Jump to content
  • Kayıt Ol

Supernatural'ı Tartışalım

Susano'o

Önerilen İletiler

Ben o 2 haftalık zaman diliminde Fringe'ı izlerim. Onu da daha izlememiş durumdayım :D 2 hafta sonra da mis gibi iki bölüm supernatural. :gul gul:

Edit: Bayağı güzel ve dolu dolu bir bölümdü. Sanırım farkına varmadan şu Cass'e kanım ısınmış :D

Bu olayın sonunda Crowley Cass'e kazık atacak gibi duruyor. Sonra Cass'i ve dünyayı kurtarmak bizim kardeşlere kalacak sanırım.

ben de fringe indirip izleyeyim bari, yazın izleyecek birşeyim kalmadı :'( bu arada 20. bölümü hala izlemedim, gelecek haftaya saklıyorum... aslında cass olayının açıklandığını şimdi duydum, acaba izlesem mi:sinsin:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 301
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

77

• Aurora Borealis

29

• Susano'o

27

• Aequitas

27

1.5 gün kaldı, sabır... ondan sonra da 4 ay yok:qsokkksok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Şu an sadece tek birşey söyleyebileceğim:qsokkksok:

CASTIEL THE GOD!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sezon 6 21 ve 22.bölüm

Büyük gücün insanı(ne insanı be) kendinden geçireceği bir kez daha kanıtlandı. Sempatik Castiel'imiz artık yok. Sevseniz de sevmeseniz de önünde diz çökün yoksa gebeririz :D

Sam cehennemi hatırlayan benliğiyle birleşti, eski castiel yok, crowley hayatta.

7.sezonda görüşmek üzere :D

Ve küçük bir hatırlama.

5.sezon finali (öncesi)

6.sezon finali (sonrası)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

harika bir final oldu özellikle castiel'in

raphael'i öldürüşü daha önce kendi ölümüyle aynı şekilde yapması çok güzel bir eskiye gönderme oldu ayrıca ben sizin babanızım artık önümde diz çökün çabuk demesi ayrı bir hava kattı. bakalım 7. sezonda neler olacak büyük ihtimalle crowley ile bizim elemanlar işbirliği yaparak castiel'i durdurmaya çalışacaklardır.

bir de castiel'in en iyi arkadaşım dediği adamı arkadan bıçakladı hiç beklemiyordum işe onu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Castiel kardeşlerin yeterince köpeği olmuştu zaten şimdi tam hakettiği yerde bence.:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hak etmeye hak etti ama balthazar'ı arkadan vurması yakışmadı. hem sağlam adamdı balthazar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Castiel'in yaptıklarının doğru olduğunu savunmuyorum lantis ama adam her çağırılıdığında koştu yardıma kardeşlerinin. Sevgilini çağırsan bu kadar gelmez :) Şimdi biraz da onun benim önümde eğilin demesini haklı buluyorum. Yakıştırdım ona.

Castiel'i 7. sezonda deviren yüksek ihtimalle death olacak o zamana kadar sürdürsün Tanrılı'ğını. Death'in Dean'e birgün Tanrı'yı da alt edeceğim dediğini unutmadık.

Balthazar'ın çok sağlam biradam olduğunu düşünmüyorumayrıca ben. Çok içten pazarlıklı ve her an satış yapabilen biriydi bence. En başından kendi arkadaşına ihanet etti sonuçta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundam

doğru ne zaman çağırsalar iki eli kanda olsa koşup geldi şu anki durumda olmasını bende uygun buluyorum fazlasıyla yakıştı en son hepiniz önümde eğilin dediğinde yüz ifadesi çok iyiydi hem bundan hoşnut olmuş bir insan ifadesi aynı zamanda bunlara bunu yapmayı gönülden istmiyorum der gibi galdi bana.

bilemiyorum balthazar bana nedense sağlam bir karaktermiş gibi geldi tamam ilk başta arkadaşını sattı ama castiel ile konuşurken o kadar ruhu alırsan ya sen tek başına patlarsın dedi yada patlarken dünyanın bir kısmını da beraberinde götürürsün demişti ona ihanet ederken aynı zamanda castiel'i korumaya çalışıyordu bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7.sezon son sezon olacaksa gundamaster'ında da dediği gibi olaya death'i dahil edebilirler, eski tanrı da karışırmış olaya :D Ama Crowley ile işbirliği yapacaklarını sanmıyorum. Dean ölse bile öyle bir şey yapmaz. Bir kere Crowley anlaşma yapılamayacak biri olduğunu kanıtladı. Bir de Lisa ve Ben'i kaçırdı. Dean ilk gördüğü yerde öldürür onu.

