Jump to content
  • Kayıt Ol

Fullmetal Alchemist Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

wohaaa 37 süperdi ya anime harika her bölüm gaza geliyorum :D özelliklede

selim olayı ama kafamı karıştıran şey selimin babasıyla diyalogları selimin şimdiki durumuyla ters düşüyor tabii bide ed hayranlığı var

aynı şeyleri düşündüm diyaloglar geliyor aklıma da kritik bir durum resmen.. hala şaşırtmaya devam ediyor anime nerede tosyalacaklar acaba?:bekliyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 229
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

42

• özz

36

• sera myu

35

• sakura hime

23

41.bölüm

her bölümde bu seriye daha çok bağlanıyorum yine muhteşem bir bölümdü 40.bölüm kadar olmasada yinede süperdi özellikle sonu harikaydı ed'in yaşamak için yaptıkları al'ın ruhunun bedenini istemesi ve bunun sonucunda bayılması bakalım 42 de neler olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Tempo hiç düşmüyor FMA'da bu bölümde güzeldi özellikle son kısımlar.

Kimberley ile Ed'in savaşması çok ani oldu. Birden kapıştılar. Tam dedim Kimberley filozof taşını kaybetti. Bu sefer ağzından ikinciyi çıkardı ve neredeyse Ed'i öldürüyordu. Ed için bir an yüreğim ağzıma geldi. Kardeşinin ruhuda onun yaşamasına bağlı olduğu için gidip geldi. Birden kararlılığı ile ayağa kalkıp usta simyacılığını konuşturdu da hayata bağladı kendini Ed.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Ed daha bin yıl ölmez.Adam ana karakter bence Brotherhood da asıl Fma çizgisinden kaydı...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya şu seride bu mustangımı bide oliviamı öldürmesinlerde kim ölürse ölsün çünkü hep beklenmedik şeyler oluyor cidden tırsıyorum gözden çıkaracaklar diye. ama bu bölüm

asıl paku romiye hayran kaldım o kocaman demiri karnından çıkarırken bir taraftan bağırıyor bi taraftan dayanmaya çalışıyor bir taraftan acı çekiyor falan içim o kadar kötü olduki :S süper seslendirmişti

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten Ed daha bin yıl ölmez.Adam ana karakter bence Brotherhood da asıl Fma çizgisinden kaydı...

açıkçası ne demek istediğini anlamadım çünkü asıl FMA bu seri yani mangasına bağlı olarak giden gerçek seri, ilk seri ile kıyaslamak çok yanlış olur bu benim düşüncem burada tartışma çıkarmaya çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın :) sadece brotherhood asıl FMA çizgisinde kaymış filan değil çünkü ilk seri zaten asıl seri değildi

42.bölüm muhteşem bir bölümdü ed ile al'ın babasını git gide daha çok sevmeye başladım

ed hakkında bişi öğrenemedik yaşıyor ama nereye gitti allah bilir birde marcoh ve diğerlerinin buldukları yeni çember ne işe yaracak çok merak ediyorum yalnız mustang ve miria'yı görememek çok kötü oldu ben onlarıda görmek istiyorum miria merkezden dönünce birgss'de neler olacak acayip merak ediyorum kızıl simyager sonunca katliamı başlatıyor 43.bölümde baya bir ölüm olacak artık dön miria :uzgun:

bu bölümde pride ile van arasındaki konuşma süperdi bu babayı çok sevmeye başladım bu arada homonculuslardan en fazla 7 tane olabiliyor sanırım çünkü 7 büyük günahdan bahsedildi ah ah iyicene heyecanlı olmaya başladı seri :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben yeni başladım 20. bölümdeyim oldukça farklı gidiyor ilkine göre şaşırdım açıkçası... Hele ilk bölümler ilkiyle aynıydı gerisini de öyle bekliyordum ama değişiklik hoşuma gitti...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaya sadık kalacağını bilmiyor muydun :bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı okumadım sadık kalacağını da bilmiyordum ama iyi oldu bilmeden izlemek daha keyifli :D....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

42

İşler kızışmaya başladı; bayağı bir kan dökülecek bundan sonraki bir iki bölümde görünene göre... Ed'e noldu bilemiyorum, asıl onu bekliyordum merakla; ama bir dahaki bölüme kaldı o da...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

40-42

Süper bölümlerdi. İlk homunculus'u resmen Hohenheim büyütmüş belliydi zaten aynı yüz falan. 42.bölüm müthişti. Van ve Pride'n konuşması falan. Büyük bir kan dökülecek. Miria gelemez. Führer onu hayatta göndermez. Tek kaldılar. İşler fena kızıştı ben mangayı okumaya devam edicem dayanamıyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

miria kimdi ya çıkaramadım :hipnoz:

açıkcası 42 yi sevmedim hatta şimdiye kadar bana saçma gelen tek fma bölümüydü.

o kağıtlardaki sırrı bulma kısmı çok saçmaydı hani tamam mantık var zeka oyunu var şifreler var kabul ama bu kadarıda saçma bi kere o sırayı hadi olamazda olduda düzgünce numaraladılar diyelim peki o şekilde yerleştirmek nereden akıllarına geldi falan filan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@ sera

miria ya da mira amstrongtan bahsediyorlar.

senin bahsettiğin kısım bana da biraz saçma geldi daha doğrusu o kadar çabuk bulmaları saçma.

