Jump to content
 • Kayıt Ol

Genel Araştırma

'dövüş sanatları' etiketi için arama sonuçları.

 • Etiketlere Göre Ara

  Etiketlerin arasına virgül koyun.
 • Yazara Göre Ara

İçerik Türü


Forumlar

 • Forum Genel
  • Duyurular
  • Görüş ve Önerileriniz
  • Yardım Bölümü
  • Anketler
 • Anime/Manga/LN/VN Sohbet
  • Haberler
  • Anime Sohbet
  • Manga Sohbet
  • Light Novel Sohbet
  • Visual Novel Sohbet
  • Çeviri ve fansub üzerine
 • Hayatın Diğer Renkleri
  • Beyaz Perde / Beyaz Cam
  • Uzak Doğu Dizi ve Film
  • Başka Şeyler
  • Forum Oyunları
  • Tarihe Düşülen Notlar
 • Antalya'da yaşayan Manga, Anime, Cosplay, Otaku dostları's Manga, Anime, Cosplay, Otaku

Takvimler

 • Community Calendar
 • Antalya'da yaşayan Manga, Anime, Cosplay, Otaku dostları's Etkinlikler

Şurada arayın...

Find results that contain...


Oluşturma Tarihi

 • Başlangıç

  Bitiş


Son Güncelleme

 • Başlangıç

  Bitiş


Sayısına göre filtrele...

Bulunan 5 sonuç listelendi

 1. Katsugeki/Touken Ranbu 2017 ORİJİNAL活撃/刀剣乱舞 KATEGORİTV Dizisi KAYNAKCard Oyun BÖLÜM SAYISIBilinmiyor SÜREBilinmiyor GÖSTERİM2 Tem 2017 - ? STÜDYOufotable TÜRAksiyon, Fantastik anime / 33018 TANITIM 1863 senesinde çalkantılı samuray dönemi sona ererken Japonya, Şogun müttefikleri ve karşıtları olarak iki kutba bölünmüştür. Dünyanın kaderi, tarihin akışını değiştirmek için gelecekten gönderilen tarihi revizyonist ordusu tarafından tehdit edilmektedir. Bu gücü yenmek ve gerçek tarihi korumak adına ruhları Saniwa tarafından hayata döndürülen iki kılıç savaşçısı Edo'ya gönderilir. Aynı efendiye hizmet etmiş olan terbiye ve anlayış sahibi Horikawa Kunihiro ile çabuk öfkelenen ama yetenekleri konusunda sual bırakmayan Izuminokami Kanesada, içlerinde Mutsunokami Yoshiyuki, Yagen Toushirou, Tombokiri ve Tsurumaru Kuninaga gibi savaşçıların da bulunduğu bir çeteyle birlikte bu işgalci kuvvetlere karşı koymaya çalışacaklardır. SESLENDİRME KADROSU Mikazuki Munechika Tsurumaru Kuninaga Soma SaitoJaponca Izuminokami Kanesada Ryouhei KimuraJaponca Mutsunokami Yoshiyuki Kento HamaJaponca Horikawa Kunihiro Junya EnokiJaponca Yagen Toushirou Seiichirou YamashitaJaponca Tonbokiri Tooru SakuraiJaponca YAPIM EKİBİ Toshiyuki Shirai Yönetmen Kalafina Jenerik Şarkı İcrası Soma Saito Jenerik Şarkı İcrası Nitroplus Özgün Eser İLGİLİ YAPIMLAR Kaynak Katsugeki/Touken Ranbu
 2. Aurora Borealis

