Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni Türkçe Mangalar

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Görünüşe göre ütopya yavaş yavaş gerçekleşiyor ha. Bu işleri değerlendirmek lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 42
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

15

• Shana

5

• Underfined

3

• LuluNatu

3

Neden sadece burda yok =.=?

Anlayamadım. Nasıl sadece burada yok?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anlayamadım. Nasıl sadece burada yok?

Bulgaristanda. Sadeci 1-2 tane var onlarla yetinmek zorundayiz T_T

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bulgaristanda. Sadeci 1-2 tane var onlarla yetinmek zorundayiz T_T

Az önce verdiğim linkteki site Bulgaristan'a kargo ile gönderim yapıyorsa eğer alabilirsin oradan ama kargo ücreti nasıl olur bilemem. Hem Bulgaristan'da Arunas Yayıncılık yok ki :)... Bu Türkiye için yayınlanmış bir haberdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce verdiğim linkteki site Bulgaristan'a kargo ile gönderim yapıyorsa eğer alabilirsin oradan ama kargo ücreti nasıl olur bilemem. Hem Bulgaristan'da Arunas Yayıncılık yok ki :)... Bu Türkiye için yayınlanmış bir haberdi.

Cok tesekkur ederim :). Bi deneyeceim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haber girildi arkadaşlar ama ayrı başlık altında mı yazılmalı, buraya devam mı edilmeli bilemiyorum ^^; Yetkili arkadaşların vakti varsa ilgilenirler umarım.

İyi akşamlar ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında haberin devamı bu. Yeni haberi bu konunun anasayfasına koyarsak daha doğru olur gibi. Ayrıca fiyatlarda iyimiş 190 sayfaya 10 TL. Alarak destek verelimki daha çoğu gelsin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben hem yeni bir konu ve hemde buradan açma taraftarıyım ve yeni konu açıcam. Eğer uygun görmezlerse yöneticiler silerler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

13141.gif

Bir süre önce sitemize(AGT) ulaşan Arunas Yayıncılık tarafından yapılan bir duyuruyla, piyasaya 11 yeni Türkçe manganın Aralık başında çıkacağı belirtilmişti. Aldığımız son habere göre beklenmeyen bir takım aksaklıkların yaşandığı ve mangaların dağıtımına bu hafta içinde başlanmasının planlandığı açıklandı.

Ayrıca mangalardan bir tanesinin değiştirildiği bildirildi: .hack//G.U.+ yerine Princess Ai yayımlanacak.

Aşağıda bilgileri verilen 5 manganın bu hafta içinde dağıtımının yapılması planlanıyor. Mangalar ilk olarak D&R mağazalarına giriş yapacaklarmış. Mangaların Türkçe isimleri, ISBN numaraları, sayfa sayıları ve fiyatları gibi detayları şu şekilde:

Aptalların Altını (Fool’s Gold)

978-605-5575-05-2

184 sayfa

12.5 x 19

Fiyat 10 TL

Bizenghast – Kayıp Ruhlar Kasabası (Bizenghast)

978-605-5575-04-5

192 Sayfa

12.5 X 19

Fiyat 10 TL

Zehirli Şeker (Poison Candy)

978-605-5575-03-8

184 sayfa

12.5 X 19

Fiyat 10 TL

Labirente Geri Dönüş (Return to Labyrinth)

978-605-5575-02-1

192 Sayfa

12.5 X 19

Fiyat 10 TL

Vampir Öpücükleri: Kan Akrabaları (Vampire Kisses: Blood Relatives)

978-605-5575-01-4

120 Sayfa

12.5 X 19

Fiyat 8 TL

Yakında resmi sitelerinin de açılacağını söyleyen Arunas Yayıncılık yetkilileri, manga satışlarının başarı elde etmesi durumunda devamını getirmeyi umduklarını belirttiler.

Gelişmeleri ve diğer yayın tarihlerini aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: (Shana / AGT)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce İdefix üzerinden aldım Manga'ların hepsini. Kargo ve diğer tüm ücretler aşağıda gösteriliyor.

idefix2.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzelmiş, iyi okumalar (:

Ben kargo masraflarıyla hemen hemen aynı hesaba geliyor genellikle diye gidip almayı tercih ediyorum. Bir de kitaplar arasında gezmenin zevki ayrı... (: Ama vakti olmayanlar için güzel bir seçenek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

that's the spirit tenbatsu!!!:smile:

Gerçektende ülkemiz adına sevindirici bir gelişme..sanırım bende Zehirli Şeker ve Labirente Geri Dönüş ciltlerini alıcam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İdefix kredi kartıyla çalışıyormuş. D&Rnin sitesinde görmüştüm oradan alsam mı demiştim ama kredi kartıyla çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum :bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İdefix kredi kartıyla çalışıyormuş. D&Rnin sitesinde görmüştüm oradan alsam mı demiştim ama kredi kartıyla çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum :bilmiyorum:

Blue-Dragon D&R'dan daha önce kredi kartı ile alışveriş yaptım. Ben D&R'de bir türlü bulamadım Manga'ları nedense. Arıyorum arıyorum çıkmıyor.

Güzelmiş, iyi okumalar (:

Ben kargo masraflarıyla hemen hemen aynı hesaba geliyor genellikle diye gidip almayı tercih ediyorum. Bir de kitaplar arasında gezmenin zevki ayrı... (: Ama vakti olmayanlar için güzel bir seçenek.

Bursa'nın içinde değilim. D&R'ye gitsem Bursa'ya belki kargo masrafından daha pahalıya patlayacak bana. Çünkü Bursa içinde ulaşım çok pahalı. Bu türlü daha ucuza geliyor.

that's the spirit Tenbatsu!!!:smile:

Gerçektende ülkemiz adına sevindirici bir gelişme..sanırım bende Zehirli Şeker ve Labirente Geri Dönüş ciltlerini alıcam.

Anlayamadım :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?