Jump to content
  • Kayıt Ol

How I Met Your Mother

Squaw

Önerilen İletiler

Sıkı bir takipçisi olmasamda rastladığım zaman zevkle izlediğim bir dizi. Hamburgeciyi aradıkları bölümde çok gülmüştüm, harika bir bölümdü:lol:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 45
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

5

• loykad

5

• SPAWN-TheUndead

4

• wiL-

3

süper dizi tam bir kahkaha unsuru...qhey

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

5.sezonun 16. bölümününde kaldım devamını izleyeceğim ve acaba 6. sezon nasıl olacak diye sabırsızlıkla bekliyorum. Barney ise adamım bunun dışında robin tam bir malum kadın.. u.u ted ise hanım evladı, lily ve marshall ise cidden mide bulandırıcı derecede ilişki kolikler >.> uyuz oluyorum! yani kısaca dizi harikaaaaa XD her sezonu en az 3 defa tekrar izledim.. Bu demektir ki harika dan da iyi muhteşem.. XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 ay sonra...
Dizi tam bir legen... wait... dery ! :D

Sana katılmamak elde değil. Bu dizi kral. Her karakter süper. Konular süper. Komedi süper. Baya koyu fanı oldum dizinin XD Barney Stinson olay adam ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herkes çok övdü ama bu diziyi izlemeye bir türlü başlayamadım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dizilerin ertelenmesi kötü oldu ya, her haftalık gülme seansımı gerçekleştirdiğim diziyi biraz daha fazla beklemek üzücü :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet, ben de aynı durumdayım. Saatinde ilacını almama durumu gibi bir şey bu XD ocağın 3'ünde çıkacakmış bölüm sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Legendary" için beklemeye değer :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En iyi stress attıran dizilerden birisi olarak gördüğüm nadir diziler kategorisinde HIMYM dizisi,her karakterin olay biri olması ise dizinin en güzel en sevimli tarafı bence de,SPAWN'ın da dediği gibi ilk sezonu izlersen lantis bırakamazsın zaten,ben hatırlıyorum da ilk sezon bile değil ilk sezona ait 2-3 bölümüne denk gelmiştim ve öyle müptelası olmuştum,sonra da bırakamamıştım ama şimdi son sezonlarını daha izleyemedim,nedense dizi olayına ara vermiş gibi oldum oysaki bu arayı hak etmeyen 2-3 diziden birisi,en kısa zamanda yeniden başlamak ümidiyle diyorum ama bir türlü başlayamıyorum :(

İzleyicisini,dizinin müptelası yapma konusunda Barney tek başına bile (gerçi hepsini bir ekip olarak görmüşümdür) yeterli bir faktör zaten :D

İlk sezonlarına ait olarak da, 'Game Night' (Barney'in neden takım elbise bağımlısı olduğunu anlatan flashback bölümü) bölümünü çok sevmişimdir ve yapımcılarına da bu dizi için ''Bağımlılık Yapar'' ibaresi yaftalamarını talep ediyorum :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

Dizinin 6. sezonunu bitirdim.

Görünüşe göre Barney'nin başını bağlıyorlar. Ya Barney evlenemez ya.:000200690jk0xd:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoilerın altına yazdığına katılıyorum Spawn. :D Ben de dertlendim bak şimdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ama Barney bir Hugh Hefner değil,

eninde sonunda evlenecekti :D

bence düğünü hemen sezon başında gösterip bitirmezler, 4-5 bölüm bekletirler en az. durum oraya nasıl geldi bilmiyoruz çünkü :)

zaten 2 sezon daha yapıp bitireceklermiş diye duydum :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Neil Patrick Harris'in gay olduğunu öğrendiğimden beri Barney Stinson'ı nasıl bu kadar başarıyla oynadığını merak etmeme sebebiyet vermiş dizi.

(Ayr.bkz: Barney Rulezz)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet. Dizide kadın avcısı olan Neil'in gerçek hayatta bir gay olması garip geliyor. Sezon finalinde evleniyodu galiba. Yine de gay olduğunu açıkladıktan sonra hiçbir şekilde ünü azalmadı. İnşallah ünü sonsuza dek azalmaz.:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Son sezonlarda kaçan tadı biraz olsun son bölümlerde toparlamaya başladılar ve 7.sezonun sonunda büyük sorulardan biri cevaplandı. Konu iyice baymasına rağmen karakterler için izliyoruz ve ne yapsalar hoşumuza gidiyor. İlk sezonlarda Barney kadar olmasa da cool ve komik olan Ted'i iyice loser'a bağladılar.

24.bölümü izlemediysen açma

Barney'nin gelini Robin Scherbatsky. Ee, Quin striptizciyse ne olmuş, Robin Avengers oluşumuna yardım etti be!

8.sezon artık son sezon olur herhalde. Ted olayında yaptıkları hamleden sonra hikâye ne kadar daha sıkmadan gidebilir ki? Trilogy Time bölümünde gördüğümüz üzere en geç 2013-2014 yıllarına anneyle tanışmış olması gerekiyor zaten tabii

bebeği evlatlık almadıysa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

yazın dizi yokluğunda tüm sezonları indirip tekrar izleme fırsatı buldum... hakikaten çok eğlenceli bir dizi ama hala charlie sheen'li two and a half men'in daha iyi olduğunu düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?