Jump to content
  • Kayıt Ol

Dexter

Antares

Önerilen İletiler

4.sezon, son bölümüne sayılı günler kala tartışalım olası sonları...

Buyrun trailer'ı...

Bu sezonun dört sezonun en iyisi olduğu söyleniyor ve açık ara bu bölüm serinin en heyecanla beklenen bölümlerinden biri. Trailer'ı 10 kez izlettirdi bana, daha ne olsun...

Ayrıca büyük bir twist'in bizi beklediği söyleniyor :dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 20
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Antares

3

• Hei_(BK201)

2

• Hunter

2

• mavi_61

2

Ben vizeler yüzünden henüz 11. bölümü izleyemedim :kotu: Ama şöyle bir veri okudum;

Dexter amerikada kablolu tv de yayınlanıyormuş ve 11. bölümü ilk yayınında 2 milyondan fazla kişi izlemiş. Bu kablo TV için bir rekor :D 12. bölüm ile de yeni bir rekor bekliyorlarmış. Yani bu sezon ve özellikle son bölümlerde hem seyirci hem de beklentiler baya bi artmış durumda. ben çok güzel bir final bekliyorum :mutlu:

Ama bence en iyi sezonu 1. sezondu :D sanırım 1. sezonda beklemedim ve tahmin etmediğim çok şey geliştiği için bana böyle geliyor olabilir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10.bölümün sonundaki 11.bölüm previewını izlemedin sanırım; yoksa dayanıp, dişi sıkıp izlememek mümkün değil 11'i...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Dördücün sezon finali neydi öyle ya nutkum tutuldu. İnşallah başrolde ki kanseri atlatırda 5. sezonu izleriz. Hala aklım dördüncü sezon finalinde ya of of....:002::002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dexter ın en manyak finaliydi :962129: kabloda rekorlar kırıp, en fazla izlenen olmayı falan sonuna kadar hak etti bu final :yuz kizarma: umarım 5. sezon da gelir dediğin gibi, ama şu an için herşey sallantıda...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

John Lithgow'un canlandırdığı 4.sezondaki "rakip" seri katilin boşluğu 5.sezonda kimle doldurulur merak ediyorum. Bomba bir isim 26 Eylül'de bizi bekliyor olabilir :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Ben uzundur takip edemiyorum ama bence süper dizi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

fazla ısınamadığım ama yinede izleyip bitirmeyi düşündüğüm bir dizi.

ben hala 3. sezona başlayamadım ama

o 2. sezon neydi öyle ya :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

lafımı geri alalı baya oluyor.

son sezon müthişti.:birsey gelmez:

gelsin yeni sezon :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

26 Eylül 2010 geri sayım başladı. Şok edici bir 4. sezon finalinden sonra 5. sezon trailerlarını verdiler ve dexter müthiş bölümlerle geliyor. Amerikan dizi sektörünün senaryo ve işleniş bakımından şuan en iyi dizisi diyebilirim. Bakalım 5. sezon nasıl olacak çünkü düşenemiyorum artık...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

İlk 3 sezonunu izledim ama sonra gerek indirmeye üşendiğim gerekse animelere sardığım için devam edemedim. Yine de çok sevdiğim ve mutlaka devamını getireceğim bir dizi. Tvde 4. sezonun finalini izledim yanlışlıkla (daha doğrusu anlayamamıştım hangi bölüm olduğunu) ve izleme isteğim törpülendi. En iyi "kötü adam" Dexter'ı kesinlikle izleyin derim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hep isteyipte bir türlü başlayamadığım dizilerden biri... bir ara indirmeye başladım ama 30 gb o kadar yavaş geliyordu ki 3. günde "yeter uleeeyynn" deyip sildim attım inen kısımlarıda... bir hayırseverden 720p versiyonunu alır almaz izleyeceğim ama4r32

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dexter'ın açılışı da çok güzel bu arada. Sabah kalkıyor yüzünü yıkayıp traş oluyor ve kahvaltısını yapıp işe gitmek için evden çıkıyor adam, olay bu. Ama bunların detaylarına o kadar odaklanmışlar ki çok ilginç olmuş. Mesela traş olurken yüzünü hafiften kesiyor ve o akan kana peçete bastırınca cinayet sahnelerini anımsıyoruz. Veya jambonu tavaya atarken sanki insan eti görüyormuş gibi hissediyoruz vs. İnsanı geriyor vesselam. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

2. Sezonunu bitirdim.İnternetimin azizliğine uğramasam 3. ve 4. sezonlar iniyor olacaktı maalesef daha yeni başladı inmeye.

Debra ayrılsın şu diziden , cidden yakışmıyor.2 bölüme bir başkasının kucağına atlaması bir yana her fuck dediğinde ağzına ağzına yapıştırasım geliyor.

Vee Masuka adamım gözümde dizinin fenomenidir kendisi söylemeden edemeyeceğim qkralll

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Dizi güzel kaliteli ancak vahşet sahneleri gösterilmiyor.

Aslında şu debra ölseydi bayni yaşasaydı abi kardeş birbirini kollarlar mutlu mesut yaşarlardı.

Ritayıda sevmezdim zaten öldüğü iyi oldu. çok mızmızdı.

Lila iyidi ama o da kendi kaşındı.

Laguerta da gebersin (kendi elaleme sözde destek olur sonrada destek olduğu kişini kocasıyla yatar.)

4. sezona kadar izledim.

En son rita ölmüştü debra ve kuin sözde evideki kanları demişlemek bahanesi ile oraya gittiler temizliği yaptılar sonra daha ritanın helvasını bile yemeden azmış hormanlarına hakim olamayan ve nefis denen 12 başlı ejderhanında kışkırmasına sık sık gelen debra kuini öber kuin önce manyakmısın kızım tarzında bir tepki verir sonra oda hormonlarının oyununa gelir ve bunu gören ben gecenin köründe yuhhhhh deyim milleti ayağa kaldıracak bir ses çıkartırım. ancak ses yalımı sağ olsun hiç birşey olmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

5. Sezon

Şu ana kadar izlediğim en vasat Dexter sezonuydu.Açılmak için yanlış kişiyi seçtin Dexter'cığım yakışmadı sana o karı! Zaten bıraktı gitti olmadık anda , biz seni sosyopat olarak sevdik bırak şu aşk ,birileriyle birşeyler paylaşma. Oh rahatladım sanki :B

Bu da 6. Sezon afişiymiş..

Dexter-Season-6-Michael-Hall.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Daha yeni başladım Dexter'a fakat konusu gerçekten ilgimi çekiyor.Bu adam tam benim kafadan :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 9 ay sonra...

konuyu hortlatıyorum :)

dizi 8. sezonda ve 8.sezon bölümlerinin fotoğrafları

Dexter - 8.08 ve 8.09 -bölümlerin fotoğrafları

Dexter-8.08 bölüm-Are We There Yet?

18_595_slogo.jpg

19_595_slogo.jpg

20_595_slogo.jpg

21_595_slogo.jpg

22_595_slogo.png

Dexter 8.09 -Make Your Own Kind of Music

8_595_slogo.jpg

9_595_slogo.jpg

10_595_slogo.jpg

11_595_slogo.jpg

12_595_slogo.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?