Jump to content
  • Kayıt Ol

Bakuman Animeye Uyarlanıyor

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Bakuman_Vol_1_Cover.jpg

Shueisha'nın haftalık Shonen Jump dergisinin yeni sayısında yapılacak olan bir duyuruya göre Tsugumi Ooba ve Takeshi Obata'nın (Detah Note) devam etmekte olan son serisi Bakuman, 2010 sonbaharında animeye uyarlanacak ve NHK-Educational kanalında yayınlanacak.

Detaylı bilgilerin derginin önümüzdeki sayılarında yer alacak.

(Kaynak: ANN / Shana / AGT)

Tanıtımını okuduğumda tüh keşke Anime'si olsaymış dediğim bir Manga'ydı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 21
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

4

• scoutcrawler

3

• Underfined

2

• Rotea

1

En Çok Yazanlar

bu habere çok sevindim :) umarım güzel bir uyarlama olur 2010 yılı çok bereketli bir yıl olacak gibime geliyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uyarlansın, yakışır. Hayal kırıklığı yaşamayız umarım (Gerçi böyle bir seride pek yaşanmaz ama..).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sanmıyorum kötü bir seri olacağını. Çünkü adamların referansı Death Note.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

uuuuuu çok merak ettim! Hoş, ne mangasını okudum ne de Death Note izledim, ama ikisi de kafamdaydı :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yihhuuu :D Bu güzel bi haber...Bu iki avanağın yaptıkları şeyler baya güzel kötü olmayacağına eminim XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çünkü adamların referansı Death Note.

+1

Güzel bir şeyler çıkacaktır. FT vakası olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"İyi olur, güzel olur, süper olur" diye düşünenlerin umduğundan da güzel olacağına eminim ben aşağı yukarı. Bir aksilik çıkmazsa fansubını da yaparız artık :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Death Note'daki gibi, gerçekçi çizimler kullanılırsa oldukça iyi bir görsel kaliteye ulaşır.

Bunun yanında, oldukça bağlayıcı bir gidişata sahip olacağından, oturur her bölümü 5 kere izlerim kanımca :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İnşallah Fairy Tail gibi olmaz.

Kesinlikle benim korkumda bu diyebilirim ancak fazla endişem yok güzel olacak gibi sanki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Death Note'daki gibi, gerçekçi çizimler kullanılırsa oldukça iyi bir görsel kaliteye ulaşır.

Bunun yanında, oldukça bağlayıcı bir gidişata sahip olacağından, oturur her bölümü 5 kere izlerim kanımca :)

:haha: senden beklenir

*-* gerçi bende meraklanıyorum ne yazıkki önümüzde 7-8 ay (yanılmıyorsam gelecek sonbahar) var. bakalım neler olucak yaa (daha mangada yetişemedim gerçi -__-'' )

ama death note izleyen -ve beğenmiş olan- çok kişi var. sırf bunun için bile izlenir

:P

(gerçi benim korkum başta çok kişinin izleyip -konusunda death note gibi bir müthişlik olmadığı için- sonra bir çok kişinin bırakması TT______TT )

son bir şey eklemedende gitmiyim

EİJİİİ - ÖLDÜR ONLARI KARGAAAA :ozgurluk:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeden sonra draması çekilecek gibi bir şey var içimde...

Fairy Tail'e benzeme ihtimalini de çok fazla görmemekteyim, sonuçta her alanda apayrılar.Mangakaların tarzları farklı, çizimler farklı, olaylar farklı...Sonuçta Bakuman herkesin gaza geleceği süper bir shounen serisi falan da değil.Tatlı tatlı ilerleyen, şirin bir manga kanımca.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animeden sonra draması çekilecek gibi bir şey var içimde...

Fairy Tail'e benzeme ihtimalini de çok fazla görmemekteyim, sonuçta her alanda apayrılar.Mangakaların tarzları farklı, çizimler farklı, olaylar farklı...Sonuçta Bakuman herkesin gaza geleceği süper bir shounen serisi falan da değil.Tatlı tatlı ilerleyen, şirin bir manga kanımca.

Aynen aklımdaki Bakuman tanımını yazmışsın :)

E bir de bağımlılık yaptığını söyleyebiliriz -kendini kaptırdıktan sonra :)

Animenin bekleyenleri hayal kırılığına uğratmayacağına inanıyorum...

Niizuma Eiji... Merakla bekliyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Alayımız alıcaz favori listemize bu Bakuman'ı. L. Light, Misa ve bunda da iki erkek, bir kız var :D. Bermuda şeytan üçgeni :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım ama seveni çok var sanırım ve konusu ligi çekici. animesi de güzel olur gibi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahmet abi, aslında bayağı bir kız ve erkek var... :D Spoiler vermeyeyim gelmediysen :)

Herhalde, favori rekorunu Bakuman ile kıracağız gibi gözüküyor, denildiği gibi... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangası uzun süredir okumak istiyordum animesi başlıyıcana göre ilk ona şans veririm animesi büyük ihtimalle güzel olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ahmet abi, aslında bayağı bir kız ve erkek var... :D Spoiler vermeyeyim gelmediysen :)

Herhalde, favori rekorunu Bakuman ile kıracağız gibi gözüküyor, denildiği gibi... :D

Kızlar güzel mi Yağız? :D. Erkekler bizi ilgilendirmiyor :P. Şimdi baktım kapak resimlerinden birine kız güzel ve baklava çorapları vardı :D. Benide sapık yaptın :D.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?