Acaba 7.sezonda Micheal ve Lucifer olaya tekrar dahil olur mu? Micheal'a en çok John'un gençlik hali yakışıyor yalnız. (Ne alakaysa şimdi :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

süper bir sezon finali oldu :962129:

castiel, evladım kaç zamandır çırpınıp didiniyordu; haketti şu anda bulunduğu yeri... her ne kadar balthazarı öldürmesini tasvip etmesem de diğer her türlü hareketi için "yerden göğe kadar haklısın castiel baba" diyorum... gelecek sezon bence death değilde gerçek tanrı "yeter lan eşekler" deyip olaya müdahale edecek, yoksa cass öyle coltla, büyüyle vs. duracak gibi değil:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Eski kasabah şefi castiel padişah oldu.

7. sezonu iple çekmekteyiz :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Supernatural'a yeni başladım. Şu an 12.bölümdeyim devam ediyorum. Bayağı süper bir şey çıktı. Normalde korku filmleri sevmesemde bu bayağı iyimiş. Aslında direk korku denmez. Şurada şu çıkacak dediğim anlarda sadece bir kere ürperdim. -yalan olmasın şimdi- :D Daha başlarda olduğum için size her ne kadar dahil olmasamda düşüncelerimi ara ara aktarırım. Bu John ve çocuklar ne zaman buluşacaklar ya?

İlk sezon bence Mary'nin katili olan iblisle karşılaşmaları ama onları öldürememeleri ile bitecek gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

@blue_dragon

Ayrıntıları aktarırken dikkatli ol, ballandıra ballandıra anlatırsan yeni düşmanlar kazanabilirsin. tuutr Hem animeyi izledikten sonra böyle tahminler yapmak hiç hoş oluyor mu? ere564

7.sezon 23 Eylül'de başlıyor hasret sona eriyor. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@blue_dragon

Ayrıntıları aktarırken dikkatli ol, ballandıra ballandıra anlatırsan yeni düşmanlar kazanabilirsin. tuutr Hem animeyi izledikten sonra böyle tahminler yapmak hiç hoş oluyor mu? ere564

7.sezon 23 Eylül'de başlıyor hasret sona eriyor. :D

İlk iki sezonu bitirip animeyi izledim ben. Anime filler ve kara leke bence. Neyse şu an 3.sezondayım. 3.sezonu bitirip nedense sevebileceğimi düşündüğüm Castiel karakterini bekliyorum. sdfs

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

@blue

Oha arkadaşım. Ne kara lekesi? Fena bir uyarlama değildi. Japonlar kardeşlik gibi konularda ne kadar klişe olsalar da yine de fena değildi. Diziyi hiç izlemeyen biri zevkle izleyebilir. (Ben ilk 6 bölümü zevkle izlemiştim.) Ve o gazla diziye başlar.

Neyse.

7.sezon başlamış. Ben izleyene kadar girmem daha bu konuya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7x1

Castiel gg oldu..Leviathanlar üzerinden döncek gibide umarım dönmez.Ama nedense ümitliyim bu sezondan.Melek-Şeytan-Tanrı olayları harbi sıktı artık.4. yüzünden beri aynı terane üzerinden gidiyolar 4. sezondan sonrasını sıkılalarak izledim özellikle 6. sezonda ilerlettiğim bölümler bile oldu.

