Jump to content
  • Kayıt Ol

Kara no Kyoukai

bLueeekun

Önerilen İletiler

Forumumuzda şöyle bir arama yaptım ve şok oldum. Forumda bu filmi fazla seven olmasına rağmen böyle bir başlık açılmamış. Eh adımı biz atalımda gerisi gelir herhalde. Ben daha ilk filmi izledim. O yüzden düşüncelerim sadece film hakkında olacak. Diğer başlıkta yazdığımı buraya kopyalayacağım. İlk filmi izlemiş biri olarak ne kadar aranızda olurum oda belli değil :D MyAnimeListe baktım ve 2 ve 7.film birbiriyle bağlantılıymış. O yüzden 2 ve 7yi sonraya bırakacağım :D

İlk fim hakkında düşüncem.

Bu nasıl bir filmdir. Ben nasıl böyle bir filmi bu zamana kadar erteledim. Kafamı yerlere yerlere vuruyorum. Herkes 7.filmden konuşurken bende başlıyorum dedim başlamamla bitirmem bir oldu yani. Sahne, olay, aksiyon, müzik hepsi tek kelimeyle subarashi. Film ilk başlarda durgun başlıyor gibi gözüktü ama durgun gözüken movie beni benden aldı. Son zamanlardaki mükemmel serimi bu filmde buldum. Elimde şuan 2.film var şimşek hızıyla diğer filmleride izlemem lazım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

1

• sakura hime

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

özkan biz bu film serisinin grubu var filmi orda tartışıyoruz gel sende katıl aramıza :) şayet şu aralar pek tartışma yok daha herkes 7.filmi izlemedi :)

ilk filmi bu kadar beğendiysen devamı seni büyülecekdir hele ki 5.film :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?