Jump to content
  • Kayıt Ol

Fullmetal Alchemist Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

• İleti 229
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

42

• özz

36

• sera myu

35

• sakura hime

23

fiiler olmamasına çok sevindim umarım böyle devam eder mangasını çok merak ediyorum ama okumayacağım kararlıyım :D bu seri için haftalar çabuk geçsin istiyorum :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

üst üste mesaj yazmakdan pek hoşlanmıyorum ama öteki mesajımın üzerinden baya bir zaman geçtiği için yazıyorum :)

44.bölüm

süper bir bölümde bu bölümü iki kere izledim her bölümde daha çok seviyorum bu seriyi ed'i sonunda gördük yaşıyor ve yeni planlar peşinde ayrıca yanına o iki adamıda aldı askerlerden kaçtıkları sahne süperdi özellikle arabanın şeklini değiştirdiği sahnede baya güldüm süper bir tarzdı :011:

sonunda van sırrını oğluna açıkladı bunu ed'in de duymasını isterdim :qtehlikeli:

bölümün sonlarına doğru greed'in içindeki lin bir biçimde uyandı diyebiliriz bu ikili süper bir ikili sanırım lin kontrolü ele aldı ne olduğunu görmek için önümüzdeki haftayı bekleyeceğiz ama olsun beklerim hiç sorun değil :)

yalnız anlamadığım birşey var ordunun yaptığı insan dönüşünümünü biri bana anlatabilir mi? çünkü kafam çok karıştı şimdi ordu insan dönüşümü değilde ruh transferi gibi birşey yapmıyor mu? kuklaların içlerine insan ruhlarını yerleştiriyorlar bunun içinde insan bedenini feda ediyorlar ama bu tam olarak insan dönüşümü gibib bir şey değil bu olayı anlamadım gitti w323

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

44. Bölüm ve Esra cevabın

44.bölüm güzeldi ancak 2-3 chapterıda bir bölümde işlemeleri iyi olmadı. Nedeni sorunda zaten. Mangada açıklanan insan dönüşümü ile animede açıklanan insan dönüşümü farklı anlatıldı. Mangada ruh ile olduğunu söylemişti. Animede ise söylemedi diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

o zaman 44.bölüm mangada hangi bölümlere denk geliyor o bölümleri okuyayım çünkü kafam baya karıştı :006: bu arada bir soru daha

van kendisine tıpatıp benzeyen homonculus ile ilgili bir şey demişti o kabuk kalkınca onu yenebilirisiniz gibi ama o kabuk yani beden nasıl yok edilecek veya o homonculus nasıl bir şekle bürünecek sonuçta her homonculusun bir şekli var birde bu adamın gizemi hala sürüyor tam olarak amacını bile öğrenemedik :kineme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangada ise 81di herhalde.

Fatherla Ed dövüştüğünde Ed zorlanmıştı. Ed çizik bile atamamıştı. Bunu yapamamasının nedeni o kabuk yani güçlerini demek istemiş olabilir. Gücü birkaç dakika yok olacak o zaman onu halledebilirsiniz demeye getirmiş olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

haklısın :) dayanamayıp mangada 88'e kadar okudum

süper bölümler bizi bekliyor şunu belirtmeden geçemicem greed - lin ikilisine bayılıyorum süper olmuşlar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Az önce bir şok yaşadım Edward Elric'i bir bayan seslendiriyor hemde Teresay'ı (Claymore) seslendiren bayan... O kadarla bitmedi Al'ı da bayan seslendiriyor iyice şok oldum ....

Gerçekten güzel bir bölümdü ama benim bilgisayarımda sürekli kesintiye uğruyor o canımı sıkıyor, takılmasa daha da harika olacak... Bittiğini anlamadım bile öyle heyecanlı geçti :)....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hehe ben o şoku Naruto' da yaşamıştım, Allen Walker' ı seslendirenin de bir bayan olduğunu anladığımda aştım, şimdi az çok tahmin edebiliyorum :qegenmis:

adamlar seslendirmede bu yüzden başarılar, rol kabiliyetleri var :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 45

Her bölüm dahada güzel oluyor FMa'da. 7-8 bölüme kadar güncele gelecekler. 51 bölümde biter diyordum ama 51+ olacak gibi. Beklenen gün yaklaşıyor. Fmada süper bölümler yaklaşıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bunu spoilerde vermeye ne gerek vardı :)

