Jump to content
  • Kayıt Ol

Peki Hangi Dergileri Okuyorsunuz?

FindaSoul4Sale

Önerilen İletiler

Düzenli olarak veya ilginizi çektiği sayıları çok olduğu için arada bir göz attığınız dergiler hangileri?

benim aylık dergi kadrom :

cnbc-e

K

sinema ve

cosmopolitan

dan oluşuyor.

Arada bir de GEO,NTV tarih,Chip gibi dergileri de alıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 20
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Ryoko Yoichi

2

• kanade

1

• FindaSoul4Sale

1

• knighTeen87

1

K'ya arada ben de bakarım. Onun dışında pek dergi kültürüm yok ne yazık ki uzun süredir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cnbc-e

Oyungezer (İpek'in yazıları için özellikle ^.^)

BlueJean fakat sadece yanında ek olarak verilen Headbang dergisi için. Keşke Headbang daha dolu ve ayrı bir dergi olsaydı.

İçeriğinde dikkatimi çeken şeyler olan dergileri de ne olursa olsun alırım. Bir de geçen ay Cnbc-E ararken, "Bushido" diye bir dergiye rastladım ve hemen aldım. Uzakdoğu kültürü ve dövüş sanatları içerikli güzel bir dergiydi ve yanılmıyorsam ilk sayıydı. Sayfanın bir yanı Türkçe, bir yanı Japonca'ydı, çok hoştu dergi. Bu ay da çıktıysa eğer, almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gusto ^^

Gecen aykinde soruma bi sayfa cevap bile vermislerdi *.*

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

penguen vazgeçilmezim benim düzeli geri kalan dergileri

içeriğine göre alırım ilgimi çeken bir konusu varsa herhangi bir derigiyi alırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Penguen ve Uykusuz - Artık eski tadları kalmasa da vazgeçemiyorum bir türlü. Hemen hemen her hafta sektirmeden okurum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Sadece "Animania". Ve baska bir dergi sadece posterleri icin xD.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Düzenli olarak dergi takip etmiyorum. Şu sıralar space daily (Bkz. UZB111 dersi ve zorunlulukları) haber yayınını takip ediyorum desem yeridir.

Lisedeyken Bilim-Teknik dergisini takip ediyordum. (Bkz. Biyoloji dersi ve zorunlulukları) Aslında tekrar takip etsem iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

penguen haftalık olarak eksitmeden alırım

aylık olarak

bilim ve teknik

matematik dunyasi(gerçi bu mevsimilk ama olsun)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uykusuz'u ikinci sayısından 70-80.sayılarına kadar sektirmeden takip ediyordum ama o tadını kaybedince almayı bıraktım. Perşembeleri bakıyorum büfelere, adamlar yetiştirebilmişlerse alıyorum; yoksa unutuyorum. Lise hazırlık, 1 ve 2'deyken Goal okurdum sürekli, hatta çekilişinden forma kazanmışlığım bile vardı :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

NTV Tarih alırım okurum bir de bi aralar Four Four Two alırdım eskiden ama artık almıyorum arkadaşlar alırsa onların aldığını biraz bi göz gezdiririm o kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hece/ Dergâh/ Türk Edebiyatı... Üçünü sürekli takip etmeye çalışıyorum. Onun haricinde Atlas var, her zaman bakamadığım. Aslında bir iki sayısını alıp bıraktığım öyle çok dergi var ki...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anlayış - Her gün gazetelerde içi boş ve asılsız haberleri okumak yerine, ayda bir kez bu dergiyi alıp okumam yetiyor. Dünya ve Türkiye politikasıyla ilgilenenlere tavsiye edeceğim, kaliteli bir dergi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Gusto.

Hatta buraya yazınca bu ayki sayısını almayı unutuğumu hatırladım.Yarın almam gerek.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Kendimde yazdığım için her ay merakla Oyungezer alıyorum acaba nasıl olmuş yazılarım diye :D onun haricinde de Uykusuz ve Nintendocu, bazen de Metal Hammer ve Guitar world

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Düzenli takip ettiğim NTV Tarih ve Uykusuz dışında dergi yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 yıl sonra...

Penguen dergilerim 200'ü geçti :962129:

Onun haricinde sabitfikir okuyan biri var mı diye baktım ama yokmuş :/

Birde Özcan Yüksek nereye ben oraya, yıllarca Atlas okudum şimdi ise Magma.

Ayrıca aylık yazar tercihleri ilgimi çekerse peyniraltı edebiyatı.

Ve henüz 4 sayı çıkarmış Kafa dergisi. Denk gelirseniz bir sayı alın inceleyin derim ^.^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çıktığı günden beri populer science türkiye. son zamanlarda her ne kadar içeriğin sayısı ve kalitesinde bir azalma gözlemlediysem de türkçe yayınlanan diğer bilim kültür dergilerinden hâlâ daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?