Jump to content
  • Kayıt Ol

Mesaj İfadeleri

kimsesiz

Önerilen İletiler

Mesaj ifade kısmına soğan kafa ifadelerine benzer ortamı renklendirecek , duygu katacak :hehe: ifadelerin konması mümkünmü?Bence güzel olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 11
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki cross

2

• fishéyé

2

• bLueeekun

1

• kimsesiz

1

O ifadelere ne deniyor bilmiyorum. Genelde anime sitelerinde kullanılan ifadeler var. Beyaz birşeylerdi işte onlar olursa iyi olur bence. (Download yaptığım için örnek gösteremiyorum :S)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hehe soğan kafa onlar :D ben de özledim soğan kafaları cidden. ama soğan kafa bile olmasa bu ifadeler bencede değişsin :D şu yandaki arkadaş kalsın ama ona çok bağlandım XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aa bu sitedeki en berbat şey zaten soğan kafaların olmaması, bu sitedeki en büyük acım. Şu alttakilere baktıkça sevgili soğan kafanın özlemini çekiyorum, bunlar duyguları anlatmak için yeterli değil bence, bi tane "hıh"ımız bile yok ki şimdi koyamıyorum :uzuldum:

Hatta soğan kafalara artı maymun, tavşan, mantar falan da var hepsi çok güzel isterse beyazm ye yollayayım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İfade çeşitliliği her zaman iyidir. Ben de ifadeleri az bulanlardanım. Soğan kafanın dışında diğer sitede animelerle ilgili karakterlerde mevcuttu. Tekrar mümkünse tekrar istiyoruz:smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
Daha çok Tuzki ifadesi olsa, hepimiz daha mutlu olurduk bence.308d36x.gif308d36x.gif308d36x.gif

Enflasyon düşse, çok daha mutlu olurduk bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yuuki cross teşekkürler nette aramama gerek kalmadı bir dolu varmış sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?