Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir Code Geass projesi resmi olarak duyuruldu...

Exile Falcon

Önerilen İletiler

Bugün sabah AnimeNewsNetwork'te okuduğum bir habere göre Bandai, mobile telefon sitesi http://m-pub.channel.or.jp/geass/ sayfasında şu resmi yayınlamış.

200912051000.jpg

Resimde yazanlara göre yeni bir Code Geass projesi başlamış. Daha fazla detay için 2010'u beklememiz gerekiyor. Bu yeni projenin Code Geass için bir "yeniden doğuş" olduğundan falan da bahsedilmiş yazıda.

Umuyorum düşündüğüm tarzda bir yeniden doğuş olmaz. Çünkü recap'lerden ve alternatif evren senaryolarından yeteri kadar sıkıldım bir devam hikayesi bekliyorum. Sadece birazcık bilgi için 2010'a kadar beklemekten başka şansımız yok. O bilgileri verdikten sonra da bizi seri veya her ne olacaksa artık fazla bekletmezler umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 89
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

14

• Emperor Lelouch

7

• loykad

6

• Tenbatsu

5

Aynen, alternatif evren senaryosu olursa animeyi batırırlar. Kaliteli bir devam serisi olursa çok iyi olurdu. Haber için teşekkürler ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence tam yerinde bitti seri. Devam edilirse batırılacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şimdi bende M.A.L. da tartışmasını gördüm ve başlık açmayı düşünmüştüm. :spit:

Hem sevindim, hem üzüldüm. Harika bir finale sahipti, şimdi umarım herşeyi batırmazlar. Böyle serilerin uzatılmasını da hoş bulmuyorum, değerleri azalıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Nette dolaşan video umarım doğru olur diyerekten umarım devam hikayesi olur yan hikaye olmaz. Devam hikayenin batmayacağını aksine daha güzel olacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam hikayesi olursa bayağı güzel olur, çünkü finalede o kadar kişinin aklında soru işareti kaldı,

Lelouch öldümü, yoksa yaşıyormu falan filan...

merakla bekliyorum, izlediğim en iyi animeydi. Kötü olacağınıda zannetmiyorum şahsen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama çok şaşırdım 2010 değişik olacak yaw :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben bu habere çok sevindim 2010'u iple çekiyorum umarım güzel bir devam serisi olur eğer farklı evrenlere filan girerlerse bu serinin tüm karizmasını yerle bir ederler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lelouch'un yerine aynı maske ile yeni bir Zero gelicek :). Sevindirdi bu haber beni.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

code geass benim için 1 numara. aynı kalitede bir seriyi merakla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi de

Zero said:

This is a new genesis ... the day of rebirth. Today, Geass has reached a new stage. You will be cast a new Geass soon. Hope, wait and desire it enthusiastically.

Don't forget. Geass is like a wish. If you wish, Geass will...

burada yeni bi geass türünden ve geass'ın yeni bir aşamaya ulaştığını söylemiyor mu??üstelik R2 nin devamı şeklinde olacakmış yani alternatif evren olamaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zannedersem tek eksiğimiz yeni bir Code Geass serisi idi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu videoya bir bakın :S

Büyük ihtimal fan made ama genede insanın tüyleri ürperiyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

iyi de

Zero said:

This is a new genesis ... the day of rebirth. Today, Geass has reached a new stage. You will be cast a new Geass soon. Hope, wait and desire it enthusiastically.

Don't forget. Geass is like a wish. If you wish, Geass will...

burada yeni bi geass türünden ve geass'ın yeni bir aşamaya ulaştığını söylemiyor mu??üstelik R2 nin devamı şeklinde olacakmış yani alternatif evren olamaz.

Lelouch'un yerine aynı maske ile yeni bir Zero gelicek :). Sevindirdi bu haber beni.

Teşekkürler.

Ben ne dedim :D. Zaten devamı niteliğinde olmazsa saçma olur. CG bitti ama kalan karakterlere ne oldu, ne bitti? Bunlar hep merak konusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sevindim de, üzüldüm de. Serinin bazı sorularla bittiği doğru ama bundan sonraki sezon eğer kötü olursa seriye yazık olur çünkü sahiden 2. sezon harikaydı, hatta ben 2. sezonla seriyi sevenlerdenim. 2. sezonun son bölümünü de hiçbirşeye değişmem. Umarım batırmazlar, batmadığı müddetçe takipçisiyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İçimden bir his bu işi de Gundam'a çevirip bir sürü serisini yapacaklar diyor nedense:spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

AGT 'de Shana tarafından yazılan haberde şöyle.

Ana mesaja eklerseniz daha iyi daha iyi olur.

Kısa süre önce Bandai'a ait olan yeni bir site açılarak beklenmedik bir duyuruda bulundu. Sitede şu anda: "Yeni Code Geass Projesine Yeşil Işık Yakıldı! Detaylar için 2010'u Bekleyin!" yazıyor.

Sitedeki görselin üzerinde ayrıca bu projenin, Zero'nun "yeniden doğumu" olacağı ve Geass'ın bugünden itibaren yeni bir adım attığı yazıyor. Bu mesajın altındaki imza ise "ZERO".

Gelişmeler açıklandıkça duyuracağız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code Geass bence olduğu gibi bırakılmalıydı. Terminator 3 için de çok güzel olacak demişlerdi. Onun gibi olacaksa hiç olmasın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

sevinsem mi üzülsem mi bilemedim..banada sabah haberi veren ilk kişi exile falcon oldu..devam etmesini nekadar istesemde Lelouch ile devam ederse batacakmış gibi bi his içerisindeyim..bakalım..:yandim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sezon finali gayet güzeldi bence...Ama Lelouch'un geri dönmesi çok lame (uygun bi benzetme bulamadım :) )bir durum...Keşke devam ettirmek yerine tamamen yeni bir seriye odaklansalarmış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence final güzeldi ama madem böyle birşey yapıyorlar, bize de izlemek düşer animeci olarak. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Geçen gün mal da dolaşıyorum bir de ne göreyim herkesin yüreğini hoplatacak bir haber. Code geass ile ilgili yeni bir seri çalışmaları başlamış.

http://myanimelist.net/forum/?topicid=136658&show=0

Yorumlara falan dikkat edin ingilizceniz varsa çünkü gidişat oradan anlaşılmış.

Başka bir kaynak daha

http://www.japanator.com/lelouch-gives-fans-a-present-on-his-birthday-or-a-tease--12571.phtml?comment_saved=1#comment-101461

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Baktım da haberlerin tarihleri eski baya ama haber doğru şimdilik sadece 2010 da yayınlanacak bir proje olduğu bildisi var ama ilerde mi olur daha geride mi olur Lelouch olur mu olmaz mı belli değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son mesaja kadar bütün yorumları okusaydın. Şöyle oldum çünkü

İlk Başta: Yehuuuu

Sonra: Hmm

Sonra: Offf

Sonra : Hay

Sonra : Yine de Code geass

Nasıl eski bu arada? aralığın 4 dünde atılmış konu 2010 ocak 2 de son mesaja kadar yazılmış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?