Jump to content
  • Kayıt Ol

Supernatural'ı Tartışalım

Susano'o

Önerilen İletiler

bende yeni bölümü dört gözle bekliyorum bakalım neler olacak h54

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 301
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

77

• Aurora Borealis

29

• Susano'o

27

• Aequitas

27

Ya seri 5. sezonda bitti gibiydi ama hala devamı varmı birde benim kafamı karıştıran çok nota var ama bir şey dikkatimi çekti.

son bölümde hani güya peygamber olan adını unuttum bir adam var o ikisinin ne olacağını ne yapacağını görüyodu acaba o muydu tanrı haşa ama :D dizi de öyleymiş gibi izlenim verdi bana

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Sonunda bugün 4 aylık uzun bekleyişim bitti. İlk bölüm tam da beklediğim gibiydi ne çok hareketli ne de çok durgun. Kardeşleri inanılmaz özlemişim.

S06B01:

Büyükbabalarının kardeşlere katılmasına şaşırdığımı söylemeliyim. Bunca zaman nerdeydi de 6. sezon ortaya çıktı. Sam'in den cehennemden gelişi muamma. Bana 4. sezon birinci bölümünü hatırlattı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

6. Sezon

6. sezonun ana teması araf olacak o belli oldu.Bonus olarakta cennetteki savaş.Bu savaşın seyrini değiştiricek tek şey Balthazar'ın elindeki nesneler.Onun dışında finalden 2-3 bölüm önceye kadar böyle boss arar dururlar.Uzatmak için yapılmış gibi geliyor sezon artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Aslında 6. sezonun ana teması Araf değil. Eric Kripke'nin bir röportajında söylediği gibi şu zamana kadar karşılaşılan yaratıklaırn nereden ve kimden geldikleri. Araf ise Crowley'nin elde etmek istediği bir yer.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında 6. sezonun ana teması Araf değil. Eric Kripke'nin bir röportajında söylediği gibi şu zamana kadar karşılaşılan yaratıklaırn nereden ve kimden geldikleri. Araf ise Balthazar'ın elde etmek istediği bir yer.

Araf'ı elde etmek isteyen Crowley'idi.Röportajları takip etmediğimden kaçırmışım o kısımları.

Aslında tekrar bir gözden geçirdiğimde çok daha iyi olmuş dedim 6. sezon'un olması.Tabii bunu nasıl işleyecekleri gösterecek düzgün birşeyler yapmazlarsa uzatma sezonu gibi görünmesi çok yüksek.

Bir de şu Castiel'in arkadaşı Balthazar'ın neden ruh topladığını açıklasalar güzel olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Chuck meğersem tanrıymış değil mi? Ben yanlış anlamadım herhalde?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok o sadece elçi oluyor meleklerden öğrendiği şeyleri yazıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece elçi olduğunu sanmıyorum. Hatta elçi olduğunu bile sanmıyorum ^^ Hangi bölümdü hatırlamıyorum ama elemanın son göründüğü bölümde yanılmıyorsam evindeydi ve bir garip davranıyordu. Normal alıştığımız o antipatik kişiliğinde değilde. Sanki başkasıymış gibiydi en başında beri sonra da ortadan kayboldu. Ayrıca Tanrı'nın dünyada olduğu söylenmişti. Bölümü hatırlamıyorum ama bir bit yemiği vardı o kaybolma olayında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

öyle ama baş melek gelip ona mesajı veriyordu o da yazıyordu eğer senin dediğin gibi olsaydı baş meleğin gelmesine gerek olmadan direkt kitabı yazabilirdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yabancı forumlara biraz göz attım da orda da bu elemanın tanrı olması muhtemel gözüyle bakılmakta. Valla baş melek olayında pek takılı kalmadım çünkü bu Tanrı... Çok rahat bir şekilde ona da oyun oynamış kendini gizlemiş olabilir. Yutturmuştur yani kendini.

Bilemiyorum, genelde dizilerde böyle sağ gösterir sol vururlar o yüzden Tanrı olmaması da muhtemel kaçar. Öyle bir şey... XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

olabilir bu diziden her zaman bir sürpriz çıkabilir

bu sezon oldukça ilginç gelişiyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6x11 Castiel Fırtınası.