Benim bu diziye öküz gibi asılmamı sağlayan şeyler her bölümde ayrı olay olması ve gizliden gizliye ana hikayenin parçalarının birleştirilmesiydi.2. sezon finali gerçekten olağanüstüydü,aynı şekilde 4. sezonunkide çok iyiydi.Çok tutulduğundan mıdır nedir Dean karakterine çok fazla düştüler resmen dötü kalktı herifin önüne gelene ana avrat sövmeler falan tamam cüretkarlık ve dötü kalkıklık yerinde kullanıldığında karakteri sevdiriyorda b.ku çıktı resmen.Ama yinede arada iyi güldürüyor beni misal 7x1'deki 'Death is our bitch now!' olayına iyi güldüm.

Dean'de verilmeye çalışılan bıkkın,acıların çocuğu havası tutmadı aksine harbiden çok fena bozdu.Ara ara bu hislerinin dışa vurumuyla gayet hoş bi hüzün havası yaşatıyordu Dean ama yakışmıyor sürekli bıkkın küçük emrah modunda gezmek.

Ama şu sıralar gözdem olan 2 karakter var ; Crowley ve Death.Oyuncular en başta tipleri olmak üzere resmen tencere kapak olayı olmuş.Onlar hakkındada 7. sezonun ilerleyen bölümlerde göründükçe araya sıkıştırmaya çalışırım asd.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

7x1

Aslında Castiel tanrı olması üzerinden tüm sezon gitseydi sıkıcı ve klişe olurdu, ilk bölümden halledip yeni malzeme çıkarmaları iyi olmuş. Supernatural'ı çok özlediğimden olsa gerek hoşuma gitti ilk bölüm. Buna da çok güldüm.

SupernaturalS07E01HDTVXviD-ASAP01337219-43-41.jpg

Gerçek Castiel'i kısa bir süreliğine olsa görmek de güzeldi, ama geri döndürürler onu da herhalde. Leviathanları merakla bekliyoruz efenim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Nasıl özlemişim anlatamam sanki Almanya'dan akrabalarım gelmişte uzun uzun hasret gidermiş gibi oldum cumartesi günü.

S07B01

İlk olarak açılışta kullanılan mürekkep efekti çok hoşuma gitti onu söyleyeyim. 5. sezondaki kan ve kırılan cam efekti favorimdir ama bu mürekkepte oldukça iyi olmuş.

Bölüme gelecek olursam, o nasıl bir pilot bölümdü arkadaş. Bir bölümde neredeyse tüm sezona yetecek bossları kullanmışlar. ağızdan salya akmasına sebebiyet veren bir bölümdü.

Epey hızlı ve dinamik bir giriş yaptılar.

Castiel'in God mode'unun bu kadar çabuk biteceğini düşünmemiştim ve onu alşağı edecek olanın da Death olduğunu düşünüyordum. Yine seyirciyi şaşırtan ve 7. sezona gelmelerine rağmen hala şaşırtmayı bilen bir ekip var karşımızda. Her ne kadar bazılaırnız bölümlerdne şikayetçi olsa da Supernatural bu ya her şekli ile izleniyor. 6. sezon diğer sezonlara rağmen daha düşük bir seyirde gitmiş olsa da efsane bölümlere sahipti unutmamak lazım. Supernatural'ın bu eleştirel bölümlerini ve geyik bölümlerini de seviyorum.

Bu bölüm oyunculuk anlamında da aşmış bir bölümdü. Bana biri gelse dese ki; "Oyunculuğun tanımını yapar mısın abi?" hiç tanımla falan uğraşmam Misha Colins ve Crowley'nin buradaki oyunculuklarını gösteririm. Ya arkadaş onlar nasıl mimiklerdir, nasıl hareketlerdir mest etti izlerken.

Castiel'in içine tutunmuş Leviathanlar sonucu, aldığı psikopat deli tipi o kadar iyi olmuş ki. İzlemesi muazzam bir karaktere büründü. Cass olarakta ayrı severiz ona da saygı.

Crowley ise beni öldür mimikleri ile yine kendine has tarzını ortaya koydu. O aksan yok mu zaten olayı bitiriyor kesinlikle.

