Jump to content
  • Kayıt Ol

Stephen King'in Kara Kule Serisi Çizgi Roman Olarak Altın Kitap Tarafından Çıkacak

Underfined

Önerilen İletiler

kara_kule.jpg

haber_349_1.jpg

"Stephen King'in büyük bir hayran kitlesi yaratan Kara Kule Serisi çok yakında çizgi roman olarak Türk okurlarıyla buluşacak. Marvel Comics tarafından yaratılan karakterler tüm dünyada büyük beğeni kazandı."

Altın Kitapların kendi sitesinden alıntıdır...Yani haliyle Altın Kitaplar çizgiroman sektörüne de her ne kadar işin içinde Stephen King'de olsa el attı..

Kaynak: http://www.altinkitaplar.com.tr/haberler.asp?HaberID=349&yil=2009

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Antares

2

• SPAWN-TheUndead

1

• Underfined

1

• Aurora Borealis

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Oo ilginç. Valla kara kulenin sadece ilk kitabını okudum. Ne yalan söyliyim düşük bir seviyedeydi. Ama diğer kitapları okumadıgımdan da %100 diyemem. İçinde potansiyel olan ilginç bir roman orası kesin ama ilk kitapla coşturmayan bilhassa biraz sıkan bir kitap. Müsait olduğumda seriyi tamamlayacağım bende.

Cizgiroman olması güzel, konu zaten buna çok uyumlu. Özellikle de karakter buna çok uyumlu. Başarılı bir çizgiroman uyarlaması oalcağına eminim. Hatta yıllar sonra perde uyarlaması olarak sinemada da görebiliriz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

jean christophe grange dan sonra stephan king de çizgi roman da ilginç olucak. bu seriyi okumadım ama çizgi romanını okurum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3. kitaptan itibaren tüm seriyi bitirmiştim.Bu harika seriyi çizgi roman olarak görmek ilginç olacaktır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Stephen King'in çok romanını okudum, hala okurum ve tek kelime mükemmel bir yazar. Karakule de okunmaya değer bir seri. Gerçi serinin bir kitabını sahaflardan bulabilmiştim ancak ama... :) Eminim bu şekliyle de hayran kitlesini memnun edecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kuşe kağıda basıp bütün okuma zevkimizin içine etmezler umarım.

3. kitaptan itibaren tüm seriyi bitirmiştim.Bu harika seriyi çizgi roman olarak görmek ilginç olacaktır.

"Seriyi çizgiroman olarak görmek" diye bir şey yok, Gunslinger Born serisi bildiğim kadarıyla

Roland'ın Cort'a meydan okumasıyla başlıyor, S Delgado'yla tanışmasını falan anlatıyor, yani kitaplarından farklı bir çizgide ilerliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oo ilginç. Valla kara kulenin sadece ilk kitabını okudum. Ne yalan söyliyim düşük bir seviyedeydi. Ama diğer kitapları okumadıgımdan da %100 diyemem.

Rivayet odur ki ilk kitabı bitirilme sabrını gösterenler, serinin diğer kitaplarının müthişliğiyle kutsanırlar; onları okurken alacağının tad ile bahşedilirlermiş.

Yani, ilk kitap harbiden kötüydü; ancak 3.başlayışımda bitirebildim ancak diğer kitaplar harbiden sağlam; ikinci kitap hikayenin içine çekiyor okuyucusunu. Vaktin olursa okumanı öneririm seriyi...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?