  Shamo

  Shamo TANITIM Hayat, hayat, hayat… Kaldırım kenarındaki su kanalları vardır ya, orada yürümeye çalıştığınızı düşünün. Sadece öne doğru düz bir adım atarak ilerleyebildiğinizi... Yalpaladığınızda, yana doğru kendinizi dengelemek için bir seçim yaparsınız. Kaldırım tarafı mı asfalt tarafı mı…? Elbette seçme şansınız olduğunda sizin için en doğru olduğunu düşündüğünüz tarafı seçersiniz. Ama ya o yalpalama anında, bilincinizi yitirip doğru bir seçim yapamazsanız ya da doğru seçim yapmanızı engelleyen bir faktör meydana gelmişse ne olur...? Bir kere suç işlemişseniz suçlusunuzdur. O damgayı yedikten sonra size karşı bir suç işlediğinde adalet sizi korur mu…? “İnsan çöplüğü” yani ceza evi. Ceza evi insan çöplüğü müdür ki?! Ceza evinin müdürünün deyimi ile bir nevi insan çöplüğü olan reşit olmayan suçluların gönderildiği Ajigasaki ıslah evinin yeni bir misafiri vardır. 16 yaşında ki Ryo Narushima. Oldukça zeki ve akıllı bir gençtir. Seçkin bir lisede okuyan düzgün bir aileye sahip ve Tokyo Üniversitesi gibi bir üniversiteye rahatça girebileceğine kesin gözü ile bakılan gelecek vaad eden bir genç… Ancak kendisince içinde bulunduğu kapana kıstırılmış hali ve kişiliğinin yok oluşunu izlediği düşüncesi ile başka bir seçeneği kalmadığını düşünerek ailesini kız kardeşinin gözleri önünde, bir anda katletmiş bir gençtir. Ancak onun hikâyesi aslı şimdi başlamaktadır. Islah evinde onun tüm sınırlarını zorlayacak olayların yaşanması ile birlikte kendisini bir andan iyice köşeye sıkışmış bulur. Tüm yardım isteklerinin cevapsız kaldığını düşündüğünde ıslah evi müdürü tarafından özel bir dövüş eğitimine kaydettirilir. Müdüre göre o gözden çıkarılabilecek biridir. Peki Ryo bu ayrıcalığı nasıl değerlendirecektir… Öylesine bilgi..: Shamo veya diğer adı ile Ko-Shamo; Soyu Taylanda dayanan ve Edo döneminde siyam türünün bir bozması olarak üretilen bir tür Japon tavuğudur.(Horoz) ilk başta neden Shamo diye bir isim verdiğini anlayamamıştım mangaya, ancak Japonya da halen yasal olan horoz dövüşleri ile manga arasındaki espritüel çarpıklık gerçekten şimdi trajı komik geliyor.. KARAKTERLER Ryou Narushima - Ana Karakter Sun Wukong - Yardımcı Karakter Toma Takahara - Yardımcı Karakter Kenji Kurokawa - Yardımcı Karakter Natsumi Narushima - Yardımcı Karakter Daigo Yoshioka - Yardımcı Karakter Fabio Marcos Sanshiro - Yardımcı Karakter DİĞER İSİMLERİ Orijinal: Shamo Japonca: 軍鶏 BİLGİ Kategori: Manga Cilt sayısı: 34 Bölüm sayısı: 338 Yayım: 1998 - 13 Oca 2015 Dergi: Evening Eser: Akio Tanaka (Hikâye & Çizim), Izou Hashimoto (Hikâye) Türler: Aksiyon, Dram, Dövüş Sanatları, Piskoloji, Seinen İSTATİSTİKLER Puan: 7.87 Sıra: 1254 Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 17:41 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 727 Aşırı şiddet ve cinsellik içerdiğinden ötürü 18 yaş altı için uygun değildir! KİŞİSEL NOT:
 3. Aurora Borealis

  Yongbi Bulpae

  Yongbi Bulpae TANITIM “Aptal” bir ödül avcısı olan Yongbi, içmeye ve kadınlara düşkün ve Kendi kadar sıra dışı atı ile tek başına seyahat etmekte olan çılgın olduğu kadar korkusuz bir gençtir. Başına iyi bir ödül konulmuş olan ve tehlikeli bir suikastçı organizasyonu “Siyah Yılan” grubunun lideri Goo-Hwi’nin peşindedir. Goo-Hwi ne isterse yapabileceğine Ne isterse alacağına ve kimsenin onu durduramayacağına inanmaktadır. Goo-Hwi’ yi yakaladıktan ödülü almak için yola çıktığında Küçük bir çocuğun hayatını kurtarır. Çocuk karşılık olarak sahip olduğu madalyonu Yongbi’ye verir ancak bu da kendisini beklemediği bir maceranın içinde bulmasına sebep olacaktır. Devamı: Yongbi Bulpae Oejeon DİĞER İSİMLERİ Orijinal: Yongbi Bulpae İngilizce: Yongbi the Invincible Japonca: 용비불패 Diğer: Yong Bi Bulpae BİLGİ Kategori: Manhwa Cilt sayısı: 23 Bölüm sayısı: Bilinmiyor Yayım: 1998 - ? Dergi: Yok Eser: Jung-Hoo Mun (Çizim), Ki Woon Ryu (Hikâye) Türler: Aksiyon, Macera, Komedi, Tarih, Dövüş Sanatları İSTATİSTİKLER Puan: 7.81 Sıra: 1510 Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 17:40 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 10685
 4. Aurora Borealis

