Jump to content
  • Kayıt Ol

Yeni bir Code Geass projesi resmi olarak duyuruldu...

Exile Falcon

Önerilen İletiler

• 10 ay sonra...
  • İleti 89
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

14

• Emperor Lelouch

7

• loykad

6

• Tenbatsu

5

50 dakikalık 5 bölümden oluşacak yapımın ilk bölümü 4 Ağustos 2012'de yayınlanacak. Olaylar 1. sezonun sonlarından başlıyor.

1326461118_code-geass-akito-the-exiled.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Abi bu süper bi haber oldu işte ya..Henüz R2 ye de başlamamıştım,Bu 5 bölümlük seriden sonra 2.sezona geçerim artık...Teşekkürler haber için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç olacaak gibi duruyor merakla beklemekteyiz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

1,5 porsiyon olmuş güzel olmuş; 3 için konu bulamazlar diye düşünüyordum;

@akuma, şu benim forum üyeliğimi aktif etsen artık diyordum : yakusha ismini gördüğün yerde ben varım :) -> sabri ünal

izlediğim animeleri yer olmadığı için sildiğim günlere lanet ediyorum; şimdi o funsubların hiçbirini bulamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@akuma, yeni yamato 2199, ilk iki bölümü yayınlandı; ilk serinin yeniden yapımı oluyor kendisi. sen de ilk 5 bölümü çevirdiğine göre, alt yazıları uyarlayabilirsin diye düşünüyorum...

yamato seven kaç anime sever kaldı ki şu ihtiyar anime portallarında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Yakusho

Yıllık iznim bitmeden çevirmiş olacağım onları.

edit: Konfirmasyon maili kutuma düşmemişti. Panoya girdim, manuel olarak onayladım. Şu an girebiliyor olman lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...
  • 4 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 6 ay sonra...

Resmi siteden yapılan açıklamaya göre Code Geass: Akito The Exiled OVA-3 şu an belirsiz bir tarihe dek ertelenmiş durumda. (Planlanan çıkış tarihi bahar 2014 sezonuydu) Yapılan açıklamada 3. bölüm üzerine titizlikle çalıştıkları için sürenin uzadığını ama bunu telafi edebilmek için 4. bölümü daha kısa bir ara sonrasında yayına vermek için uğraşacakları belirtildi.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

4 OVA olarak duyurulan Code Geass: Akito The Exiled'e Unicorn'da olduğu gibi bir OVA daha ilave edilmesine karar verilmiş.

3. OVA yarın nete düşebilir, 4. OVA senaryosu bu açıklamayla birlikte yeniden yazılmış ve düzenlenmiş haliyle 4 Temmuz'a yetişecek. Son OVA ise bu sonbaharda izleyicilere sunulacak.

Önceki bölümlerdeki yayın tarihi gecikmelerinden ötürü Sunrise özür dilemiş ve sonraki bölümlerin 2015 bitmeden yayınlanacağına dair söz vermişti. Yapılan yeni duyuru da sözlerini ziyadesiyle yerine getireceklerini gösteriyor.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?