Jump to content
  • Kayıt Ol

The IT Crowd

wizardsky

Önerilen İletiler

The IT Crowd

itcrowdve4.jpg

itcrowd8ut.jpg

The IT Crowd, bilgi işlem ahalisi, 3 sezon ve her sezonu da 6 bölümden oluşan ingiliz yapımı bir komedi dizisi. Hikaye bir şirketin bodrum katındaki bilgi işlemde çalışan iki arkadaş Roy ve Moss' un bölümlerinin başına, Jen adında bilgisayarın B' sinden anlamayan bir kadının getirilmesiyle başlıyor.

Dizi İngiltere' de en iyi sitcom dalında bir çok ödül ve uluslar arası Emmy Ödüllerinde de en iyi sitcom ödülünü kazanmış..İzlenmesi gereken güzel bir komedi dizisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Shinkaron

3

• spartiate

2

• wizardsky

1

• kimsesiz

1

Merak ettim şimdi.Bakayım nasıl bişey:DTv den öyle bir kopmuşumki tv'nin olduğu odayı evden ayırıp götürseler farketmem.Dizi olarak en son ne lost'un son bölümünü izlemiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Grenouille bana TBBT'nin atası diyerek bahsetmişti; onun gazıyla oturdum ilk sezonu izledim. Fena değildi, güzeldi hatta; ancak TBBT'yle karşılaştırılması pek mümkün değil zannımca.

Bu arada Moss ve Sheldon feci şekilde benzeşiyor bazı sahnelerdeki hareketleriyle, bunu da inkar etmemek lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6 bölümlük bir dizi demek. Bölümler kısaymış her biri 40 dakika ise yakın zamanda izlerim bunu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...

Tam bir komedi dizisidir.qkasd

Her bölümde ayrı bir konu içerir.

Günde 1-2 den fazla bölümü bünye kaldırmayabilir.

Dizide öyle enteresan noktalara yönelmişlerki gülmekten midenize kıramp girecek.:qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

ehehee bnm dizi bu.. süper değildir..süper ötesidir..hele o internet kutusunun ezildiği bölüm ..dünyanın sonu geldiiiiii :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

Hahaha söze kahkahayla başlayacağım çünkü gerçekten ilginç şekilde çok beğendim bu seriyi. İngiliz aksanını hiç sevmiyorum ve ilk izlediğimde bana çok sıradan hatta saçma gibi gelmişti ama sonradan öyle bir sardı ki arkadaşıma ne zaman gitsem "IT Crowd" açsana derken buldum kendimi. "İnternet kutusu" olan bölümle İtalyanca konuşulan bölüm favorimdir. Moss Sheldon'a benziyor ama onun daha gariban, daha kırılgan versiyonu. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izleyelim o zaman... gerçi ingiliz dizilerine çok sıcak bakmıyorum (coupling hariç :D) ama genelde olumlu eleştiriler almış bir şansı hak ediyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama bir bölüm izleyip bırakma Sparti. Birkaç bölüm izleyince sarıyor bu dizi. Oradaki tiplere ısınıyor insan sonradan. Özellikle patronları dizinin en renkli karakteri bence. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi iyi, cidden böyle bol bölüm sayılı 0'dan başlanacak bir dizi arıyordum ben de... bugün 1-2 bölüm indireyim hafta sonu izleyip yorumlarımı yazarım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hah çok dikkatsizim, başlığı Wizard'ın açtığını şimdi farkettim ve "neden birlikte izlemedik ki biz bu diziyi" diye hayıflandım şimdi.

Evet tavsiyemdir herkese, izleyin ve izlettirin. Yorumlarını merakla bekliyorum sparti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sezon başına 6 bölüm, güzelmiş. İngiliz dizilerini seviyorum ben.

Ben de bir bakayım. Arada şu başlıklara da göz atayım bari, hiç fark etmemiştim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ordaki çalışma şekli ve Moss karakteri aynı ben.

Benin hayatımın filme cevrilmiş hali.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?