Jump to content
  • Kayıt Ol

Kaichou wa Maid-sama!

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Kaichou wa Maid-sama!

TANITIM

Ayuzawa Misaki tamamı erkeklerden oluşan Seikawa lisesindeki birkaç kızdan biridir. Aynı zamanda öğrenci konseyi başkanıdır. Oldukça sert, kuralcı disiplinli ve kurallardan asla taviz vermeyen gerekirse kuralları uygulamak için saldırganlaşan bir kızdır. Babasının annesi ile onu bir borç batağı ile bırakıp kaçmasından dolayı erkeklere hiç güvenmez. Bu yüzden onları sorumsuz ve bencil buluyordur. Okuldaki tüm yoğunluğuna rağmen annesine de yardımcı olmak için part-time bir kafede garsonluk yapmaktadır. Okula baya uzak bir kafede çalışan Misaki okul arkadaşlarının kendisini o şekilde görmesini istememektedir. Ancak okulun en popüler, başarılı ve bir önceki dönemdeki başkanı Usui Takumi bunu öğrenirse ne olur?..

KARAKTERLER

Takumi Usui - Ana Karakter

Misaki Ayuzawa - Ana Karakter

Aoi Hyoudou - Yardımcı Karakter

Hinata Shintani - Yardımcı Karakter

Suzuna Ayuzawa - Yardımcı Karakter

Tora Igarashi - Yardımcı Karakter

Soutarou Kanou - Yardımcı Karakter

120073.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Romaji: Kaichou wa Maid-sama!

İngilizce: Maid-sama!

Japonca: 会長はメイド様!

Diğer: Class President Is a Maid!, Toumei na Sekai

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 18

Bölüm sayısı: 98

Yayım: 24 Ara 2005 - 24 Eyl 2013

Dergi: LaLa

Eser: Hiro Fujiwara (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Romantik, Okul, Shoujo

İSTATİSTİKLER

Sıra: 145

Veriler 23 Aralık 2016 Cuma günü 11:46 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 2921

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 18
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

5

• eczmeltem

3

• Kaze

2

• yuuki cross

1

ben okuyorum favorilerimden kesinlikle okuyun bi kere insanı hiç sıkmıyo ne kız aptal ne oğlan karakterleri seviyosunuz animesinide sabırsızlıkla bekliyorum^^Usui

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

evet bak animesi bunu gerçekten çok güzel olur. :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de animesi çıksa da keşke izlesem diyeceğim ama mangasever arkadaşlar bizi anime tanıtım bölümüne kovalayacaklar. Ama konusuna bayıldım. Tanıtım için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaten 2010 da animesi çıkacak en çok beklediğim serilerden hadi bakalım :D şeker bir manga :mutlu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zaten 2010 da animesi çıkacak en çok beklediğim serilerden hadi bakalım :D şeker bir manga :mutlu:

Sahi mi? Çok beklemeyeceğiz yani. Çok güzel haber verdin sera-myu. Diline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de animesi çıksa da keşke izlesem diyeceğim ama mangasever arkadaşlar bizi anime tanıtım bölümüne kovalayacaklar. Ama konusuna bayıldım. Tanıtım için teşekkürler.

manga sever olarak bende çıksın istiyorum animesini ama inşallah berbat etmeden yaparlar

yapılacağını bilmiyordum bu vesile ile bende öğrenmiş oldum ayrıca teşekkür ederim haber için

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bi manga...Tamam shoujo shoujo dur ama karakterler çok da tipik değiller yani genelde olan alakasız raslantılar sayesinde Birbirine aşık olan aptal kızımız ve abartılı derece akıllı ve tabiki okulun en popüleri olan yakışıklının bir araya gelmesi durumu yok...Yani ilk bölümlerden itibaren ana karakterlerimizin birbirileri ile gayet uyumlu olduğunu görebiliyoruz.Umarım Animeyi manga ile birebir yaparlar ...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Konusu çok hoş, listeme aldım. Tanıtım için teşekkürler Worless, melankoli döneminden güzel mangalar çıkıyor :))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

beğenmenize sevindim ilginç bir çok manga var takip ettiğim ama ingilizcem çok iyi olmadığı için yavaş gidiyorum yakında onalarda gelicek tanıtıma umarım onlarıda beğenir ve severek okursunuz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Myanimeliste göre Nisan 2010da animesi başlayacak. Kaç bölüm olacağı belli değil.

Bilgi alan arkadaşlardan bu güzel manga ile ilgili her türlü haberi beklemekteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bende okumaya yeni başladım çok güzel ama usui aşkını itiraf ediyomu:25550:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@eczmeltem

emin ol izlediğine değecektir :) ben de bu haberi duyduktan sonra yarım bıraktığım seriyi devam ettirmeme kararı aldım, sanırım animesinden devam ederim. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla Usui çok manyak bişey qhey Yani o uniformalı haline eridim bittim qnoluyo (kurosakinin eline su dökemez o ayrı xD :kanlp:) Sırf onun için bile izlenir. 4chp.okdum acıkcası saçma buldugum bı ıkı sey oldu mesela usuının 2.kattan atlayıp da bişey olmaması bi shoujoda saçma geldi. Her shoujoyu beğenemem özellikle son dönemlerde daha hareketli seriler seçiyorum, manganın başındayım pek fikrim yok ama tüm bunlara rağmen şimdiden çok sevdim. Animede Usui biraz yamultulmuş gibi geldi xD Ayrıca karamel saçlar yakışmamış, biraz daha sarışın veya iyi bi ton bekliodum da herneyse taktığım şeye bakın xD Uzun bi manga umarım 24 bölüm shoujo kalıbını aşıp böyle naruto gibi upuzun bi seri yaparlar xD ama imkan vermiyorum =_=''

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

mmm.... lovely complex var snra atashi wa bambi var bloody kiss ( bunda vampir de var ama :) ) merupuri var bu kadar bi bak istersen...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Mangadan 7 bölüm okudum ve o kadar da süper gelmedi bana. Fazla abartılıyor bence. Special A'ye benzettim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

merhaba arkadaşlar bir sorum olacak...acaba animenin mangasını nerede okuyorsunuz...ayrıca türkçe mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden:s34:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasının türkçe çevirisi devam etmiyor. İngilizce online okumak için

burayı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?