Jump to content
  • Kayıt Ol

Supernatural'ı Tartışalım

Susano'o

Önerilen İletiler

• İleti 301
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

77

• Aurora Borealis

29

• Susano'o

27

• Aequitas

27

HAAA HAAA HAAAA HAAAAA... Hatırlamaz olur muyum :D Süper bölümdü.

Dean'den inciler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız var ya ben bölümü izliyorum sen videoyu paylaşıyorsun Unbreakable :D

Şimdi puddingli bölümü izledim ve paylaşmayı düşünüyordum. Bir de ne göreyim :D

Knight Riderlı bölümde Dean bagajı açtığında Sam'in tepkisi süperdi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

westernli bölümü merak ettim bak:022: neyse, haftasonuna kadar izlemek yok kendimi tutmam lazım :P bu arada bence de dizinin en sönük sezonuydu ama bu da yetiyor bana... 6. sezon aktif dinlenme sezonuydu supernatural için, 7. sezonun bomba olmasını bekleyebiliriz :)

not: anime tartışmaları 13 sayfaya çıkmıyor valla, supernatural forumuna döndük:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Başlık şu anki hali ile Supernatural'da komik ve unutulmayacak anlar başlığı gibi oldu :) Formatı bozmadan devam edelim öyleyse.

Bence hiç unutulmayacak sahnesi şudur:

Aequitas sen sakın bakma daha izlememiş olma ihtimalin var :)

Ölürüm biterim ben bu sahneyefdfds4

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet gundamaster o sahne harikaydı ama benim en çok güldüğüm sahneler arasında karaşimşek göndermesi olan sahneydi, özellikle dean bagajı açtığı zaman :alkiss:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

not: anime tartışmaları 13 sayfaya çıkmıyor valla, supernatural forumuna döndük:sinsin:

Vallahi ben muhabbete yeni dahil oldum. Dolayısıyla bir 13 sayfa daha devam edebiliriz :)

Bu arada DC'nin Supernatural çizgi romanları bastığını biliyorsunuz değil mi ?

11361_400x600.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi ben muhabbete yeni dahil oldum. Dolayısıyla bir 13 sayfa daha devam edebiliriz :)

Bu arada DC'nin Supernatural çizgi romanları bastığını biliyorsunuz değil mi ?

11361_400x600.jpg

aaaa ilk defa duyuyorum bunu ben :qhipnoz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben de ilk defa duyuyorum bunu. Bir de kendime supernatural hayranı diyorum. Utandım kendimden :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundamaster böyle tahrik edici paylaşımlarda bulunma bir an dayanamayıp açıyordum spoilerı :tbayrak:

Şey bölümü nasıldı. 5.sezon 9.bölümdü sanırsam. Real Ghostbusters. Youtube'dan video aradım da bulamadım. Yazdım hatırladığım sahneleri.

Kadın yetimhanenin sahibi rolü yapıyor çocuklar bekliyor. Ondan sonra telefonu çalıyor. Hem de ne melodi ama :D

Sonra her tarafta Dean - Sam cosplayleri, rpgleri.

Dean ve Sam cosplayi yapanların gay olup çift oluşları.

Chuck'ın hayat hikayesini anlatışı.

O kızın Sam ile sanki sevgiliymiş de ayrılıyormuş gibi davranışları :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

S06B19 an itibari ile mindtwist yapmış bir bölümdü:qhipnoz:

Castiel diyorum.

Mother of All'u bize ana hikaye gibi gösterdikleri sezon 6'da aslındahiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını göstermişlerdir. Eve neticede bir yaratıktı ve onun da zayıf bir tarafını bulup öldürdüler bu bölümde. Yan hikaye örgüsüne yönelik güzel bir sondu onun için. Altından da Cass'den birkaç bölümdür şüphelendiğim şeyler çıkmaya başladı bu bölümde. Cehennemin Kralının çok kolay ölmeyeceğini düşünmeliydik belki de. Crowley'nin dönüşü ile hiç tahmin edemediğimiz bir twist yaptı bu bölüm.

Bir Meleğin cenneti düzenlemek için karanlık güzçlerle iş birliği yapması...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hiç beklemiyordum cass'ten bunu fakat önümüzde bölümlerde neler olacak iyice meraklanmaya başladım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Cass'in;

Crowley ile çalışmasının tek sebebi, ihtiyaç duyduğu nükleer bomba niteliğindeki ruhları insanlardan değil de yaratıklardan sağlamak istemesi. Bu gidişle Darkangel olacak kendisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bakalım olaylar iyice karışmış

yanlız bu haftaki bölümü beğendim oldukça eğlenceliydi

Dean'ın yeni yaratıklara isim vermesi süperdi tabi Dean'ın isim vermesine izin verilirse öyle olur tabi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu bölümde supernatural'ın önceki sezonlarda bıraktığı etkiyi hissedebildim doğrusu. Eve'in bu kadar kolay ölmesi beni şüphelendirdi, altından başka bir şey çıkabilir bunun. Bir de castiel ve crowley'nin ortaklığı gerçekten ilginç, hiç beklemiyordum böyle bir şey. Şimdi bir hafta nasıl geçecek234yt7

