Jump to content
  • Kayıt Ol

Türkçe Mangalar Piyasada

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Çok iyi bir gelişme, yavaş yavaş yayılmaya başlasın şu gelenek :smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 32
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

7

• bay dinamit

4

• bLueeekun

2

• Shana

2

Kan akrabaları baya güzelmiş

Arunas yayıncılıktan manga ile ilgilenen Erkan bey ile görüşmüştüm geçen gün bir kaç manga daha çıkacağını belirtti :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kayıp ruhlar kasabasını bugün okudum fazla beğenmedim:zz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

CSI yi inceledim..Baskısı ve kapağı gibi içide akıcı bi kitaba benziyor..Ancak diğerleri için aynı şeyi diyemeyeceğim...Csi yi alabilirsiniz öneririm

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

labirente geri dönüş'ün kapağını görüncei aynı alichino'nun çizimi demiştim.herkes aynı şeyi düşünmüştür.kapak çizeri kouyu shurei imiş.yani alichino'nun çizeri.ama iç çizimler Chris Lie imiş.doğru söylemek gerekirse hiç iyi değil.kapak çok aldatıcı olmuş.

'kayıp ruhlar kasabası' nın da kapağı kouyu'ya ait.onun da iç çizimleri pek iyi değil.yine de Return to Labyrinth' den daha sıcak geldi bana.

vampir kisses'in çizimleri gerçekten güzel.alınır okunur.ama hikayesi pek çekmedi beni.amerimangadansa manga gelse diyorum ben de.ama tokyopopun mangaları yayınlandığına göre belki tylsim da yayınlanır.

Siz benim gibi kapağa aldanmayın. www.tokyopop.com sitesinden önce bi göz atın.:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bizenghast'ın kapağı cidden güzel ama tarzı kouyu'nun tarzına hiç benzemiyo.sonra baktım ki; elimdeki kitapta tüm bilgiler Return to Labyrinth'le aynı.orjinal adında Bizenghas yerine Return to Labyrinth yazıyo.belliki bi hata var.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?