Jump to content
  • Kayıt Ol

Fullmetal Alchemist Tartışma

bLueeekun

Önerilen İletiler

ben de animenin kötü sonla biteceğini, en azından al-ed için, düşünmüyorum ama konuyu bağlama noktasında batırmamalarını umuyorum. serinin ilk versiyonunu izlerken kendimi kötü sona alıştırmıştım, nedense buna inanmıştım. başlarda hikaye daha karamsardı belki de bana öyle gelmişti. ama ilerledikçe @meyday, senin de söylediğine benzer bir his oluşuyor, ne kadar kötü şey olursa olsun hep olumlu sonuçlanıyor. tabi bu benim için sorun değil, kasvetli bir hikaye, sürekli sevdiğim karakterlerin öldüğünü görmeyi istediğimi sanmıyorum :D animelerde acıklı son bile olsa her zaman bir umut ve olumlu taraf görmeyi tercih ederim.

king bradley' e uyuz oluyorum, pride' dan ise korkuyorum :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 229
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

42

• özz

36

• sera myu

35

• sakura hime

23

Bölüm 60'a kadar

Ne olmuş bu animeye ben izlemeyeli böyle?! 60'ıncı bölümde o tanrı mıdır nedir? Nereden çıktı o? Ne olduğunu bile anlayamadım. Nasıl bitirecekler valla çok merak ediyorum. O kadar insan öldü, geri nasıl gelecekler? :00a52f5e14511365f5a

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

animenin sonu çok karıştı bende nasıl bağlayacaklarını merak ediyorum bir hafta nasıl bekleyeceğiz şimdi:qstress:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı okuduğum için hiç sohbet edesim yok ama gene süper bölümdü. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

60.bölümü bende begendim ,dediginiz gibi birkaç bölümde animenin sonunu nasıl toparlayacaklar bende merak ediyorum. Tanrı ve parça mantıgı farklıydı. Heyecan diğer bölüme sıçradı.Bu ara mangasını okumadığıma memnunum.:q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

61'inci bölüm de harikaydı. Özellikle Wrath VS Scar kapışması harika sonlandı. Bakalım sonraki bölümler neler getirecek... Açıkçası mutlu son istiyorum. Ed ile Winry, Mustang ile de Riza bir araya gelsinler. Alfonse bedenine kavuşsun. qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bölüm 62'yi de izledim. Müzikler her zamanki gibi 10 numara, aksiyon dersen aksiyon, duygu dersen duygu. Bu anime nasıl bitecek çok merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben dayanamayıp mangasını okudum artık sonunu biliyorum, bence harika bir sonla bitti açıkta hiç bir şey kalmadı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Ve bir efsanenin sonu. Bir anlığına ucunu açık bıraktılar diye ummuştum ama kapanış müziği sırasında geçen resimlerle bunun da önünü tıkadılar. Kim bilir belki ilerki senelerde yan hikâye, film vs görebiliriz. Görmeyi de isteriz. Kapanış şarkısı başlayınca hemen kapatmayın sakın çok güzel resimler var gelecekteki halleriyle ilgili.

Özellikle de Mustang'ın bir resmi var ki görseniz siz de çok şaşıracaksınız. Resim aşağıda.

[bimgx=500]http://img541.imageshack.us/img541/7618/byklmustang.jpg[/bimgx]

Yakışmış kerataya ama di mi. :lol:

Başından sonuna kadar takdiri hak eden bir başyapıttı. Bu müthiş animeyi bizlere sunan tüm yapımcılara teşekkür eder özellikle de mangakası Arakawa Hiromu önünde saygıyla eğiliyorum. Kendisinden nice güzel eserler de beklemez hakkımız artık bu müthiş mangadan sonra.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzel bitti gerçekten de. :s34: Keşke devam etseydi dedirttirdi. Bu macera bitti belki ama, hayatlarının devamında ne yaptıklarını anlatan bir anime yapsalar onu da seve seve, sıkılmadan izlerim. Bu duyguyu en son Rurouni Kenshin'in mangasını bitirdiğimde yaşamıştım. Şu ikisinin evlendiğini görsem, yaşadıkları hayatı görsem, çoluk çocuğa karıştıklarını görsem... :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

seriyi biraz önce bitirdim muhteşem bir sondu diyecek kelime yok neredeyse 3 ayydır hatta 4 aydır bu seriyi izlemiyordum bölümler biriksin diye ama biriktirdiğime deydi filmini merakla bekliyorum nasıl bişi olacak acaba :023:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mutlu sonlara pek alışık degiliz heralde ,serinin sonu güzel bağlanmış.Mustangın seri sonudaki bıyıklı hali iyiydi Führer bıyık bırakır demek ki:animation732xl9vh:Randevu olayı eşit takas da iyiydi.Artık moviesini bekliyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özellikle sondaki fotoğraflardan birine bayıldım..

