Jump to content
  • Kayıt Ol

Minami-ke(みなみけ. The Minami Family)

kimsesiz

Önerilen İletiler

Minami-ke Haruka, Kana, ve Chiaki yalnız başına yaşayan üç kız kardeştir. Anime bu üç kız kardeşin kendilerine göre sıradan olan hayatları ve bu sıradan hayatlarına ortak olan insanları anlatıyor. İzledikçe aslında hayatlarının hiçte bildiğimiz gibi olmadığını anlayacaksınız. Yemek yapmaktan başlayarak aşka kadar hayattaki birçok zorluğun nasıl atlatılacağını dolaylı yoldan öğretiyorlar.:D İlk olarak 2004 yılında yayınlanmaya başlayan serinin 3 sezonu var.

Bence izlenmeye değer bir seri. Süreklilik var. Konusu sıkıcı değil. Bazen abartıyorlar o kadarda olur artık.Tv de gösterilen şeyleri kaçırmayın o kısımlar çok komik

. SENSEI! NINOMIYA-KUN! ikilisi beni bitirdi.Birde "fundoshi" gibi birşey vardı tam hatırlamıyorum oda çok manyak.

Minami-ke (Tv Serisi) (2004)

Minami-ke Okawari (TV Serisi) (2008)

Minami-ke Okaeri (TV Serisi) (2009)

Haruka Minami ( 春香, Minami Haruka)

En büyük kardeş ve lise 2. sınıfa gidiyor. Kardeşleriyle ilgileniyor. Anne görevini üstlenmiş durumda. Buda sınıf arkadaşları tarafından yanlış anlaşılıyor. Üç kız kardeş içinde en güvenilir olanı Haruka’dır.

harukaminami.jpg

Kana Minami ( 夏奈, Minami Kana)

Ortanca kız kardeş orta ikinci sınıfa gidiyor. Düşüncesizce davranan enerji dolu bir kişiliği vardır. Yaptıklarını önceden asla düşünmez. Pekte nazik sayılmaz.

kanaminami.jpg

kanaminami.gif

Chiaki Minami ( 千秋, Minami Chiaki ) Ailenin en genç üyesi. İlkokula gidiyor.(5-2 sınıfında).Göze çarpan özelliklerinden biri zekiliğidir. Fark etmeden insanlara lakap takıyor. Favori kelimesi "bakayarō(aptal)”dır.

chiakiminami.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• kimsesiz

2

• spartiate

1

• Shean

1

• ishak

1

Öve öve bitiremiyeceğim animelerdendir. Espirileriyle olsun konusu ve ya çizimleri olsun hepsi harikadir. Kesinlikle izlenmeli ve izletilmeli.

Ayrıca kardeş kavgaları ve ya küçük kardeşin en büyük kardeşe aşık olmak derecesindeki sevgisi için bile izlenir. =D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok eğlenceli bir animeydi, birinci sezonunu izlerken bayağı bir güldüm... tavisye ederim herkese:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yorumlarını okuyunca, oldukça merak ettiğim bir animeydi. Neticesinde izledim de. Ama beklediğim gibi çıkmadı. İlk sezonu zar zor bitirdim ve 2. sezona başlama gereği bile duymadım. Bölümlerde işlenen konular birbirinden fazlasıyla bağımsızdı bana göre. Tüm anime boyunca güldüğüm tek yerler, küçük kardeşin ortanca kardeşin saflığından faydalanarak onu kandırdığı kısımlardı diyebilirim. Sonuç olarak; sevmedim, türü komedi olsa da, sıkılarak izledim tüm sezonu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beni kahkahalara boğmayan ama sürekli gülümsememi sağlayan bir seri. Çok iyi esprileri vardı. ikinci sezonu birkaç yıla izlerim. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnsanı yardıran türde değilde eğlendiren bir seri.Sıkıntımı gidermişti benim,çokta hoştu.Tavsiye ederim herkese.biraz ''Random'' bi seri fakat,güzeldir izlemeye değer yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Birinci sezonu oldukça güzeldi. İkinci sezonda animasyon değişmişti ve biraz daha başarısızdı bire göre. Üç de yine çok keyifliydi.

Birinci sezonda kahkahalarla güldüğüm çok kısım olmuştu. Özellikle izledikleri dizi ile alakalı bölümler. Kardeşlerden en çok Kana'yı severim. Afacan bir karakter olması onu sevmem de en büyük etken.

Animenin birbirinden bağımsız bölümleri olması çok normal burda zaten hayattan kesitler sunuyor. Aynı konu üzerinde çok fazla ilerleme kaydedemez bu nedenle.

Güzel animedir rahatlıkla tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

buseriyi izliye bilceğim tr olarak likleri verirmisiniz

AnimeUp ilk sezonu fansub olarak hazırlamıştı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

şirin bi seri ama öle çok da akıcı ve hayranlık verici bulmadım benzerleri 'Azumanga Daioh' ve 'Lucky Star' gibi..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?