Jump to content
  • Kayıt Ol

Fullmetal Alchemist Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

Haftalık olan bu animeyi tartışmaya başlayalım. Son zamanlarda animeyi yavaş vitese aldım her gün 1 bölüm izliyorum.

Bölüm 33

Armstronglarda böyle bir kadın varmıydı vay be. O ihtişam o görüntü. Süper bir karakter daha katıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 229
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

42

• özz

36

• sera myu

35

• sakura hime

23

Milla mı ? Daha animeyi izlemedim ama mangadan konuşaraktan : Çok önemli bir karakter ve daha çok karşına çıkıcak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

36. bölümü bir izle Özkan. Milla'ya daha çok hayran kalacaksın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece 1 bolumu izledim. Devam etmeyi dushunuyorum, ama chok ara verdigim icin canim pek istemiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir kere başladın mı tekrar eskisi kadar izlemek isteyeceksin. bende ara vermiştim. sonra tek solukta bitirdim animesini

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış anlamayın animeden soğumadım. combo yapmak için bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aynen 36 yı izlemelisin asıl ben normalde böyle sert görünen kadın karakterleri sevmem çünkü genelde sert görünmek için kasarlar ilk o kadını da öyle sanmıştım ama sonra kadının içi dışı bir onu anlıosn :D hele şu ben çocukları çok severim kıyamam dediği yerde anime karakterleriyle aynı tepkiyi veriosun yani :hehe:

ama 36 da bir başkaydı yaw

o kılıcı çekişi falan

ama fma nın kadınlarını seviyorum en işe yaramazı winry o bile bi işin ucundan tutuyor.:birnumara:

nereden baksan harika bir anime işte çok seviormm :guzelim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oyle konustun ki hemen cumartesi basliycam ^_^.

/Biktim bu yazili sinavlardan =.=./

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dediğiniz gibi 36.bölüm süperdi hatta süper ötesiydi.

Animenin ilk yarısında hiç olmazsa üstlerdeki ezikler geberse diyordum ki Raven ölüp gitti. Kimbleeyide öldürselerdi keşke. Şimdi Winryi getirmiş şantaj uyguluyor. Geber ulan Kimblee. Bu arada Greedin Sloth dediği demekki buymuş. Haftaya İlk Homunculusu göreceğiz bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben eski olanı izledim ve bunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Öncekinin devamı niteliğinde midir? İzleyen arkadaşlardan biri beni aydınlatabilirse sevinirim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bundan önceki fma mangaya uyumlu gitmiyordu ama bu yenisi tamamen manga ile uyumlu gidiyor yanlış hatırlamıyorsam yenisi 15 bölüme kadar 1. fma ile aynı gidiyor sonrasında tamamen farklı olaylar olmaya başlıyor izlemi tavsiye ederim mehmet

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

devamı değil yeniden baştan çevrimi ilk fma atmasyon bir seriymiş bu mangaya bağlı olarak işleniyor ve ilk fma ya bence bin basar yani ilk seriyle bunun bir ilgisi yok eski fma yı izlememiş biri de bunu izleyebilir hatta ilkiyle vakit kaybetmeden buna geçmeli bence :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

İlk FMA'yı da bence yabana atmamak lazım. Bu seri olmasaydı o seri hala sevilecekti. Bin basar demektense bence açıkları kapanmış daha başarılı bir seri demek daha uygun olur. İlk seride verilen duygularda eşsizdi bana kalırsa. Orda filler bölümler olsa dahi o bölümlerin içinde bile FMA havası es geçilmemişti.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

benim açımdan fma, ilk seriyi izleyip tükettikten 1 ay sonra aklımda o kimera kız dışında pekbir şey bırakmayan bir seriydi bunun brother hoodla bir ilgisi yok. ama savaşla bu derece içiçe olması yani ninja savaşı,shinigami savaşı ya da korsan çarpışması falan gibi değil de gerçek anlamda savaşa diğer shounenlere göre daha yakın olması -ha yine ortada fantastik ögelerde var tabii ki - onu diğer animelerden ayırabilir ama bunun dışında aklımda kalan başka bir şey yoktu. fma b.h başlarken o yüzden fazla beklentimde yoktu hatta ben başlarken ilk serinin mangadan bağımsız olduğunu bile bilmiyordum o yüzden animeyi izlerken baya şaşırdım. ama macera bakımından, mizah bakımından, karakterlerlerin çeşitliliği, özgünlüğü ve olayların işlenişi bakımından ikinci ve ilk seri arasında uçurum var o yüzden çok rahat 2.nin yanında ilk fma vakit kaybından başka bir şey değil diyebilirim. ama ilk olayları daha ayrıntılı izlemek isteyen ilk seriden izleyebilir 2.seride oralar hızlı geçilmişti ama bence öyle olması daha iyi oldu.

ilk fma aklımda çok iz bırakmamışken 2.si için böyle devam ederse izlediğim en ii shounen olacak diyebiliyorum rahatlıkla ama bunlar benim düşüncelerim tabii :mutlu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece 1 bolumu izledim. Devam etmeyi dushunuyorum, ama chok ara verdigim icin canim pek istemiyor.

