Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir Code Geass projesi resmi olarak duyuruldu...

Exile Falcon

Önerilen İletiler

yeni bir code geass projesinin 2010 da geleceği daha önce duyrulmuştu ama detaylar verilmemişti hoş hala çok detay yok ama bu sefer lelouch üzerine değilde zero ve yeni bir geass türü üzerine diye biliyorum ben

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 89
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

14

• Emperor Lelouch

7

• loykad

6

• Tenbatsu

5

@sakura hime

Nightmare of Nunnaly mi diyorsun? Umarım olmaz. Hiç sevemedim o seriyi.

O başlığa da baktım şimdi ama daha fazla bilgi eklenmiş şu an onda bir tek seri çıkıcak demiş bırakmış. Bunda manga olacağı ihtimali arttı karakter resimler falan çıktı bir iki tane. Mekanik Kollu bir C.C. bile gördük.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok haberin ilk eklenme tarihi için demiştim, sonra güncelleme yapılmış aralık başı gibi. Yorumlar çok önemli değil bana göre kullanıcılar yazabilir istediği gibi. Haruhi içinde aynı şeyler olmuştu bir yayınlancak bir yayınlanmayacak bin tane yorum vardı.

Şu ana kadar 4 aralıkta yapılan yeni açıklama dışında pek birşey yok.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-12-04/new-code-geass-project-launch-revealed

Sadece mangası hakkında birkaç detay çıkmıştı ortaçağ ingilteresinde geçebilir diye (baştan yanlış anlamışım burayı).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O halde iki başlık birleşsin ? Ya da CG R3'ün her yeni haberi için ayrı başlık açalım ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Batırılcak gibi geliyor bana. Link için sağol. Yorumların bir kısmı " Oh Yeah Code Geass Rocks " tarzında. Onlar ok ama bazıların resimler falan verilmiş bir kaçı da bayağı komik açıkçası okuyun derim.

Afedersin undermine görmemişim. Siz daha iyi bilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

renya-characters.jpg

edo döneminde geçiyo C.C nin geçmişine dair bilgiler edinebileceğiz:hehe::hehe:

mangayı okuyacam ayrıca Renya kız mı yok sa erkek mi hala anlayabilmiş değilim

nightmare of nunnaly i anime yapmazlar ondan güzel bi ova olur manga kısa çünkü:hehe::hehe:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Resimler çıkmış? Hiçbir linkte resim görmedim, aslında fazla incelemedim. Eğer göreniniz felan varsa yine bu konuda paylaşabilir misiniz?

Edit : Ah, eklenmiş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lelouch konusunda;

güzel bir devam getirebilirlerse süper olur gerçekden. Lelouchun ölmesini hiç istemiyorum. başka bir zero gelirse hiç izlemem bile...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben oldum olası film dünyasında olsun anime dünyasında olsun kitap dünyasında olsun böyle bir seriye takılıp kalmalarına uyuz oluyorum,tamam çok başarılı yapımlar çıkarabiliyorlar karşımıza ama ısıtıp ısıtıp önümüze sürmek niye,tencit pilavı meslesi mi bu anlamadım gitti hoş bu tencit pilavı hikayesi de neyse :hehe:

Ben de açıkçası Code Geass sonundan mennunum,devam edilmemesini tercih ederdim, böyle bir son seriye daha şık duruyor,daha fazlası gereksiz ha şöyle bir şey varsa Ova olarak isterim elbet -her zaman istediğim şeydi Code Geass yapımlarında- Ova.da 2-3 bölümle noktalanabilirdi;

Suzaku ölecekse kesinlikle Ova istiyorum :D

Bir seriye takılıp kalmak yerine daha güzel başka yapımlar çıkarsalar karşımıza daha olumlu yaklaşırdım ya da Clamp tarzı uygulasınlar madem ayrılamıyorlar eski yapımlarından, karakterleri taşısınlar yeni yapımlarına :P

Arkadaşlar ayrıca spoiler özelliğinden yararlanırsak iyi olur az önce bir mesajı okudum serinin sonu ile ilgili,izlemeyen arkadaşlar olabilir aramızda,biraz dikkatli olalım...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Squaw aslında dediklerine katılıyorum ancak bayadan beri kalite bir seri gelmiyor o yüzden eski iyilerden birşeyler bekliyoruz galiba.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İyi bir nokta borastus. Yeni animeler eskilerin takipçisi gibi artık. Taklit gibi. Şöyle güzel düzenlenmiş bir harman istemiyoruz biz. Yeni ve orjinal bir şey. O olmayıncada eskilerden medet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Code Geass R3'e ait haber başlıkları birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler, Susano'o.

Ova.da 2-3 bölümle noktalanabilirdi;

Suzaku ölecekse kesinlikle Ova istiyorum:D

+1 :D

Ayrıca, C.C'nin geçmişi varsa, ben gelsin diyenlerin tarafına geçerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

geçenlerde şöyle bi resim yayınlanmış

wwwdotuporg534720.jpg

:spit::spit::spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tuzak bunlar yahu, tuzak D: Kim bilir orada ne yazıyor ? D:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kanji bilen biri : Rebirth Revive yazmış.

I believe lelouch is fc..n back

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, orada soshite shinsei (そして 新生) yani "ve yeniden doğuş" yazıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Lütfen spoiler butonunu kullanalım. Editleme hakkım yok o yüzden düzenleyemiyorum mesajını.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gereken düzenlemeyi yaptım bLue_Dragon.

Bir kez daha uyarma gereği duyuyorum Özkan uyarmış ama spoiler butonu kullanabilir miyiz,izlemeyen arkadaşlara biraz saygı gösterelim,birinci sezonunu izleyip de ikinci sezonunu izlememiş arkadaşlar da başlığa göz atıyor olabilir,bunu düşünerek yorumlarımızı yaparsak daha iyi olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Meraklısına;

Oyungezer'de bu ay Code Geass ile ilgili yarım sayfalık bir haber yazısı var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

2. sezon güzel bitmesine rağmen bir çok sorun ve hala birçok düşmana dert vardı Lulu,direk olarak katılmasa da seriye en baştan zor durumda kalınınca tekrar belirebilir diye düşündüm hep, güzel bitti bitmesine seri ama elinden şekeri alınmış çocuk gibi kaldık ortada,tadı damağında kalıyor insanın,kaliteli seri cidden yok denecek kadar az var, şimdiki serinin Lulu,CC, Suzaku ve yeni düşmanlar şeklnde gelişmesini istiyorum ama CC'nin geçmişi yok,mekanik kollu çocuk,vs. diyorlar hatta fotoğraf var hatta fotoda Lulu'ya benzeyen biri daha var.

Sizce bu yeni seri CC'nin geçmişi mi yoksa R2'nin devamı şeklinde mi olacak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar code geass R3'ün konusunu bilen var mı?:dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bi tane resim dolanıyor etrafta mekanik kollu biri var cc var birde lulu ya benziyen biri var ama sadece benzerlikle kalıcak sanırım,o doğru olabilir veya r2 nin devamı şeklinde olurki benim istediğimde o olayı prince of persia ya çevirmezler umarım

şu luluya benziyen eya lulu olanın kolundaki işaret black knight ların sembolüvar

bide bu var http://www.youtube.com/watch?v=hzohgcfYYOg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?