Amstrong ailesine bayıldım :D her bölüm dolu dolu, herşey çok hızlı gelişiyor, bitmesin demeye başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

El alışkanlığı işte. Armstrong ailesi süper. Animelerde birşeyi doğrudan değil de bu bölümdeki gibi birşeye başvurmaları çok hoş. qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

45.bölüm

yine harika bir bölümdü :) Ed sonunda yapacağını yaptı ve Greed'in yanında çalışmaya başladı :sinsin:

armstrong ailesine diyecek yok zaten süper bir aile miria ailenin başı olmayı kesinlikle hakediyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şilide deprem olduğu için yayında sağ kenarda hep harita vardı bu bölümde...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bölüm 46

Ed ile Winrynin karşılaşmasını hiç beklemiyordum ama iyi olmuş. sonlara doğru aksiyon ve olaylar süperdi. Ancak Bradley o patlamada öleceğini hiç sanmıyorum. Hem ölse ne olacak Father geldi. Ve haftaya hatminime göre Pride yada Gluttony gidici :D Az kalsın unutuyordum. Anidbde animeye 63 demişler ama bana kalırsa 51de biter gibi. Kararlaştıran gün çabuk geldi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

47.bölüm

süper süper süper bir bölümdü :) pride gerçekden de çok güçlü ed şimdilik elektrikleri kesti ama ed'in zekasına hayranım :D

babasıyla ed'in konuşması çok güzeldi konuşmanın başlangıcı ayrı bir güzeldi ama sonu beni çok etkiledi hoh-san'ın ağlamasını hiç beklememiştim sanırım söz verilen günde ölmeyi ve ölürkende "baba" denilen adamıda yanında götürmeyi planlıyor bu arada lin'in adamları da ortaya çıkmaya başladı şunu eklemeden geçemicem lin ve greed süper bir ikili :parla:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

47. bölüm süperdi. Hele sonu. :bir numara:

Lan Fan geldi. Ne hızdır o ya.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet çok güzel bölümlerdi (46-47) lin "ben de seni bekliyordum" deyince ben de "ben de" demişim :P olivier amstrong' u merak ediyorum bir de :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ya benim düşündüğüm şey şu ed ve al ne planıysa artık onun için gerekli ve bilmem ne gününde o planı uygulayacaklardı yani ed ve aldan biri ölürse bu plan uygulanamaz acaba bunun için ölmeyi kabul ederlermi diye düşünüyorum ama olmaz heralde olur mu yoksa :S gerçi bir çok ipucu falan buldular planın uygulanmaması için ama...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kurban olarak bahsettikleri kişileri diyorsun sanırım, sadece al ve ed değil babaları ve mustang da vardı o planın içinda başka kim vardı hatırlayamadım. bu kişilerin çok büyük tehlike oluşturmadıkları sürece yaşamalarına izin veriyorlar sebebi ne acaba :007a: neyin kurbanı olacaklar ve nasıl olacak?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet ama ed ve al ın vazgeçilmez olmasının sebebi hem o kapı gibi şeyi görmeleri ama bunun yanında o adamın oğulları olmaları bence. onların hocaları da kurbanlar yedeklerindendi o da insan dönüşümü yapmaya çalışmıştı ama mustangda mı yaptı o zaman :S bir çok simyager varken neden mustang ben mi bir şey kaçırdım izlerken ya of sinirr oluyorum şu hafızama :sok aglama: ama ben asıl hawkeye ın sırtındaki işareti merak ediyorum onun anlamıda açıklanmadı dimi daha?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet o dövmenin sırrını ben de merak ediyorum, daha açıklanmadı. ama bu olaylarla bağlantılı olduğu kesin. belki de herşeyin cevabı.

bu kurban adayı kişilerin ortak noktası sadece kapı olmayabilir (olabilir de tabi) mustang' ı seçme sebepleri güçlü bir simyacı olması olabilir, belki de ishbal katliamında bulunması da olabilir, geçmişi ile ilgili olma ihtimali de var.

gerçekten animeyi nasıl bağlayacaklar merak ediyorum qdislers

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hawkeye'nin dövmesi varmıydı ya unuttum. Bir resim atar mısınız? :D Kurban olayınıda unuttum ama mangada birşey olmuştu onla ilgisi var mıdır yoktur canım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?