Jump to content
  • Kayıt Ol

Marilyn Manson

antioksidan

Önerilen İletiler

Halloween-Marilyn-Manson--33458.jpg

Hiç şüphesiz bu adamı tanıyorsunuzdur. Marilyn Manson, nam-ı diğer Brian Hugh Warner.

Yaptığı yoğun makyaj ve giydiği abuk kostümlerle oldukça ilgi çekmekte olan biri.

Kim ne derse desin hiciv konusunda tek rakibi Ömer Hayyam'dır. Özellikle toplumsal ve sosyal konular üzerine eleştirileri şarkı sözleri arasına çok güzel serpiştirmiştir.

Portrait Of An American Family

Smells Like Children

Antichrist Superstar

Mechanical Animals

Holy Wood

The Golden Age Of Grotesque

Eat Me, Drink Me

The High End Of Low

İsimlerini taşıyan 8 tane albüm yapmıştır. Gerçi son albümü dandiktir. Antichrist Superstar ve The Golden Age Of Grotesque en iyi albümlerinden ikisidir.

"Bu adamdan bir cacık" olmaz diyenler için bilgilendirme: Bu adam Dita Von Teese ve Evan Rachel Wood ile bizzat sevişmiştir. Hatta Dita Von Teese'e hitaben yazdığı Heart-Shaped Glasses adlı şarkısının klibinde Rachel Wood ile sevişmiştir.

The Beautiful People

The Reflecting God

Antichrist Superstar

Putting Holes In Happiness

This Is The New Shit

Golden Age Of Grotesque

Slutgarden

The Love Song

In the Shadow Of the Valley Of Death

Cruci-Fiction In Space

The Nobodies

Rock is Dead

Disposable Teens

Parçaları şu an için aklıma gelen güzide eserlerindendir.

Pek çok cover parçaları mevcuttur. Kuşkusuz en ünlü coverı Sweet Dreams (Are Made Of This)'dir. Bunun yanında This Is Halloween, Personal Jesus, Tainted Love gibi bir çok başarılı coverı bulunmaktadır.

"This is evolution

The monke

The man

And then the gun"

Diyerek yorumu sizlere bırakıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• antioksidan

1

• Beyazm

1

• Kyrie

1

• Aurora Borealis

1

kiminle şevişti bilmem :) ama bu adamı gerçekten seviyorum. çok zeki bir adam. bazıları rock ve metal müziği öfkeli depresif agresif bulabilir ama bu adamı ne zaman dinlesem öfkelerimden arınıyorum, inanılmaz sakinleştiriyor. üstelik Sweet Dreamsin bir çok coverını dinledim o parçayı çok severim en iyi Marilyn Mansonunkiydi ama This is the new shit, eat me drink me, are you the rabbit bunları binlerce kez dinlesem sıkılmam.

imaj hiç birşeydir sen içine bak diyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle bir konunun açılma sebebi ne olabilir ki? Ayrıca bir şarkıcıyı ünlü yapan, hayran kitlesini oluşturan, şarkılarını dinlettiren özelliği, kiminle yattığı değil, işinde ulaştığı başarı seviyesidir. Bunlar övünülecek konular değil...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pek sevebileceğim bir karakter ve tarz değil ayrıca "sweet dreams" dışında göze batan bir çalışması olduğunu da düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cover, konusunda çok başarılıdır. Ama ününün büyük kısmı anormal asiliği ve şehir efsanelerine dönmüş dedikoduları oluşturuyor. İşin garip kısmı maskesiz suratı bayağı sempatik... ne desem bayağı şirin bir adam izlenimi oluşturuyor.

Bir söyleşide günümüz Rock müzisyenlerinin olmaları gerektiği gibi asi olmadıklarını belirtmiş.

Doğruluğu belli olmayan bir kaynağa göre, ününün getirdiği izlenimin aksine, annesi ile bayağı içten ve sevgi dolu bir telefon konuşması MTV'de yayınlanmış... Ne diyeyim, adam ticari zekasını kullanarak "imajın" piyasada nelere kadir olduğunu idrak edip reklamını sağlam yapıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Adamın kişiliğinden ve karakterinden nefret ediyorum beni ilgilendiren sadece müziği gerisiyle ilgilenmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

Tüm diskografisine sahibim (tabi umarım gerçekten de albüm kapaklarına dokunabileceğim günler gelecektir.) ve adamın sesi karizma ötesi birşey. Resident Evil için de yaptığı müzikler de harika. Kısaca salya akıtma efekti lazım buraya.:023:

IwBWow81JwATCgEIowESnyspAQCBACH5BAQFAAAALAAAAAAIAA8AAAdhgACCAAmCOoM4b4ccg0N8dQAZACgeAFUWIQ0DM3MKCGhQJ5NYKmgIB4MAHF4DgjtlZGolg2RYWGcoqYIXRAGDEiluZagAAxtQBUkZHRAAfnEAPQInL4MGJBEBkoIECg+qgQA7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?