Jump to content
  • Kayıt Ol

Üst üste mesaj gönderme

fudy

Önerilen İletiler

Forumlarda çok sık rastladığım bir mesele şu üst üste mesaj gönderme. Birer dakika en kötü 5'er dakika arayla 2 mesaj; hatta bazen 3 mesaj bile atıyor bir kişi. Forumu çöplüğe döndürmenin manası yok arkadaşlar. Düzenle butonu diye bir şey var. Onu kullanmaya mı eriniyorsunuz anlamıyorum. Yöneticilerden bu konuda bir yaptırım veya düzenleme gündeme getirmesini istiyorum.

Örneğin; son mesajı yazan kişi başka mesaj gelmediği sürece aynı konu altında yarım saat boyunca mesaj gönderemesin. Onun yerine düzenle butonunu kullansın.

Benim aklıma gelen bu. Bilmem sizler neler düşünürsünüz. Ama bu konuda bir önlem alınması şart...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Susano'o

2

• bLueeekun

1

• Seifukusha

1

• fudy

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Böyle bir kural zaten var ve denk gelirsem mesajları birleştirip üyeyi uyarıyorum. Bu sorunun bu kadar ilerlediğini de fark etmedim. Bana denk gelmedi belki de.

Moderatör arkadaşlar da ellerinden geldiği kadar takip ediyorlar. Ancak her mesajı göremeyebiliriz, bu yüzden mesaj rapor etme sistemini kullanmaktan çekinmeyin. Tüm üyeler site kurallarına aykırı gördüğü mesajları rapor edebilirler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Herhalde konuya yeni mesaj atıldığı belli olsun diye yapıyorlar. Doğru değil tabi. Sanırım ben de yapmıştım birkaç kez.

İlgili bölümün yöneticilerinin mesajları birleştirme yetkisi var ama yöneticiler yapmadan, kişinin kendisinin düzeltmesi gerekir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tabii burada arka arkaya mesaj yazma konusunda bir takım gevşetmeler de uygulanabilir. Özellikle proje güncellemeleri için bir sorun yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Genelde forumlarda mesaj atıldıktan sonra aradan 1 gün geçipte hala mesaj yoksa tekrardan üstüne atabiliniyor ama bizdeki olay farklı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?