Jump to content
  • Kayıt Ol

K-On! 2. Sezon Duyuruldu

rockchu

Önerilen İletiler

kon.jpg

Kyoto Animation'ın sevilen serisi K-On! hakkında dün Sankaku'dan aldığımız yeni sezon bilgisi bir kaç saat içerisinde resmi olarakta doğrulandı. Yeni sezonun yayın tarihi belli olmasada 2010 yılı sonbaharına doğru çıkması bekleniyor. Kaç bölüm olacağı vb. bilgiler şimdilik kesinlik kazanmış değil.

Ayrıntılı bilgi için: Şuraya ve Şuraya bakabilirsiniz.

kon.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

2

• rockchu

2

• sera myu

2

• bluetear

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

İzleme planına attık bakalım, ilk sezonun havasından ve gidişinden pek farklı olacağını sanmam ama.Eğer bu sezonla bitireceklerse ilk sezonda hayal ettikleri sahneye çıkarlar ve anime sonlanır.Yok daha ekmek yeriz bundan derlerse de benzer bir sene geçirip bitirirler sezonu..Şikayetim yok gerçi arada bir sakin anime izlemek lazım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2010 da ova gelecek diye biliyordum ama serimi gelecekmiş belki 2 si birden :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Müthiş bi haber.Bir sezonu nefesim kesilerek izlemiştim,çünkü daha önce içnde aşk,romantizm,şiddet,vampir vb. konuları dışında bi anime izledim.Oldukça sakin,eğlenceli,dostluk ve müzik üzerine bi anime:mutlu:Bu sezonuda hiç sıkılmadn izlerim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çok güzel ya eğlenceli bi animeydi, insallah 2.sezonu gelir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2.sezon geliyor denmiş zaten blue :D

Çok sevindim, fıstıklarımı tekrar izleyebilicem. çok sevimliler 67.gif ilk sezonu izlerken hiçbir beklentim yoktu. Bu kadar eğlenceli bir seri olacağını tahmin etmiyordum, beni yanılttı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şuan zaten 2er dakikalık special mi, ova mı ne var ama Myanimelistte gözükmüyor :S Eğer ilk sezondan farklı olarak tam konuya girerlerse daha iyi olabilir. Animede sadece sevimlilik kazanamaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yok yaw gözüküyor benim izleme listemde var hatta :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@blue dragon yeni sezonda konu belli istedikleri sahneye çıkacaklar bir kaç yan konuylada bölümleri ilerletirler olur biter daha ne konusu olacak :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

he bass çalan kız utanır sıkılır şirinlik yapar 50 bölüm gider valla :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok ilk sezonda bu sahne olayı çok abartılmıştı fazla birşeyde görmemiştik. Bu sezon umdukları yere giderler umarım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2.sezon geliyor denmiş zaten blue :D

Çok sevindim, fıstıklarımı tekrar izleyebilicem. çok sevimliler 67.gif ilk sezonu izlerken hiçbir beklentim yoktu. Bu kadar eğlenceli bir seri olacağını tahmin etmiyordum, beni yanılttı.

sus kıss rezil ettin beni :yandim:

sahi niye öyle yazmışım çok çok çok sacma olmus :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Zaten 2. sezonun çıkacağına dair bir beklentim vardı :) Çok mutlu oldum *-*

Özel bölümleri çok sıkıcıydı, 2. sezonla imajı tekrar düzeltsinler :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ehehe oda arkadaşımla *puni puni* nidalarıyla izlemiştik ilk sezonu,2.sezonun çıkacağına sevndm doğrusu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?