Yok böyle birşey ya.Hayatımda böyle güldüğümü hatırlamıyorum :animation732xl9vh::animation732xl9vh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

uzun bir aradan sonra geçen hafta yeni bölüm yayınlandı... bölümün sonunda gördüğümüz karakteri görünce sam ve dean'in gelecekteki 5-10 bölümce kiminle uğraşacağını anlamış olduk... bu arada kayadan kılıç çıkarma sahnesi pek hoştu bu bölümdeki:)

not:6. sezon aslında bayağı düşük tempoyla başlamıştı, 12 de tekrar eski günlere dönüşün işaretini verdiler:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ohh be Sparti iyiki geldin de Supernatural'ı haftalık ve gününde tartışacak birini buldum :)

Sam'in malum durumundan sonra seride ruh buldu diyebilirim. Kardeşleri hep böyle görmek istiyoruz. Supernatural'ın olayı da zaten kardeş dayanışması.

Dean gülmekten öldürdü beni o sahnede. Biz Sam gelir çıkartır diye beklerken çok farklı bir şeyle karşılaştık XD

Mother ile uğraşacaklar dediğin gibi ve uzun süre bunu ve etkilerini izleyeceğiz bakalım nasıl ilerleyecek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aslında ben sam'in olanları 3-5 bölüm sonra öğreneceğini düşünüyordum, castiel her şeyi anlatınca azıcık şaşırdım:) dediğin gibi dizinin olayı kardeş dayanışması, cyborg sam gerçekten dizinin tadını tuzunu kaçırıyordu; allahtan çok fazla uzatmadılar:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Castiel, bence Sam ona sarılmadığı için anlattı her şeyi bir anda :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Buranın ahalisi genellikle güncelde sanırım geriden gelen biri olarak içimdeyken yazayım şunu :D

Sınav mınav haftası demedim tutuldum valla Supernatural'a. Haftasonu başladım. Şu an itibariyle 2.sezon 19.bölümdeyim. 18.bölüm Hollywood Babylon çok komikti ya. Hele bitişi.

Yalnız 1.sezondaki ortamı özlüyorum ya. Dean 2.sezonun başlarındaki o somurtkanlığı atlattı ama o 1.sezondaki süper Dean, zamanla ondan aşağı kalmayan Sam'i, bu müthiş ikiliyi bir daha öyle göremeyecek miyiz? 1.sezonda şakalaştıkları bölüm karnıma ağrılar girmişti ya. Hele Sam'in Dean'in içkisine yapıştırıcı sürdüğü sahne :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Buranın ahalisi genellikle güncelde sanırım geriden gelen biri olarak içimdeyken yazayım şunu :D

Sınav mınav haftası demedim tutuldum valla Supernatural'a. Haftasonu başladım. Şu an itibariyle 2.sezon 19.bölümdeyim. 18.bölüm Hollywood Babylon çok komikti ya. Hele bitişi.

Yalnız 1.sezondaki ortamı özlüyorum ya. Dean 2.sezonun başlarındaki o somurtkanlığı atlattı ama o 1.sezondaki süper Dean, zamanla ondan aşağı kalmayan Sam'i, bu müthiş ikiliyi bir daha öyle göremeyecek miyiz? 1.sezonda şakalaştıkları bölüm karnıma ağrılar girmişti ya. Hele Sam'in Dean'in içkisine yapıştırıcı sürdüğü sahne :D

Kardeşler birbirleri ile uğraşmadan duramıyor zaten. Daha sonraki sezonlarda bunu briaz daha göreceksin çünkü olaylar çığrından çıkacak herşey yaratık avlamakla geçmiyor olacak.Yine bomba esprilerin döndüğü bölümler var yok değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Aequitas o sahne komedi olarak hiçbir şey değil ilerde göreceklerinin yanında.Sandalyelerden düşebilirsin dikkat :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet, inanılmaz esprilerin olduğu bölümler var önünde aequitas...

ama tavşan ayaklı bölüm içlerinde en iyisiydi bence:animation732xl9vh:; sanırım 3.sezondaydı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu soruyu sorduktan sonra izlediğim bölümlerin çoğunda kahkaha tufanına kapıldım.

Sparti, o bölüm süperdi ya hele ayakkabı meselesi :D

Şu anda 4.sezondayım ve ''What the hell is going on?''

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?