Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir Code Geass projesi resmi olarak duyuruldu...

Exile Falcon

Önerilen İletiler

Fan yapımı olduğu belli oluyor. Clampın C.Csi öyle değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • İleti 89
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

14

• Emperor Lelouch

7

• loykad

6

• Tenbatsu

5

beklendik birşey her iki sezon oldukca iyi tutuldu devami gelecektir

3.sezon bence ova olabillir

2. sezon sonu havada kalmıştı hem

:qegenmis:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2.sezon sonu hava da mı kalmıştı 0_o ilginç bi yaklaşım. Ama bence izlediğim en iyi sona sahip animeydi. Yeni sezonu merak ediyorum epey bi yandan devamı geldiği için mutluyum bi yandan da batırmalarından korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonu gayet güzeldi. İnternet ortamındaki teoriler ise o son son değildi dedirttirdi bize. Şimdi 2.sezonun devamı olduğuna göre umarım batırmazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya çk iyi bi finali vardı daha ne ekleyebilirler bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonu sonunu ben çok iyi bir final olarak bakmıyorum

daha net olabilirdi gibime gelmekde

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. sezonu sonunu ben çok iyi bir final olarak bakmıyorum

daha net olabilirdi gibime gelmekde

luluş un ölüp ölmediği dışında pek te muallakta olan bişey yok tu bana göre

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız Smygon spoiler içine alsan, şu yazdığın cinayet sebebidir yani xD Hoş değil, ki hele de öyle bi seriden spoiler yemek...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız Smygon spoiler içine alsan, şu yazdığın cinayet sebebidir yani xD Hoş değil, ki hele de öyle bi seriden spoiler yemek...

çok özür dilerim umarım bni öldürmek issteyen sen değilsindir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Bölüm sayısı belli değil. Manga mı, Light Novel mi, oyun mu, yoksa Anime mi; Anime ise TV mi OVA mı film mi olacağı belli değil. 2017 setting'ine dair 1-2 cümleden başka birşey yazılmamış. Bir Sunrise hayranı olmama rağmen üzülerek söylüyorum Sunrise'ın karanlık tarafı, göz göre göre birilerini trollüyor kanımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

@tenbatsu

Resmi delil gerektiren bu tür ciddi topic'lerde fanmade videolar kullanmayalım.

1. video R3 ile alakalı değil, hatta fake

2. video Another Century's Episode R oyunundan (ki aynı oyunda Gundam SEED DESTINY ve Crossbone Gundam da var)

3. video da bildiğin fake işte

4. video da zaten Rising Force Online oyunundan alınma

Son mesaj silinirse sevinirim. Zaten çok da sevmediğim Code Geass konusunda bu tür desteksiz mesajlar canımı çok sıkıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ciddi topik olmasına rağmen insan girdimi siteye kafa dağıtmak, sevdiği bir uğraşıda bilgi sağibi olmak ve gününü azda olsa gülümseme tadabilmek için girer. Benim site anlayışım budur. Bu tarz kırıcı mesajlarda en çok üzüldüğüm noktadır. Bazen bilse bile insan hata yapabilir. Bu hatalarıda bu tarz eleştirmek sadece insanı kırar. Amacım tartışmak değil sadece birisine hatasını söylerken ki yapılan kırıcı sözlerdi. Yapıcı sözler varken keşke bu tarz mesaj atılmasaydı. İnşallah anime sever arkadaşın kalbi kırılmamıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hei sorun değil çünkü Akuma_Blade mecha animeler konusunda çok hassas.

Videoları buraya yollarken amacım zaten gerçek mi değil mi onlara birinin çıkıp cevap vereceğini bildiğimdendi. Ben anlamıyorum ve anlayan birileri var Allah'a şükür.

Ha birde mesajın silinmesine hiç gerek yok. Okusunlar baştan aşağıya mesajları, videolar gerçek mi değil mi görsünler. Cevabını verdin değillermiş. Sırf sen sevmiyorsun diye, desteksiz mesajları silecekler diye bir şey yok.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Araya girip fikrimi söylemek istiyorum.

@Tenbatsu, eğer bu videolarla ilgili kafanda soru işaretleri varsa lütfen mesajında bunu belirt ki insanlar yanlış anlamasın. Hiçbir şey yazmadan sadece videoları eklemen, gerçekmiş gibi algılanıp daha sonra insanlar üzerinde hayal kırıklığı yaratabilir.

@Akuma_Blade, gerçi tepkini aşırı bulmadım ama biraz daha yumuşak kelimeler kullanırsan şimdiki gibi kırgınlıklar olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış haber olması daha iyi,tam tadında sonlandırılmış bir serinin devam ettirilerek batırılması taraftarı değilim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

İçimden bir his önceden çıkan UC ve Votoms spinoff'ları tarzında birşey görebiliriz diyor. Armor Hunter Mellowlink - 08th MS Team arası bir tarz tutturabilirlerse önceki her iki sezonu da sevmemiş birisi olarak bile merakla bekleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Maskenin altıında Lelouch yoksa animenin bir kaliteside yokdur..

bir bakalım nasıl olcak..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kelly King

Daha çıkmadan senaryo, animasyon, kurgu, seiyuu performansları vs herşey bitti de maskenin altındakinin Lelouch olup olmamasına banko ettin herşeyi. Bravo!

Bu kadar fanboy olmayın. Yazık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?