Jump to content
  • Kayıt Ol

Kötü son mu, Ortada son mu?

Beyazm

Kötü son, ortada son, tercihiniz?  

100 oy

1. 1. Kötü son, ortada son, tercihiniz?

• Kötü de olsa bir sonu olsun.
      61
    • Kötü son olacaðýna sonu olmasýn daha iyi.
      44

Önerilen İletiler

Animelerde ya da izlediğiniz yapımlardaki sonun verilen iki seçenek arasında hangisi olmasını daha çok tercih ederdiniz?

Benim fikrim: Aslında önceleri kötü de olsa bir sonu olsun derdim ama son zamanlarda bu fikrim değişmeye başladı sanki. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 59
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• isobel

3

• muhtesemmatrix

2

• Akuma_Blade

2

• тsυη&#7841

2

Benim fikrim de kötü olacağına sonu olmasın. En azından yeni maceralar, yeni heyecanlar tadarım izlerken. Bitirdiğim bir serinin güzel bir son ile bitmesini isterim her zaman ama ben genelde kafamda nasıl kurduysam öyle bitmesini isterim sonun ve genelde bitmez sinir olurum.

Alın size D.Gray-man. Ne oldu bittide. Kafada bir çok soru işareti...???

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kötü son derken mutsuz son olarak anladım ama sanırım beklentilerin altında bir sondan bahsediyorsunuz. bilmiyorum belki eskiden sonu olsunda nasıl olursa olsun derdim ama bi sonu olmayan animelere bakıyorum ouran gibi,furuba gidi slam dunk gibi birde sonunu batıran animelere bakıyorum tabiiki ilk aklıma gelen soul eater bu konuda. ikisini karşılaştırdığımda belirsiz bir sonla biten animeler daha iyi kesinlikle ama keşke bütün animeler manganın sonuna kadar gitse

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence kötü de olsa bir sonu olsun en azından bitti diyebileyim, tenbatsu'nun verdiği örnekteki gibi D grayman ve berserk öylece ortada kaldılar kötüde olsa bir sona bağlanmış olmasını isterdim ve bütün serilerde aynı şeyi istiyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ben kötü sonlara dayanamam :S Ama izlediğim iki anime vardı, isimlerini vermeyeyim spoiler olmasın, sonu herkes için kötü bitmiyordu, ama yine de benim hiç hoşlanmadığım sonlar oldu. Yine de belirsiz bitti. Böyle durumlar da olabiliyor. Yine de herkes için kötü bitmesinden iyidir. Gerçi sonu tamamen kötü biten bir anime de izlemedim uzun süredir, film de hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence kötü de olsa bir sonu olsun en azından bitti diyebileyim, tenbatsu'nun verdiği örnekteki gibi D grayman ve berserk öylece ortada kaldılar kötüde olsa bir sona bağlanmış olmasını isterdim ve bütün serilerde aynı şeyi istiyorum

aynen katılıyorum. inandırıcılık için bir son gerekiyor. ben herşeyin bir şekilde sonu olduğuna inanıyorum. başlangıcı gibi bence sonuda olmalıki bütün olsun. kafamda 50 tane soru işareti ve acabalarla merak içinde durmaktan iyidir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Benim oyum "Kötü son olacağına sonu olmasın daha iyi."

Bir son olmasada 2.sezon ihtimali olur. Orada iyi bir sezon çıkar :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü son olacağına sonu olmasın daha iyi. Çünkü genelde bu tip animelerin mangası devam etmiş oluyor. Biz izleyicilerde de belki bir sonraki sezon umudu olmuş oluyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötüde olsa bir sonu olsun isterim tabiki.. Büyük zevkle izlediğim animelerin çoğunu belli bir sonuca bağlamadıkları için finalleri nedeniyle nefret etmişliğim çok olmuştur..:sonuncu:Tabi kötü, beklemediğim bir sonla noktalanan animeleride sevmem. İnsan illa ki kafasında oluşturduğu sonla bitmesini ve aklında soru işaretleri bırakmayarak sonlanmasını ister animenin ama yinede bu hikayesi yarım bırakılmış ve devamının ancak mangasından takip edilmesi gereken animelerin üzerine seçebiliceğim bir seçenek.. Manga okumakta zevkli fakat animasyon olarak izlediğim bir seriyi manga olarak takip etmeye başlayınca hoşuma gitmiyor açıkcası..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Kötü de olsa bir sonu olsun." Sonra Ouran'daki gibi bu ne şimdi diyip hayalkırıklığı ile kalktığım animeler ne kadar çok sevsem de sonları yüzünden favorilerime giremiyorlar. Belirsizlik sinir bozucu bir şey... Yapılan son sizi tatmin etmez,beğenmezsiniz,bu sizin zevkinize kalmış birşey ama hiçbir son olmayınca da worless'in dediği gibi meraktan ölüyorsunuz. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

