Jump to content
  • Kayıt Ol

Bir animede sizi en çok sinir eden şey nedir?

kimsesiz

Önerilen İletiler

Ohaa ben Usagi Drop'ı "My Girl" tarzı çocuk büyüten genç adamın maceraları tadında, sıkıcı aile mangası/animesi sanıp tüm popularitesine rağmen uzak durmuştum ama bu spoilerda okuduklarım.wr5r

Adamlar "Sultan Gelin" e bağlamış resmen! x'D

Öhm, ilginçmiş, öhm.erre44

Ha birde kafa karışıklıklarını engellemek için...

Mangada zaman atlaması oluyor.

Animede bunu işleyecek yeterli zaman olmadığından, Usagi Drop animesini, herkese tavsiye ederim. İnsanın yüreğini ısıtan bir yapım olarak devam ediyor anime şu anda.

Neyse konuyu saptırdım, affola :D

Ana konuyla ilgili olarak; çok düşünmedim. Nefret ettiğim tek şey, zavallı durumda olan erkek baş karakterler. Kardeşim, normal olun bari, tamam herkes müthiş olamaz, ama normal bile değilsiniz :D

Bkz: genel olarak harem anime ve manga serileri.

Bari ki onları arada çıtır çerez niyetine tüketiyorum, o nedenle de pek umursamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animelerde kaotik finallerden, kanlı, grotesk cehennem tasvirlerinden kesinlikle hoşlanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Usagi Drop konusunda;

Okumayı düşünenler lütfen bakmasın, uyarı benden :birsey gelmez:gj

Rin Daikichi'ye bir nevi aşık oluyor.

Buda biraz daha ayrıntılı spoiler.

Daikichi Rin'e 2 sene süre verip, başka oğlanlara bak, beni boş ver diyor. Fakat Rin 2 senenin sonunda kimse ile ilgilenmiyor ve manganın sonunda evlenmeye karar veriyorlar.

Yeri değil ama baya kafama takıldı;

Rin, Daikichi' nin halası, ya da teyzesi olmuyor mu? Yaş olayını geçtim, 1. derece akraba evliliğine izin var mıymış Japonya' da?! Tabi Rin' in babası Daikichi' nin öz dedesi değilse sorun çözülür. :006:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Özellikle ecchi animelerde erkeklerin şamar oğlanına çevrilmesine sinir oluyorum. "La iki dakika adam olun" diyesim geliyor hep.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeri değil ama baya kafama takıldı;

Rin, Daikichi' nin halası, ya da teyzesi olmuyor mu? Yaş olayını geçtim, akraba evliliğine izin var mıymış Japonya' da?! Tabi Rin' in babası Daikichi' nin öz dedesi değilse sorun çözülür. :006:

Büyük bir spoiler daha geliyor;

DUN DUN DUN...

Rin'i meğer Daikichi'nin büyük babası evlat edinmiş. Baba belirsiz, belki yeni gelecek olan yan hikayede cevaplanır bu soru...

Evet böyle bir şey. Yorum senin bundan sonra. 454dr

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animelerde kaotik finallerden, kanlı, grotesk cehennem tasvirlerinden kesinlikle hoşlanmıyorum.

Stereotipik çok fazla anime izledikten sonra bu tür finalleri mumla ararsın ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Temponun bir türlü tutturulamaması,

Baştan çok hızlı gelişen olayların sonradan kağnı hızıyla ilerlemesi

ya da çok ağır giden animenin bir anda hızlanıp aniden sonlanması fdfdh

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Usagi Drop konusunda;

Okumayı düşünenler lütfen bakmasın, uyarı benden :birsey gelmez:gj

Rin Daikichi'ye bir nevi aşık oluyor.

Buda biraz daha ayrıntılı spoiler.

Daikichi Rin'e 2 sene süre verip, başka oğlanlara bak, beni boş ver diyor. Fakat Rin 2 senenin sonunda kimse ile ilgilenmiyor ve manganın sonunda evlenmeye karar veriyorlar.

Bende bu konuyu çok acayip merak ettim mangaya baktım34343 noluyo lan!! rer5we Böyle bir seri nasıl olur??? Rin ,Daikichi ile nasıl evlenir !!! inanmadım mangaya baktım Rin büyüyor ve Daikicki'ye çocuk vermek istediğini falan söylüyordu:ssok: bende bir Lan durumu oldu bayağı bi bozuldum animesini izlerken ne güzel seri falan diyordum buraya kadarmış şuan animeden o kadar soğudum ki izlerken bile :023-32:wr5r kötü oluyorum err53err53 umarım animesinin ilerleyenbölümlerinde öyle birşey olmaz umarım o son değişir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

34343Hayal Kırıklığına uğradım mangadaki son için fguuryy

Neyse benim en sinir olduğum tek şey animenin mangadan daha özet şekilde geçip bitmesinden nefret ediyorum, diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kızların hamam sefası dfdf

onsene gidilmeyen bi anime bi manga var mı acabaaaa?!!! wew445%100 katılıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
Konu bitmeden animenin bitmesi..

