Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime & Manga Arşiviniz

Mokuton

Önerilen İletiler

anime (ve manga) arşivinizin ekran görüntüsünü (screenshot) çekip buraya atın, toplam kaç GB olduğunu yazın.

not: biraz bakındıktan sonra konuyu buraya açmaya karar verdim. gözümden kaçan daha iyi bölüm vardıysa konuyu taşırsınız..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Gallardo

2

• Mokuton

1

• Ersan

1

• LOTAS

1

50 GB felan olması lazımda hepsi cd lerde ^^ şimdi çekemem resimleri ama bazılarını söyliyeyim.

Naruto ( Full )

Naruto Shippuuden ( Güncele kadar full)

One Piece ( Güncele kadar full)

Slam Dunk ( Full + Special )

Darker Then Black

Bleach ( Güncele kadar full )

GTO ( Full )

Fairy Tail(Güncele kadar full)

KHR ( Güncele kadar full)

Full Metal Alchemist 1/2 ( Full )

Kenichi ( full )

Soul Eater ( full )

Clannad ( full )

Amatsuki ( full )

bunlar işte bazıları hepsine bakmadım şimdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim imzamdan arşivimle ilgili bilgileri ayrıntılı olarak görebilirsiniz.:lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Download'ı bitmiş seriler;

2ahxsw2.jpg

c27uc.jpg

Download'ı devam eden seriler;

cp3d0.jpg

Ova, Special ve Moviler;

5d9xya.jpg

Boyutları;

2qxrjt5.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

TooFun helal olsun yahu valla imrenilecek bir arşiv yapmışın gerçekten kısmetse kotasız internete geçince sanırım benim arşivde buna benzeyebilir hehe.

Valla benim kaç GB tam bilmiyorum ama sanırım 50 GB a falan dayanmıştır hatta çoktan geçmiştir tam net birşey söyleyemeyeceğim çünkü DVD de yarısı ayrıca daha fazlaydı 500 GB lık bir taşınabilir sabit disk almıştım ordada vardı bayağı ama , maalesef sabit disk bozulup garantiye yollamam ve askerden döndüğümde ise fişinin kaybolması ve garantiden alamamam sebebiyle arşivimde düşüş oldu maalesef neyse herşeyde vardır bir hayır dedik bizde ancak içime oturmadı değil hani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

352kghh.jpg

270 gb :) 65 gb devam eden seriler var. (KHR,Bleach,One piece vb :) )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yamulmuyorsam 800-900 GB arası bir arşivim var şu an.

2 ayrı harici hdd'de, biri 750 GB'lık philips, diğeri ise 1.5 TB'lık seagate.

İndirdiklerimin daha yarısını bile izlememişimdir.

Ne acelem var zaten.

Edit: Merak edip toplamda kaç GB olduğunu merak ettim ve baktım. 1 TB veriyi geçmişim haberim yokmuş.

adszj.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

3 tane(1TB+1.5TB+1.5TB) olmak üzere toplamda 4TB eden ayrı hddler içinde toplam 2520.5 gb'lık yer kaplayan bir anime yığınım var. Bunun dışında iki tane de 256'lık cd içeren iki tane çantam var. Bu çantalarla beraber yaklaşık 4TB oluyor. İndir indir anime iyi de sığdıracak yer bulamıyorum artık :D

Animeleri Myanimelist imzamda görmeniz mümkün ama es geçtiklerim de var listede.

Devam Eden Seriler klasörü:

devamedenseriler.jpg

Tamamlanmış Seriler Klasörleri:

tamamlanmseriler.jpg

h.jpg

S.jpg

S2.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Hiç hesaplama gereği duymamıştım. Animelerimi yer olduğu müddetçe 160 gblıkbir harici diskte. Ki bu geçici olarak izlediğimi siliyorum . Asıl olarak cdlere depoluyorum. 500 gbdan fazla arşivim olduğunu düşünüyorum. Sırf seed etmek için bilgisayarımda bulunan veri 65 gb civarıdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben liste hazırlamıştım aslında ama uzun zamandır güncellemedim, zor bir iş:(...

200 kadar dvd var elimde 150 tanesinde anime var yaklaşık olarak 600 gb diyelim üstüne taşınabildiğini idda eden ama taşınamayan harici belleğimde 250 gb a yakın var.... İsimleri saymakla bitmez... Birde İzleyip arşivde olmasa da olur diye sildiklerim var. bkz Green Green...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pc-de 40 gb ve 200+ yaklaşık 5 GBlık DVD CDlerde anime var

Sadece PC de 60 gb manga ve 5 gb civarıda doujin ( sadece sağlamlarını yüklüyorum, yer yok pek lolz )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

300gb anime arşivim var.. Saklama olarak 2TB a kadar çıkabilirim HDD ler ile..

:) Şu anlık bir sıkıntım yok. :) Aslında ama ilerledikçe ve sayıları arttıkça ne yaparım bilmiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 yıl sonra...

Genelde online izlediğimden şimdiye kadar pek arşiv yoluna gitmedim. Çoğunluğu özel, bir kısmı çerezlik, bir kısmı da muhtemelen izledikten sonra silinecek seriler.

Animeler 294 GB

Gizli İçerik

V98WAP.png

Filmler 49,6 GB

Gizli İçerik

MV8Ay7.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...
(düzenlendi)

Hard diskim gümlediği için (buradaki görselden sonra epey ekleme yapmıştım 800gb'a yakındı) şimdilik bilgisayarla sınırlı. İleride yine yapma düşüncem var. Görseldekilerin boyutları sırayla 239 gb, 28 gb (239a dahil) ve 71,8 gb.

Gizli İçerik

grqe4kt.png

Gizli İçerik

2p4h0pz.png

Gizli İçerik

c5hawiq.png

Düzenlendi: (Gallardo)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?