Jump to content
  • Kayıt Ol

Fullmetal Alchemist Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

ben de tam emin değilim ama bradley biraz laboratuvar ürünü gibiydi. yaşlanabilen bir homunculus mu demişlerdi onun için. ayrıca baya yaralıydı ve kendini yenileyebilecek sınırı aşmış olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 229
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

42

• özz

36

• sera myu

35

• sakura hime

23

King Bradley homonculus değildi. Çabuk yenilenme homonculuslara has bir özellik. Felsefe taşı kişilerin gücünü ve iyileşme hızını artırıyor. Bradley bir homonculus olmadığından yenilenemedi yani.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi ya wrath homunculus değilmiydi yani.Bende biliyorum insanken taşla o hale getirmişler kendi benliğini kaybetmemiş yada greedde olduğu gibi taştan doğan yaratık,(insani günah,bu homunculus oluyor sanırım) bedenine hükmetmiş.Bunu kendide bilmiyor.Ama dediğinizde mantıklı diğerlerinin bedenleri sahteyken onunki insan bedeniydi.Yeterli bir açıklama oldu sayılır benim için cevaplar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

King Bradley bir homunculus ama bildiğimiz bir homunculus değil. Normalde homunculuslar "Baba" tarafından yapılıyordu. King Bradley bir deney faresi ve başarılı bulundu. Sonra baba buna güç vermişti herhalde. Öyle homonculus olmuştu ama orayı tam hatırlamıyorum. Heh sanırım şeydi. Felsefe taşı sayesinde güç artışı oldu ama tam hızlı yenilenemiyordu. Neden olduğunuda hatırlamıyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hızlı yenilenememesinin sebebi yaşlana bilen bir homonculus olması Bradley çok özel bir homonculusdu hatta hatırlarsanız son bölümlerde greed ile dövüşürken yaşlandım ama hala savaşabilirim gibi bişiler demişti ayrıca onun içinde ayrı bir taş yoktu sıvı olarak vardı mesela envy de taş vardı. Ed'in babasını ile ölümü beziyor farkettiyseniz ikiside öldükten sonra saçları beyazladı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?