu icin burda bunun onune gecmek icin yapilmis bir onlem olabilir.. yada dedigin gibi sadece deneme yapiliyorda olabilir :))) malum forum yeni ve yonetim paneli diger siteden cok ama cok degisik ve gelismis oynaya oynaya ogrenilecek bir suru ozellik mevcut..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üyeliğimi aktivleştirmeme rağmen profil bilgileri hata veriyor. Yazan yazı ise;

''Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor.''

Siteye mesajı dilediğim gibi atıyorum. Üyelik bilgilerinide düzenliyorum. Hatta arkadaş olarak bile davet edip bende gözüküyor ama kim girerse girsin yukarıdaki yazı çıkıyor:(.

Sorunu açıklayacak birisi çok makbule geçer :imdat:.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üyeliğimi aktivleştirmeme rağmen profil bilgileri hata veriyor. Yazan yazı ise;

''Bu Üye kayıtlı Üyemiz değildir. Bu sebebten dolayı Üyeye ait Profil gösterilemiyor.''

Siteye mesajı dilediğim gibi atıyorum. Üyelik bilgilerinide düzenliyorum. Hatta arkadaş olarak bile davet edip bende gözüküyor ama kim girerse girsin yukarıdaki yazı çıkıyor.

Sorunu açıklayacak birisi çok makbule geçer

Sorun halledilmişitir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bende anketler bölümüne anket filan yapmak istiyorum yapabilirmiyim? Kısıtlı alanmı yoksa o bölüm.:bilmiyorum:

Ve birde tecrübe puanı filan yazıyor, var mı öyle birşey bulamadım.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sen de anket açabilirsin radon... tecrübe puanı konusundan benimde haberim yok ama:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Selam. Tecrübe puanı sistemini şuan aktif hale getirmedim. Eğer isterseniz getirebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özel mesaj kutumuzda kapasite sınırı var mı acaba? Benimkinin 100 olmasına fazla birşey kalmadı da.. Önceki sitede yeni mesaj geldiği zaman, kutu doluysa eskilerden biri otomatik siliniyordu. Kutu dolu olduğu için mesajı alamama gibi birşey yoktu. Burada durum nasıl?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sinir 100 mesaj ve otomatik silinmiyor.. kutu dolu oldugu icin mesaj alamazsin ama bosaltinca gelir (doluyken gelmeyenler de gelir)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Voodoo'nun kullanıcısından Aluminia başlığını değiştirirken yanlış kullanıcıyla yazmışım, neyse.

Başlık ismini üzerrine tıklayarak binbir zorlukla da olsa değiştirebiliyordum ama artık o da olmuyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar, birisi bana şu linkback midir nedir? Açıklarsa çok sevineceğim. Geçenlerde sıkıntı yaşadığımız forumay sitesinin adı yazıyor.

hedeh.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamen atıyorum ama sanırım o sayfaya, dışarda hangi sayfadan link verildiğini gösteriyor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlar' date=' birisi bana şu linkback midir nedir? Açıklarsa çok sevineceğim. Geçenlerde sıkıntı yaşadığımız forumay sitesinin adı yazıyor.

[img']http://img41.imageshack.us/img41/9503/hedeh.jpg[/img]

Merhaba;

Bu sistem şöyle çalışıyor. Eğer bir konu başka bir sitede geçiyorsa sistem onu tespid ediyor ve yönetimin onayına sunuyor. Eğer onaylarsanız bu konunun en altında gözüküyor. Bu siteye backlink sağlıyor. Onaylama ise gereksiz spamları önlemek amaçlı..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

HTML kodunu nasıl açabilirim video eklemeyi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serkan anlatım için teşekkürler ama ben foruma imza eklemekte güçlük çekiyorum. İmzayı img kodları arasına alsamda resim olarak değil de link olarak gözüküyor.

İmzaya resim yükleme ve birkaç özellik daha hayır şeklinde gözüküyor. Bu seçenekelri değiştirmenin bir yolu yok mu? Varsa da forum tamamen aktif olduğunda falan mı biz o seçenekleri değiştireceğiz?

Hotlinki koy direk

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fark ettim ki linkleri ekliyince direk görünür şekilde çıktı videolar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

İmza ekleyemiyorum acaba ben mi yapamıyorum yoksa bir sorun mu var_

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resmini photubucket yada imageshack.us a yükle bide öyle dene hoca:pinonkyo:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alakası olduğunu sanmıyorum bilgisayardan seçersem de eklenmiyor :) ama yinede deneyeyim

edit: cıx olmadı yine

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

[center][img=http://img7.imageshack.us/img7/664/47903004.jpg]
[url="http://myanimelist.net/animelist/serkan"][font=Century Gothic][color=Red]Anime List[/color][/font][/url]
[/center]

bu benim imzamdaki kodlar ornek alarak bir dene.. herhangi bir hata var demedigin icin bu kadarini soyleyebiliyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler :) yaptım demek isterdim ama :mutlulh: malesef birisine yaptırdım :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?