Jump to content
  • Kayıt Ol

Hangi Anime Karakteri Olmak İsterdiniz?

ishak

Önerilen İletiler

evet

ben dahil herkes kendini bir anime karakteri olarak ve kendinçe bir senaryo hayal eder

şimdi...!

sizi tama benim demek olan karakterleri paylaşalim

ben=gto=onizuka%30

black lagoon=rock%10

spice and wolf=craft lawrence%50

%10?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 29
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• sera myu

2

• loykad

2

• Susano'o

1

• ishak

1

Ben sahsen Special A 'den Kei Takishima olmak isterdim.. Her konuda ustun bir kisilik oldugu icin... :haha:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Büyük bir hareme sahip olan bir karakter iyi olurdu.Rosariodaki tsukune hiç fena değil mesela.her cinsten birisi var hareminde.ecchi komedi falanda yaşıyor hayatında.ilginç olurdu öyle yaşamak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yagami Light

Defter bende olsaydı Dünya'yı cennet yapardım. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hemen aklıma geliverdi -hiç aklımdan çıkmıyor ki!-, Yomi. Tabi ki de Isayama Yomi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hım... yuuki (vampire knight) ya da haruhi (ouran) ya da ritsuka (loveless) bunları olmak istememin sebebi kesinlikle bu karakterleri sevdiğim için değil bu karakterleri sevenler için :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haruhi ol derim Sera, Haruhi ol. *-* Hikaru'ya dokunma da ne olursan ol. D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haruhi olupta hikaruya dokunmicam öle mi :D dokunmam sözü verebileceğim tek kişi honey senpaidir onunda yanaklarını sıkıp tavşanını parçalarım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hım... yuuki (vampire knight) ya da haruhi (ouran) ya da ritsuka (loveless) bunları olmak istememin sebebi kesinlikle bu karakterleri sevdiğim için değil bu karakterleri sevenler için :D

hahaha süper :D ama zero yu almana izin vermem :P

Samurai Champloo - Mugen :D

bunu da sevdim :D

Ben kendimden memnunum ama illa seçcek olsak... Sen to Chihiro no Kamikakushi'den Chihiro olabilir, bir yandan da Minorin Kushieda nın enerjisinden isteyebilirdim :mutlu: Bir de Battler in özgüveninden koparsak tamamdır :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Andre Grandier...Oscar'a söylüyeceğim son kelime heralde '' tüm arzum senin kollarında ölmekti'' olurdu...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Erkeklerden Vampir Kninght'daki (%100 eminim) Kiryuu Zero,D.N.-Light,L.Bayanlardan-Integra,Mio,Misa olmak isterdim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sebastian /Kuroshitsuji/, benim gibi herseyi beceriyor.:)

Lucy /Elfen Lied/, cunku cok hosuma gidiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konu çok gerekli mi? Tartışma değeri yok diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu konu çok gerekli mi? Tartışma değeri yok diye düşünüyorum.

Abi bırak eğlensin çocuklar :P.

Maksat üyeler arası etkileşim, kaynaşma, gırgır, arakdaşlık.

Kaldır gitsin aniden bir ay sonra ve zaten o zamana kadar da unutulur diye düşünüyorum :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Ben One Piece karakterlerinden biri olan Roronoa Zoro olmak ve onun tüm özelliklerini ve gücünü taşımak isterim. Örneğin; Asura gücü gibi.....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

One Piece: Monkey D Luffy gibi lastik vücutlu olmak isterdim xD (sebebi az izledim :D 1-2 bölüm izlemiştim :D)

Bleach:Kon :D hiç savaşma otur oturduğun yerde ichigonun vücudunu alıncada eğlenmene bak xD

bide Kuchiki Byakuya gibi karizma , shihouin yourichi gibi hızlı , aizen veya urahara gibi zeki , shirosaki gibi güçlü bir psikopat :D,yamamato gibi bilgili , deneyimli (kaç yaşında adam o güne kadar bi sürü bilgi taşıyor yani) , Ulqiorra gibi savunma gücü sağlam , kyouraku gibi sakin , ukitake gibi güçlü (ama hastalıksız xD) (soukyoku'yu o yok etti veya durdurdu) , Muramasa gibi zanpaktou kontrol ve cisimleştirme gücü + ölünce yarattığı kaos gibi + dünyayı yok edecek güç isterdim. bu kadar :D mantık yoluyla böyle aklıma geldi tek 1 karakter olarak birleşip bu özellikleri taşımak isterdim xD ama 1 tane seç diyosanız valla gördüğünüz gibi seçim yapılamıyor. Mantık yoluyla böyle oldu^^.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Oosaki Nana tabikide... Neden mi; düşüncelerimiz aynı, zevklerimiz aynı, kısaca ruh eşim... Onun kadar güçlü bir karakter yoktur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Haruhi Suzumiya gerek yok aslında sınıfın haruhi'si benim:pinonkyo::pinonkyo:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code Geass - Lelouch vi Britannia.

İzleyenler bilir, fazla açıklamaya gerek yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?