"dushunuyorum,chok"

Bunlar nedir ?

Bu sitede bu gibi Türkçe'nin özüne saygısız kullanımlara izin verilmemektedir.Lütfen Türkçe'mizi kullanacaksanız düzgün kullanın ya da sadece okumakla yetinin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

seri süper gidiyor son bölüm yine harikaydı mira amstrong harika bir karakter roy mustang ile süper bir çift olurlardı :D

36.bölüm

bu brigss'in kraliçesi neymiş be ne güzel kesti adamı :) karakter olarak kardeşinden o kadar farklı ki kadının amacıda führer olmakmış bakalım tüm gerçkeleri öğrendi bundan roy albay ile birlikte hareket edecekler gibime geliyor tabi birde doğu ordusu var onlarıda unutmamak lazım albay bir ateş yaktı ve bu ateş daha da büyüyor :D

ilk seriyle bu seriyi kıyaslamak bence yanlış çünkü ilk seri mangada bağımsız bölümlerle bitirilmesine rağmen olayların kurgulanışı ve işlenişi çok harikaydı hele ki duyguların yansıtılması filan çok güzeldi :) bu seri mangasıyla uyumlu ve asıl fma'nın ne olduğunu görüyoruz ben iki seriyede farklı seriler olarak yaklaşıyorum ilk serinin yeri bende çok ayrıdır ama bu seride tozu dumana katıyor olaylar öyle bir ilerliyor ki bir sonraki haftayı iple çekiyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

FMA mangasının yakın bir zamanda biteceğini ele alırsak neler göreceğiz neler. Hele son chapter :D Gerçekten Mira diğer bizim gösterişli Armstrongdan çok çok farklı.

Mira Führer olmak istiyorsa neden Roy'un yanında kardeşine gitseymiş ya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk FMA'yı da bence yabana atmamak lazım. Bu seri olmasaydı o seri hala sevilecekti. Bin basar demektense bence açıkları kapanmış daha başarılı bir seri demek daha uygun olur. İlk seride verilen duygularda eşsizdi bana kalırsa. Orda filler bölümler olsa dahi o bölümlerin içinde bile FMA havası es geçilmemişti.

bende katılıyorum buna ilk seride kötü değildi.

bence ilk seriye bin basar demek haksızlık olur biraz bence

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

FMA mangasının yakın bir zamanda biteceğini ele alırsak neler göreceğiz neler. Hele son chapter :D Gerçekten Mira diğer bizim gösterişli Armstrongdan çok çok farklı.

Mira Führer olmak istiyorsa neden Roy'un yanında kardeşine gitseymiş ya :D

hemen cevap vereyim :D

aslında tam olarak roy'un yanında sayılmaz roy'u hala sevmiyor fakat ortak düşman führer :) yani düşmanımın düşmanı dostumdur ilkesi gibi bişi homonculusları yoketmek ve ordu yönetimini değiştirmek için ortak çalışıcaklar :)

bu arada roy führer olunca ishibal savaşına katılan herkesi cezalandıracak gibi bir durum vardı yanılmıyorsam buna kendi ve adamlarıda dahil

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok öyle bir durum yok Sakura. Şu ana kadar okuduğum ne mangasında var animesinde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animenin 30.bölümünde roy'un yardımcısı ile ed arasında geçen konuşma da kadın ona ishibal savaşını ve roy'un amacını anlatmıştı ben anlattıkların bu anlamı çıkarmıştım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

wohaaa 37 süperdi ya anime harika her bölüm gaza geliyorum :D özelliklede

selim olayı ama kafamı karıştıran şey selimin babasıyla diyalogları selimin şimdiki durumuyla ters düşüyor tabii bide ed hayranlığı var

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
gundamaster

Bölüm 40

Hohenheim aslında felsefe taşının beden bulmuş hali. Daha doğrusu yürüyen felsefe taşı. İnanılmaz şaşırdım bu duruma. Ayrıca kopya Hohenheim'ın da kim olduğu sonunda açığa kavuştu. Çok merak ediyordum o karakterin kimliğini her türlü simya kullanmasının nedenini. Gel gör ki bir homunculusmuş. Her bölümle kendine daha çok bağlıyor bu seri.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?