Leviathan kurgusu dizinin geneline çok yayılacağını düşünmüyorum arka planda asıl olayların gelişimi için kullanılacak ve bir kaç bölüm sürecek gibime geliyor. Daha sonrasında perdeyi Sam ve Lucy için açacaklar. Kafasındaki duvar yıkılmaya başladıkça gerçeklik ve hayal arasında kalacak. Bunun sonucunda da işler iyice sarpa saracak.

Dean bu bölümdeki haliyle abiden babaya dönüşümünden sonra artık iyice anne moduna girmiş. Adam nasıl girmesin ki önce Sam için sonra Cass için debelendi durdu şimdi yine Sam için çabalayacak. Umursamaz bir karakter olmadığından ve tutunacak tek dalı Sam olduğundan bu kadar kendinden özveride bulunuyor. Adamın İmpalası bile yeniden bozuldu. Hep bir şeyleri tamir etme görevinde.

Misha Collins'in diziden ayrılmasına gelecek olursak. Aslında diziden ayrılmıyor bu sezon konuk oyuncu modunda. Boby'nin de iki yıldır aynı statüde olduğunu hatırlamkata fayda var sanırım. Bobby diziden ayrıldı mı peki. Tabi ki hayır paşa paşa oynuyor gördüğünüz gibi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ağzınıza, elinize sağlık Gundamabi ve Luna. Bölümü izledikten sonra böyle yorumları ve teorileri okuması çok zevkli oluyor.

Son olarak;

cCc Bobby Reyiz cCc

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundam her şeyi çok güzel yazmış bunun üzerine yazacak bir şey bulamadığım için gundam'a teşekkür ediyor ve aynen katıldığımı söylüyorum özellikle cass'in mimikleri konusundauhuhhufd

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

7x02

Öldü mü şimdi Castiel ? Şimdilik ölü kalabilir aslında ilerde geri gelsin,ikinci bi' kaybı kaldıramam John Winchester'dan sonra zaten Bobby'de yok ortalarda bizimkiler leviathanların meskeni olan hasthaneye kaldırılıyor..İlk bölümden sonra biraz durulur sular demiştim 2-3 bölüm ancak daha beter gazladılar,3. bölümdede durulacak gibi görünmüyor.

Death ve Crowley'den sonrada bu bölümle beraber Lucifer'da gözüme girdi.Döktürdü bu bölümde resmen.Lucifer'dan konu açılmışken sam kafaya aldığı darbeyle harbiden sapıtıcak gibi duruyor bi' de şu cehennemi hatırlama anlarını sadece ateşten yapmasalar artık daha değişik ve piskopatça şeyler düşünebilir onun yerine.

Bizimkileri o hasthaneye gitmesiyle harbiden aksiyon tavanlara sıçrayacak,tabii burda bir kurtarıcı devreye girmek zorunda Dean'in ayağı kırık ve Sam'inde kafayı yedi yiyecek durumunda olmaları sebebiyle sadece ikisinin ordan canlı çıkabilmelerinin ihtimali yok gibi.Bobby'ninde tek başına yeterli olacağını sanmıyorum yanında ya crowley ya da death olacaktır(death çok zayıf bi ihtimal zira büyüyle bağlıyken bile bobbyde dahil herkes korkudan altına kaçırmamak için zor duruyordu.ikinci bi çağırma ya da bağlama denemesinde reyizin tepesi atabilir)Aralarındaki garip ilişkiyide göz önüne alırsak crowley'le beraber gelecektir ( klsdjfs)

Leviathanlara gelecek olursak zayıflıkları henüz bilinmiyor bilinse bile bizimkilerin öldüreceği kalibrede değiller kesinlikle.Death'in dediğine göre meleklerden önce yaratılmışlar.Boss olarak bahsedilen eleman büyük ihtimalle en güçlüleri olsada leviathan dışında onlardan daha güçlü bi yaratık olmasını umuyorum.Dikkat çekmek istememeleride ayrı bir soru işareti sonuç olarak harikulade bir güçleri var yaradılışları da çok eskiye dayanıyor.Korktukları veya çekindikleri birimi var acaba ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?