Jump to content
  • Kayıt Ol

Elfen Lied

Susano'o

Önerilen İletiler

Elfen Lied :006: daha önce bu seriyi eleştiren biri olarak bazı kişilerden aşırı tepki almıştım şimdi burada ki yazılanları görünce tek başıma olmadığımı anlamak güzel.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 36
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• zhenya

4

• Susano'o

2

• Akuma_Blade

2

• GeNeRaL52

2

Gereksiz birçok vasfı içinde barındırırken verdiği heyecan ve duygusallık da dikkate alınmalı, herkesin izleyebileceği bir dizi olmadığını düşünüyorum, özellikle yaş sınırlaması getirilmeli, ama eskiye nazaran daha bir eleştirildiğini görmek mutlu ediyor doğrusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesi pek iyi değil, bunu kabul etmek lazım; ama mangası bana kalırsa gayet iyiydi. Hatta o süper mangadan bu dandik anime nasıl elde edilmiş, çok merak ediyorum. Özellikle manganın son 10 sayısı, anlatılamaz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gerçekten harika bir anime biraz kanlı olsada bnce süper bn çok beyen dim izlemeyen arkilere tafsiye ederim =)=):qiyiii::qiyiii:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga 107 chapter ve Lynn Okamoto'da cidden pskplojisi biraz bozuk ve çizimleri kötü bir mangakadır(Lynn Okamoto onun gerçek ismi midir o bile belli değil ki hiçbir yerde resmi yoktur mesela)...Yani karakterleri çizerken onların yüzüne gerekli ifadeleri yerleştiremeyebilir...Okurken bile diğer mangaları okurkenkinden daha dikkatli ve aceleye getirmeden okumak gerekir.Ve böyle bir mangayı 13 bölümlük bir seri ile izleyiciye sunduğunuzda haliye bir sürü açık kapı ile karşılaşırsınız...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gereksiz birçok vasfı içinde barındırırken verdiği heyecan ve duygusallık da dikkate alınmalı, herkesin izleyebileceği bir dizi olmadığını düşünüyorum, özellikle yaş sınırlaması getirilmeli, ama eskiye nazaran daha bir eleştirildiğini görmek mutlu ediyor doğrusu.

Yaş sınırlaması getirilmeli derken, Beyazm abi, kaç olmalı o sınır ki acaba?:022: İzlemedim ama merak da etmiyor değilim. Hatta izlemem gerektiğini düşünmeme bile sebep oldular. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga 107 chapter ve Lynn Okamoto'da cidden pskplojisi biraz bozuk ve çizimleri kötü bir mangakadır(Lynn Okamoto onun gerçek ismi midir o bile belli değil ki hiçbir yerde resmi yoktur mesela)...Yani karakterleri çizerken onların yüzüne gerekli ifadeleri yerleştiremeyebilir...Okurken bile diğer mangaları okurkenkinden daha dikkatli ve aceleye getirmeden okumak gerekir.Ve böyle bir mangayı 13 bölümlük bir seri ile izleyiciye sunduğunuzda haliye bir sürü açık kapı ile karşılaşırsınız...

Ben arada neler yaptığını takip ediyorum bu mangakanın. 2 hafta kadar önce yeni bir mangayla uğraştığını söylemişti. Şimdi ise, Amerika Vancouver'da Large Hill 2010 kış olimpiyatlarını izliyormuş. :D Morali çok bozulmuş. Japonya'dan madalya bekliyormuş ama alamamışlar.

Neyse bunlar bir yana, zhenya'nın söylediklerine aynen katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yeni Mangası Nononono Kış sporlarıyla alakalı ve Ski Jump gibi henüz mangalarda işlenmemiş bir sporla ilgil :) .Kış sporlarına olan merakının sonuçları olsa gerek...Çizim olarak Elfenlied'e oranla kendinide baya geliştirmiş...Yani kendi açısından tabiki... Bu arada http://www.onemanga.com/Nononono/ merakeden olursa bir göz atsın derim Allumage diye bir Oneshot'u da var ayrıca...Mehmet sana bu mangadan ayrıyetten bahsedicektimde unutmuşum sanırsam ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Death Note'dan sonra izlediğim 2. anime bu olmuştu, bazı eleştirilerin aksine ben gerçekten çok beğendim. Çıplaklık mevzuna gelirsek, öyle abartılacak hatta mesajlarda geçecek kadar bile önemli olmayan yerler vardı, tabi bu yerler de çıplaklığın göze batmadığı yerlerdi yani öyle çıplaklık olsun diye konmuş sahneler değildi. Ha kanlı mı tabi ki bolca kan var, ben not verecek olsam 9/10 veririm...

Unutmadan belirtiym müzikleri kusursuz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

Buraya yazmam uygun mu bilmiyorum ama;

Bu serinin mangasını okuyan biri rica etsem beni spoil bombardımanına tutabilir mi? Manganın tamamı türkçeye çevrilmediğinden okuyamıyorum, okusam da bişey anlamıyorum :okugf: Mangayı merak edenler için geniş bi özet yazısı fln yazılabilir mesela :parla: Çok şey istiyorum demi? :qstress: Bu seriyi izleyeli 2 sene oldu ama birden merak ettim mangasını, az da olsa anime ile arasındaki farkları ve sonunu anlatabilir misiniz ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@General52

Yaşın müsait, İngilizce öğren arkadaşım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Akuman_Blade

Haklısın. bende öyle düşünüyorum ama olmuyo işte :sok aglama:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?