Jump to content
  • Kayıt Ol

Beast Master

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Beast Master

TANITIM

Kubozuka Yuiko hayvanları sevgiden öldürebilecek kadar çok sevmektedir. İnsanlarla da ilişkileri iyidir herkes tarafından sevilen biridir. Ama o sevgisini sadece hayvanlara vermeyi tercih eder. Ama hayvanlar ona bir türlü yaklaşmamakta hatta kaçmaktadırlar. Bir gün kedisi evden kaçar ve onu aramaya başlar. Bir ağacın tepesinde bulur. Ama orda Vahşi bir hayvan gibi bakan biri vardır. Çocuğa daha bir şey diyemeden çocuk kediyi bırakıp kaçar. Ertesi gün yeni transfer olan çocuğun dün karşılaştığı çocuk olduğunu görür. Leo dan bütün okul korkar ve ondan ilk andan itibaren uzak dururlar ama Yukio için fark etmez ve Leo hemen arkadaş olur. Leo, Yuki’nin bir türlü başaramadığı bir şeyi yapabiliyordur hayvanlarla kaynaşmak. Ama Leo’nun da herkes gibi bir sırrı vardır. Vahşi yanının sadece bakışları ile sınırlı olmayıp, içgüdüsel olarak içinde de barındığı gerçeği.

KARAKTERLER

Leo Aoi - Ana Karakter

Yuiko Kubozuka - Ana Karakter

Kyle Tokizaburou Rosenburg - Yardımcı Karakter

Kaito Amemiya - Yardımcı Karakter

Taiga Aoi - Yardımcı Karakter

169235.jpg

DİĞER İSİMLERİ

İngilizce: Beast Master

Japonca: ビーストマスター

Diğer: Fly, Cactus Summer Surprise, Saboten Summer Surprise

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 2

Bölüm sayısı: 9

Yayım: 13 Eyl 2006 - 12 Şub 2007

Dergi: Betsucomi

Eser: Kyousuke Motomi (Hikâye & Çizim)

Türler: Komedi, Romantik, Shoujo

İSTATİSTİKLER

Sıra: 385

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 14:29 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 3633

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 5
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• yuuki cross

1

• MPQ

1

• Aurora Borealis

1

• sailor_earth

1

O........o süper bi manga zaten motomi Kyousuke nin mangaları çok başarılı ,kesin okuyun oldukça eğlenceli hele bazı bölümler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

çok şekerdi. tavsiye ederim. Ama çok yazı var ya :D okuyunca tamam da.. zahmetli iş. Ben leo nun çizimlerini daha çok beğenmiştim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...
  • 5 ay sonra...

gerçekten ilginç ve komik bi manga ;) geçen hafta ilk cildini okuyacak zamanım oldu (cidden boş zaman konusunda acınacak haldeyim), fırsat buldukça devam edeceğim. leo çok hoşuma gitti :D çizimleri fln güzel cidden. ( pek anladığımdan değil de beni sıkmadı yani hoştu.)

tanıtım için teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?