Jump to content
  • Kayıt Ol

Geçici Yardım ve Yönlendirme Başlığı

Kisiliksiz

Önerilen İletiler

http://www.animemangatr.com/forum/diger-konularda/1547-bakabtye-torrent-yuklemek-nasil-olury/

Tenbatsu, Torrent yüklemesi ile ilgili bir sorunu için yardıma ihtiyaç duyup anket bölümüne mesaj yazdığını görünce. Başlıkta belirttiğim gibi bu tarz küçük bilgilere ve sorunlar ile karşılaşınca yardım istenebilecek; sorun hallolunca silinecek mesajların bulunduğu bir alan mümkün müdür acaba.

Anime'nin indirme linki yada alt yazı istemek gibi işler için değilde... İşte Tenbatsu'nin ki gibi sorunlar için bir yardım alanı mümkün müdür?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Kisiliksiz

3

• bLueeekun

2

• Tenbatsu

1

• Doumeki Shizuka

1

Bencede anime ile ilgili veya ilgisiz her konuda yardım isteyen olabilir. Sonunda hallolursa ya silinebilir yada kilitlenir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bencede anime ile ilgili veya ilgisiz her konuda yardım isteyen olabilir. Sonunda hallolursa ya silinebilir yada kilitlenir.

Aslında gene anime ile ilgili olan şeyler... Yoksa sitenin amacı haricinde yardım istekleri de gelebilir.

Yani ne desem Anidb'ye kayıt için yardım isteyen biri çıkar, başlığı varsa oraya yönlendirilip, mesaj silinir.

İlgili başlık yoksa, kişiye özel mesajdan bilgi verilip, mesaj gene silinir.

Yani kilitleme olmasın, bir süre sonra cevap gelmezse yönetimden biri başlığı açana haber verip silsin.

O tarz bir şey işte.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece Anime ile bağlantılı sorunlar değil, diğer sorunlar ile ilgili sorunlarımızı sorabileceğimiz bir başlık olması lazım.

Açılma tarihinden on gün sonraki konuların hepsi silinir ve temizlikte sağlanmış olur. Bu zor bir şey değil sonuçta. İki butona basıyor mod.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sadece Anime ile bağlantılı sorunlar değil, diğer sorunlar ile ilgili sorunlarımızı sorabileceğimiz bir başlık olması lazım.

Bilemiyorum... Şimdi misal olarak; kişinin bilgisayarında bir sorun varsa eğer, bunu çözmek için konuda paylaşım sağlayan bir forumda yardım araması, aradığı çözümün daha çabuk ve daha yeterli olmasını sağlar.

Anime dışında gelen yardım istekleri gene forumun amacından hafif sapmaya sebep olabilir gibime geliyor ki kimi forumda bu alanlar olunca hep gereksiz bir yoğunluğa sahip olmalarına sebebiyet veriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

10 gün güzel bir fikir olabilir.ahmete katılıyorum..ve bu forumda birçokşeyden vazgeçtiğimizi görüyorum.iyi kötü orası tartışılmaz fakat hep ya şuna saparsa ya buna saparsa diye düşünceler ortaya atılıyor.ve bence bizim ilerlememize en büyük engel bu tür düşüncelerdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç kapanmasada olur. Yardım istenilen konu başka birinin başına gelirse tekrar başlık mı açılacak:002:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?