Pride çok korkunç :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hahaha ben ona olivia diyorum :011:

onun olduğu bölümler zaten gözlerimi kırpmıyorum bile şimdi bir de mustang var, süper ikili XD gerçi onların ilişkisi daha çok alışveriş yapan kadınla çantaları taşıyan erkek moduna geçer gibi geliyor ama hadi bakalım :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sera o bölümde açıkladılar. Simyacılar çalışmalarını gizler şifre falan koyarlar. Her ne kadar saçma gelsede mecburi birşey. Sayı olsaydı herkes çözerdi onu. Önemli olan herkesin çözmesi değil çözebilecek kişilerin çözmesi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya tamam ama daha mantıklı bir şey bulsalardı. mesela aynı kelimeleri yan yana getirdiler o kadar sayfa arasında doğru sırayı bulma şansları sıfıra yakın hani belli numaraya göre olsa tamam dicem onu bırak kağıtları yanyana dizmediler farklı şekilde dizdiler öyle dizmek nerden geldi akıllarına yani doğru şifreyi tutturmaları imkansız o kadar çabuk bir sürede hem de. senin dediğin şekil şuna uyar mesela al dedi ya tersine çevirin bu olsa tamam ama yukarıda dediklerim bana saçma geldi :002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

He bak o doğru bende şaşırdım nerden akıllarına geldi diye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu seriyi izlerken korkuyorum her an fiiler girecek diye yayınlanan bu bölüm manganın 20.cildinin ilk iki bölümüne denk geliyor sanırım onlarde 87-88 ama yanılıyor olabilirim :( anime mangaya baya yaklaştı ve mangadaki olaylarda daha bitmedi umarım fiiler filan girmez fiiler gireceğine seriye 5-6 ay ara verilsin daha iyi

43.bölüm

yine süper bir bölümdü envy yenildikden sonra küçücük bişi oldu baya şaşırdım öyle birşey beklemiyordum :D genel olarak güzel bir bölümdü ama ed'i hala göremedik 44 de görücez ama yinede 1 hafta beklemek zor olur ki eminim son sahnede görürüz :( bölümün sonunda miria & alex sohbeti süperdi hiç abla kardeş gibi değiller yan yana gelince daha komik duruyorlar biri çok sevecen biri tam bir buzlar kraliçesi :D insan dönüşümünün sonucunda ne olduğunu tam olarak açıklanmasada öğrenmiş olduk ölümsüz bir ordu bu oluyor sanırım 44.bölümün başında tam olarak anlayacağız

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 43

Sakura'nın dediği gibi süper bir bölümdü. Sonunda Envyde düştü. FMA süper gidiyor. Cidden ya neydi o öyle miniminncık :D Bu bölümün en süperi Al ve babası karşılaşıyor. Ben dayanamıyorum direk mangaya dalıyorum. Ayrıca bölümün sonu başka bir güzeldi. Adamın açıklamasından anladığım şey. Ölen insanı canlandırabilirsin. :25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aynen sana katılıyorum özkan bu serinin özellikle bölüm sonları harika oluyor :qaglayacak: yalnız heran bir fiiler haberi gelecek diye strese girdim dayanamayıp mangaya geçicem sonrada hemen pişman olucam biliyorum bu seriyi görsel olarak izlemek en güzeli :qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Filler geleceğini sanmıyorum. Mangada sona gelecek diyorlar bakalım. Mangayı okudum ama baya hızlandı mangaka. Haftaya 2-3 chapter görücez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçekten güzel bir bölümdü. "gücü ele geçir sonra da güce giden yolları yasakla" çok akıllıca.

envy' nin düştüğü hal çok komikti qhey doktor marcoh da kendini gösterdi. insan dönüşümü belki yapılabiliyor ama gerçekten ölüleri geri getirmek için mi yoksa homonculuslar gibi güçlü yaratıkları yaratmak için mi daha verimli. sonuçta al ve ed çok büyük bedel ödediler. belki doğru simyayı kullanmadılar o yüzden belki de doğru ruhun doğru bedene girmesini hiçbir simya salayamıyordur. bakalım buna nasıl bir cevap verecekler.

ben de filler vereceklerini düşünmüyorum, eğer ki söylendiği gibi mangaya bağlı kalınacaksa, zaten gerek de yok bence sona yaklaşıldı, düşmanlar teker teker düşüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hımm ölüleri canlandırma işini mangadan öğrendim. Spoiler vermeyeyim. :sikintili:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?