''Kötü de olsa bir sonu olsun'' diyenlerdenim çünkü yarım kalan sonlara tahammülüm yok. Daha doğrusu devamı gelecekse tahammül sınırımı geniş tutabiliyorum ama kalıp da hiç gelmeyen iyi sonlar olacaksa ben savunduğum şıkkı tutmaya devam edeceğim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sonu olsun diye olayların iyice karışması, anlamsızlaşmasındansa; konu yarım kalmış olsa da, gereksiz yere uzatılmamış ya da illa bir son verelim diye konuyla alakasız bir bitiş yapılmayan animeleri tercih ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hep mutlu sonları sevmişimdir ama kötü sonlu animeleri izlemek yarıda kalmasından iyidir diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü de olsa bir sonu olsun.Sonra her zamanki vasat sonlardan birine sahip oluyor anime serileri.Ortada kalması güzel olmuyor serinin.İlle çok iyi veya çok kötü bir olayla bitmesine gerek yok, ama önemli olan bir sona bağlayabilmesi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olmalı. Sonu olmayan bir seri bayağılaşır, sıkıcı olur diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kötü olabilir ama aşiriya kaçmadan olsasını tercih ederim fazla kötü olunca insanda duygularında deyişme olabiliyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Animesini izleyipte finalde hayalkırıklığına uğradığım çok manga oldu...O nedenle animelerde kötü de olsa mutlaka bir son olmalı bence...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

+1

En son güzelim Claymoreda da aynı sorunları yaşadık!!.. manga okumayı gerçekten severim ancak sürekli favori serilerimin yarıda kesilmesi iyice kabak tadı vermeye başladı..:sonuncu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü son olacağına sonu olmasın daha iyi.

son olucaksa ya düzgün olsun yada olmasın.. sonu olmayan serilerde herzaman bir devam beklentisi oluyor en azından.. ki çoğu sonu olmayan anime serisinin mangası devam etmekte (bkz: claymore) ama bi serinin sonu kötüyse öyle kalıyor soru işaretleri ile...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Sonu gelmesin" ile kastedilen D. Gray Man/Claymore gibi animelerde olan şeyler mi yoksa One Piece gibi uzun, sonu gelmek bilmeyen şeyler mi?

Edit: Başlığa tekrar bakınca claymore vakası olduğu anlaşılıyor.

Ben sonu olsun da, ne olursa olsun diyenlerdenim. Ama tabi çok güzel ilerleyen bir şeyse, çok harika bir şeyse, favori karakter dahi bellediysem, o animenin bir anda afedersiniz b.k yoluna gitmemesi için yarıda kesilip atılmasını da isteyebilirim.

Kararsızım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ortada sonları daha çok seviyorum.Tabii türüne göre seçimim değişir.Aksiyon,epik,Polisiye türlerinde kötü de olsa bir sonun olmasından yanayım fakat özellikle romantik,hayatın içinden bir anime izliyorsam sonu olması; biryerlere bağlanmaya çalışılması hoşuma gitmez.Hikayeyi gerçek hayatla özdeştirdiğimden bütün karakterler ölmediği sürece o hikayenin bitebileceğine de inanmam.Korku ve gerilim türlerinde de ortada sonların çok daha etkili olduklarını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlediğim benim için sıradan bir animeyse eğer, sonu pek önemli değil kötüyse de gelsin derim, ancak beni bağlamış bir filmse, karakterleri gerçekte yaşayan kişilikler olarak benimsemişsem, kötü sonu görmek istemem açıkçası. O yüzden net bir cevap veremeyeceğim sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kesinlikle kötü son.Karizma eleman kızı kurtaracakmış gibi içeri giriyor tak tuk dövüyorlar elemanı, kızı da götürüyorlar bir yerlere o animeyi baş tacı yapardım heralde :D

Şaka bir yana kötü sonlar nedense bana daha asil daha karizma geliyor.Çünkü izlediğim 3 animeden 2 si yarım yamalak ortada bitiyor biriside iyi sonla bitiyor.Bir zaman sonra sıkılıyorsun.Ama school days gibi bir anime izleyince "amanın-oba-nası ya" gibisinden tepkiler verip öyle yada böyle kendine ayrı bir yer ediniyorsun.

Tabi ki bazen iyi sonla da bitmesi göze hoş geliyor ama ne olursa olsan mal gibi hiç bir olay olmadan bitiyorlar ya, bana o güzelim vaktimi geri verin diye içimden bağırmak geliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kötü olucagına hiç sonu olmasın ki en azından hayal gücümüzü kullanıp kafamızda tamamlayabilelim onu :zz:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakter gelişimini tamamlamış ise hikayenin ucunun açık kalması önemli değil;

Kötü de olsa bir son olmalı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?