  Shigurui

  Shigurui TANITIM 1603-1868 arası Edo döneminde Lord Tokugawa Tadanaga bir dövüş turnuvası yapmaya karar verir. Ancak bu turnuva diğerlerinden farklı olarak gerçek kılıçlarla yapılacaktır. Japonya'nın en büyük kılıç olarak bilinen tek kollu Fujiki Gennosuke ve kör Irako Seigen bu turnuvada dövüşecektir. Her ikisi de aynı zamanda Iwamoto Kogan’nun öğrencisidir. Buna rağmen bu turnuvada birbirleriyle mücadele edecektirler. Turnuvanın sonunda ise tek bir kazanan! KARAKTERLER Seigen Irako - Ana Karakter Gennosuke Fujiki - Ana Karakter Suzunosuke Kondou - Ana Karakter Kogan Iwamoto - Yardımcı Karakter Gonzaemon Ushimata - Yardımcı Karakter Lady Iku - Yardımcı Karakter Mie Iwamoto - Yardımcı Karakter DİĞER İSİMLERİ Romaji: Shigurui Japonca: シグルイ Diğer: Death Frenzy, Crazy for Death BİLGİ Kategori: Manga Cilt sayısı: 15 Bölüm sayısı: 84 Yayım: 19 Haz 2003 - 17 Tem 2010 Dergi: Champion RED Eser: Takayuki Yamaguchi (Çizim), Norio Nanjou (Hikâye) Türler: Aksiyon, Dram, Tarih, Dövüş Sanatları, Samuray, Seinen İSTATİSTİKLER Puan: 8.23 Sıra: 444 Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 16:00 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 3868 Manga aşırı şiddet ve cinsellik içerdiğinden 18 yaş altı için uygun değildir.
 5. Aurora Borealis

  The Grandmaster

  The Grandmaster 7.4 311 KATEGORİFilm SÜRE2 saat 10 dakika ÜLKEHong Kong TÜRAksiyon, Dram, Dövüş Sanatları drama / 6053 TANITIM 1954 ten 1957 ye kadar bruce lee'nin de hocalığını yapmış, çin'de zengin ailelerin sadece kendi mensupları arasında aktardıkları ve yaygınlaştırılmamış ving çu' nun tüm dünyaya yayılmasına öncülük etmiş Yip Man' in hikayesidir. Daha öncede 2008 yılında Wilson Yip' in beyaz perdeye aktardığı ve büyük başarı elde etmesi ile birlikte 2010 da ikincisi çekilen, Otobiyografik filmlerine nazaran Wai, kendi tarzı ile Yin Man' ın Dövüş ustalığına geçişini, ve hayatını ap ayrı, biraz felsefik, biraz sanatsal olarak beyaz perdeye aktarmıştır. Yip Man' ın büyük hayranlık duyduğu bir diğer dövüş sanatı olan 64 Hünerin ustası ve Mengjin dövüş sanatları birliği başkanı Yip man' ı, dövüş yetenekeleri ve mütevazi kişiliğinden dolayı birliğinin varisi olarak atar. Ancak bu duruma içerleyen Kuzeydoğulu varisi Ma san tarafından öldürülür. Babasından 64 Hüneri miras olarak alan Gung Yeuk Mooi ise, babasını intikamını almak için harekete geçer.. Aynı zamanda 1938 yılında Foshan' ın Japonların eline geçmesi ile birlikte Yip Man Sahip olduğu bütün serveti kaybetmiştir. Artık alıştığı o hayatın dışında bir yaşam sürmeye başlar. OYUNCULAR Zhang Ziyi Gong Er Leung Tony Ip man Chang Chen "The Razor" Yi Xian Tian Zhao Benshan Ding Lianshan Lo Hoi Pang Uncle Deng Song Hye Kyo Cheung Wing Sing Trailer NOt: Öncelikle Fragmana bakıp da vay aksiyonu sağlam bir filme benziyor sözünü ya yutun yada rafa kaldırın .. Evet içinde her ne kadar aksiyon barındırsa da, sonunda bön bön ekrana kendinizi bakarken bulursunuz baştan diyeyim..
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?