Hani Vinry kucağında çocuk arkada tanıdık simalar ve Edward kucağında bir çocuk aynen babası gibi tutuyor çocuğu tek farkı gülüyor olması... Çok hoş bir resimdi...

Filmi sabırsızlıkla bekliyorum....:qtehlikeli:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten babası değil miydi? :D

Bende Mustan'in bıyıklarına bayıldım puhahaha :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bıyık ne alaka çözemedim ama :D olmamış hiç.

bir efsane bitti (fazla kullanmadığım bir tabir) boşlukta hissettim kendimi :uzqgun: en güzel yeri de Winry ve Ed' in itiraf sahnesiydi :gul gul:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yanlış ifade etmişim... Edward'ın babasının bir fotoğrafı var edward'ı kucağında tutuyor... O resme benziyor demek istemiştim... Ne açıklama yaptım hehehehe....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@özz

Evet ya, orada gülmekten yerlere yattım desem yeridir. Hayatımın yarısını vereceğim, bu yüzden sen de hayatının yarısını ver! 234yt7 pohahahaha :011: Çok tatlı bir çift gerçekten. Sonra da Winry hepsini veririm dedikten sonra, utanıp kızarmasına çok güldüm. Aslında ben Riza'nın da görevden ayrılıp Mustang ile evlenmesini bekliyordum. Nedense öyle bir şey yapacakmış gibi bir his vardı içimde. Onları da çok yakıştırıyordum.:parla: Bir de May de ne çok büyümüş öyle, bir anda boy atmış valla helal olsun, Xing'li gelinimiz de var, hem de prenses :qaglayacak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

belki filmde daha sonraki bir dönemi anlatırlar (böyle olmasını tercih ederim) orada hayatlarına daha çok değinirler. gerçi yuh dedim Ed ve Winry' nin kucaklarında birer bebek :ne noldu: bu genç yaşta, bir de bıyık bıraksalarmış :D ayrıca tamamen eleştirdiği babasının durumunda şimdi, bir gezgin oldu. güzel bitti ama. keşke diğer animelerde de benzer sonlarla karşılaşsak, pat diye bitmeseler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin başından beri Edward'ında babası gibi olacağını, onun gibi seyahat edeceğini biliyordum ama Al'da ediyor şaşırdım buna. :D O fotoğraf sahneleri filler ama güzel olmuş. Mustang bıyık bırakacak biri değil ya o olmamış. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@özz Aynen katılıyorum, başından sonuna kadar. Güzel bir shounen'in ardından, güzel bir romantizm animesi olması güzel olur. Rurouni Kenshin'in ardından çekilen 2 OVA gibi. Hayatının sonrasını anlatıyordu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

umarım senin dediğin gibi olur özz :) filmde bunların yeni hayatları anlatılsa süper olur :)

@özkan

o fotograflar fiiler değil yani birkaçı öyle ama manganın son sayfasında da fotograflar var :)

FMA öyle bir seri ki içinde her türlü duyguyu taşıyor ve bunları çok güzel yansıtıyor :) izlerken çok büyük keyif aldım :)

yalnız riza ve mustang'ın evlenmemesine bende çok üzüldüm o çiftten büyük bir beklentim vardı :uzqgun:

winry ve ed'in itirafları çok şirindi son bölüm de olaylar manga ile aynıydı fakat bazı işleniş farkları vardı mangasını okumanıza tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vegeta bıyıklıyken de çok gülmüştüm ben bir de :animation732xl9vh:

Riza ile Mustang'e ben de sinir oldum yahu niye beraber olmadılar ki?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yahu şu bradleyin neden bu kadar çabuk yenildiğini anlatabilecek olan birisi var mı ? Niye onda felsefe taşından dolayı kendini yenileme olmadı.Taş gözünde olduğundan ve gözünü yok ettiklerinden dolayı mı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?