Jump to content
  • Kayıt Ol

Ekip Alımları Açık Kapalı

Yazı İşleri
Yazar
Çevirmen
Başvur 10
Redaktör
Düzeltmen
Resim İşleri
Sayfa Temizleme
Resim Tamamlama
Mizanpaj
Video İşleri
Video Yapımı
Karaoke Zamanlama
Karaoke Efektleri
Logo
Dizgi
Site İşleri
Grafiker
  • Gerek forumları gerekse fansub ve manga projeleriyle bu sitedeki bütün içerik, üyelerinin ve görevlilerinin paylaşımcı bir ruhla verdikleri emeklerin ürünüdür. Sizden de bu ruhla faaliyet göstermenizi bekliyoruz.
  • Forum, fansub ve manga faaliyetleri bireysel beceri ve çabanın yanında takım çalışmasını gerektirir. Takım çalışmasında ihtiyaç duyulan uyum sağlama becerisine ve sorumluluk bilincine sahip olmalısınız. Tabii ki size makine muamelesi yapmayacağız; evdeki hesabın çarşıya uymayacağını, hayatın çeşitli iniş çıkışlarına bağlı olarak her şeyin aksayabileceğini çok iyi biliyoruz. Fakat bir sorumluluğu üzerinize alırken bu ihtimalleri lütfen siz de hesaba katın, kaldıramayacağınız yükün altına girmeyin.
  • AMT’de her şey gönüllülük esasına dayanır, yapmak istemediğiniz iş size yüklenmez. Fakat bu, istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz anlamına da gelmez. Sitenin ilkeleri, kuralları, korumaya çalıştığı kalite çıtası ve takım çalışmasının doğası gereği, her istediğinizi yapmanız mümkün olmayabilir, bunu peşinen bilmelisiniz.
  • Takım çalışmasını sürdürülebilir kılmak için, görev alacağınız alandaki sorumluların ve yöneticilerin sizinle ihtiyaç hâlinde irtibat kurmaları mümkün olmalıdır. Gerektiğinde email, gerektiğinde anlık iletişim imkânı veren Skype veya Discord gibi bir ağ üzerinden size ulaşabilmeliyiz. Başvurunuzda bu mecralardaki iletişim bilgilerinizi belirtmenizi tabii ki beklemiyoruz, fakat ekibe alınmanız hâlinde sizden bu bilgilerin isteneceğini ve ulaşılabilir olmanızın bekleneceğini bilmelisiniz.
  • Ve bütün bunlar bir yana, esas amacımız eğlenmek ve eğlendirmek, vaktimizi hem verimli hem de bize mutluluk veren uğraşlarla geçirmektir; bunu lütfen unutmayın. AMT için yaptığınız işten haz almıyorsanız bir şeyler yanlış gidiyor demektir. Olası sorunların tespiti ve çözülmesi için sorumlularla ve yöneticilerle iletişime geçmekten çekinmeyin, onlar bunun için var.

×
×
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?