7. sezon kesinleşmiş bu arada. Smallville gibi 10 sezon sürmesinden korkmaya başladım. Zaten 6. sezonda düşüş vardı, 7. sezon da böyle olacaksa hiç devam etmesinler bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

supernatural'in son 3 bölümü de baydı nedense... önce fringe, şimdi bu... düzgün dizi kalmadı mı arkadaş? :neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de sonunda 6.sezona geçtim. İlk yedi bölümü izledim.

Bayağı hoşuma giden bölümler oldu.

Özellikle

Bobby'nin ruhunu geri almasıyla ilgili olan bölüm ve Twilight göndermesiyle dolu olan bölüm. Veritas'lı bölüm de fena değildi. Aequitas da beklerim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
supernatural'in son 3 bölümü de baydı nedense... önce fringe' date=' şimdi bu... düzgün dizi kalmadı mı arkadaş? :neqoluyor:[/quote']

Mehmet n'aptın 17,18 ve 19 sezonun en güzel bölümleriydi. Özellikle 19 çok iyiydi.

Bence senin canın bu ara dizi izlemek istemiyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19.bölüm

Cass'e bak be. Crowley'i çalıştırıyor.İnşallah işin sonunda düşman olup çıkmaz. Çünkü en sempatik melek o. Dean'in yaptığı blöf de süperdi. Biran ne oluyoruz dedim :D Yalnız Bobby fena ya. Her bölümde ayrı kırıp geçiriyor. Bu adamın idjit demesine bitiyorum. Ama canavarların anası da olsa bu kırma canavarlar falan bayağı saçmalanmıştı sanki. Ama benim açımdan kardeşler normal bir ava da çıksa, supernatural'ın her daim izlenirliği var.

Benim güncele geldiğim gün yeni bölümün çıkacağı gün. Ne şanslıyım ya :D Gerçi 21.bölüm için iki hafta bekleyeceğiz sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

19.bölüm

Cass'e bak be. Crowley'i çalıştırıyor.İnşallah işin sonunda düşman olup çıkmaz. Çünkü en sempatik melek o. Dean'in yaptığı blöf de süperdi. Biran ne oluyoruz dedim :D Yalnız Bobby fena ya. Her bölümde ayrı kırıp geçiriyor. Bu adamın idjit demesine bitiyorum. Ama canavarların anası da olsa bu kırma canavarlar falan bayağı saçmalanmıştı sanki. Ama benim açımdan kardeşler normal bir ava da çıksa, supernatural'ın her daim izlenirliği var.

Benim güncele geldiğim gün yeni bölümün çıkacağı gün. Ne şanslıyım ya :D Gerçi 21.bölüm için iki hafta bekleyeceğiz sanırım.

bir hafta beklemek zorunda kalanlar kulubüne hoşgeldin aequitas :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Cass olayı 20. bölümde açıklandı beklediğim gibi hem de kendi ağzından. Yeni bölüm ve sezon finali için maalesef Aequitas'ta bizle beraber iki hafta bekleyecek. 20'sinde 6. sezona iki bölüm birdenle elveda diyoruz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hahaha. Beni niye ayrı yazdın ki? Burada bir kıskançlık seziyorum. :D

Ben de şimdi gazozumu, cipsimi hazırladım. 20.bölümü izlemeye başlayacağım :qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

1 hafta beklemek kötü iki hafta beklemek ise işkence. Onu vurgulamak içindi :) İzle bakalım. Melankolik Cass'i izle de için sızlasın :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben o 2 haftalık zaman diliminde Fringe'ı izlerim. Onu da daha izlememiş durumdayım :D 2 hafta sonra da mis gibi iki bölüm supernatural. :gul gul:

Edit: Bayağı güzel ve dolu dolu bir bölümdü. Sanırım farkına varmadan şu Cass'e kanım ısınmış :D

Bu olayın sonunda Crowley Cass'e kazık atacak gibi duruyor. Sonra Cass'i ve dünyayı kurtarmak bizim kardeşlere kalacak sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bu sezonu Eve olayıyla kapatırlar derken 19. bölümde olayların gidişatı tamamen değişti.

bu bölümde ise

Cass sağlam karakter aslında. Dean'in tabiriyle kaplumbağaların ikincisi yüzünden :P (Raphael'den bağseediyorum :D ) bir tercih yapmak zorunda kalıyor.

Bu arada Crowley'in Cehennem tasarımına ve koridordaki resmine bayıldım :) Boby'nin şeytan versiyonu da komediydi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?