Anime bitmeden konunun bitmesi, bir de fguuryy

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Kapanış şarkısından sonra devam eden seriler wikinfggg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birden çok pairing kombinasyonu yapılabilecek senaryolarda başrol karakterin döne döne gelip çocukluk arkadaşını seçmesi. Depresif ve olgun denebilecek heroine'lerin asla seçilmemesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

uzay gemisi+bilincini kaybetmiş karakter+canavarlar basmış bir uzay gemisi+kurtulmaya çalışan bir anakarakter

çok mu zor sayın anime ve manga yapımcıları,eminim parayı bulursunuz,ha bu nasıl olur diyorsanız,size half life yada dead space tarzı oyunlara bakın demem gerekiyor!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gamsız, sorumsuz, sakin, tokadına cevap verilemeyen, hiçbir şeye şaşırmayan çünkü zaten herşeyi planlamış anakarakterler. Evet canım. Her zaman ve her yerde öyledir kesin zaten.

uzay gemisi+bilincini kaybetmiş karakter+canavarlar basmış bir uzay gemisi+kurtulmaya çalışan bir anakarakter

çok mu zor sayın anime ve manga yapımcıları,eminim parayı bulursunuz,ha bu nasıl olur diyorsanız,size half life yada dead space tarzı oyunlara bakın demem gerekiyor!

Bu tarz bir Anime hatılamıyorum 1999 sonrası dönemden. Yada en azından şu an aklıma gelmiyor. Hatırlayabildiklerimin hepsi 1999 (yani Half-Life) öncesinden :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kahramanlarımız tehlikededir. Çok güçlü biri tarafından yakalanmak üzeredirler. Kurtulmak için bir yol bulurlar ama hemen uygulamazlar, ilk önce bir birlerine sarılıp sevinirler, sonra tam planı uygulamaya geçirecekken baş kötü gelip planı bozar. O kadar oyalanırsa tabi plan bozulur diye sinir olmak da bana kalır.

Bir başka alternatif ise karakterlerimiz kötü karakter ile savaşmaktadırlar. Baş kahramanımız ise bunlara yetişip onları kurtaracaktır. Fazla mesafe olmayan yeri hepsi tek tek yenilirken o hepsi yenildikten sonra anca yetişir.

Bir de karakter yenilirken izleyip sonra savaşa dahil olan karakterler. Karakter yenildikten sonra intikamını alacağım der bu türler. Yenilmeden önce yardım etseydin ne olurdu ki?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

işte burdan anime yapımcılarına çağrı;madhouse a özellikle,uzaydaki gemiden kaçma temalı bir oav çekseler çok mu zor?eminim burları okuyan 1 yada 2 türkçe japon olur,fikir verelim,

bedavadan para kazandırıyoruz...daha ne?:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Esas oğlan herkesin iyiliğini düşünen kendisini feda eden saftır. Bide bunun çocukluktan yada okuldan bi kız vardır kızmızda bu safa aşıktır bir süre sonra esas oğlan bi kızla karşılaşır aşık olur 2 gün sonra esas kızımız esas oğlanın okuluna kaydolur gıcık oluyorum!

Bir süre sonra bakarsınız ki ne olmuşsa baddas bir karaktere dönüşüverir yeme beni ya.

Birde esas kızdan başka karakter yok mu niye diğer karakterleri yapmayacakları şeyler için zorluyorlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Animelerden yarım yıldır baya soğudum ve mangalara yöneldim.Ama gerek anime olsun gerek manga tipi kayık başrolü gördümmü direk bırakıyorum.Sanırım otokuları memnun etmek için bu tarz başroller seçiyorlar.Tipi kayık hiç bir özelliği olmayan, üstüne sapık kişilikli ise tahammül edemiyorum.Seri haremse birde okumayı düşünmekten bile vaz geçiyorum.Maken ki ve B gate H kei örnek olarak verilebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Dövüşün ortasında ''tamam, ben kazandım'' deyip yenilen karakterler :kazna:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tsundere kız tripleri ve inadına kendisini deli gibi seveni bırakıp saçma kızı tercih eden erkek karakterler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

25dk'lık bir bölümün 15dk'sının flashback ile geçmesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?