Jump to content
  • Kayıt Ol

Kötü son mu, Ortada son mu?

Beyazm

Kötü son, ortada son, tercihiniz?  

100 oy

1. 1. Kötü son, ortada son, tercihiniz?

• Kötü de olsa bir sonu olsun.
      61
    • Kötü son olacaðýna sonu olmasýn daha iyi.
      44

Önerilen İletiler

kötü sondan alınan zevke de hiç anlam veremiorum ben

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 59
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• isobel

3

• muhtesemmatrix

2

• Akuma_Blade

2

• тsυη&#7841

2

Animenin sonu olmayınca kafayı yiyor insan. İyi ya da kötü -ama iyi olmasını tercih ederim- bir sonu olmalı! Ortada kalınca seri bitmemiş gibi hissediyorum ve sonra devamı gelmeyince moralim bile bozulabiliyor. Bu durum özellikle de sevdiğim seriler için geçerli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kötü olucagına hiç sonu olmasın ki en azından hayal gücümüzü kullanıp kafamızda tamamlayabilelim onu :zz:

Sana tavsiyem git frp oyna uçsuz bucaksız orta dünya, kyrnn dünyası hepsinde hayal gücünle ömür geçer :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

kötü olsun ya benim sevdiğim karakter yaşasın diğerleri ölsün hepsi ölsün ben de kurtulayım onlarda:haha::haha:

hikayeye göre değişiyo tabi Shoujo animeler genelde mutlu oluyo , magical girl animelerinde de iyiler kazanıyo beni deli ediyo bi kerede kötüler kazansın artık kötü karakterin baş karakter olduğunu görmek istiyorum.yine de iyi sonlu ve ya kötü olması animenin konusu ve gidişatına göre bazı animerler gerçekçi ve kötü sonla bitiriyor hayatın kuralı bu. klasik shoujo animeler herzaman kendini belli eder magical girl animelerde .karakter ölmediği sürece kötü sonla bitmesini seviyorum(belki bir 2. sezon umudu) :):)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Kötü de olsa bir sonu olmalı.Her şey bir karara bağlanıyor en azından.

Code Geass R2'deki gibi sonlara da hayır diyemiyorum ama :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü de olsa bir sonu olsun.

yanii... Nekadarda aglasam kotu sonlarda / zaten hepsi kotu, ama olsun.../ yinede bir son olsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bi kerede kötüler kazansın artık kötü karakterin baş karakter olduğunu görmek istiyorum.

ben de ben de! kimse mi kötü karakterleri sevmio veya herkes mi çok barışçıl veya illa topluma örnek mi olması gerekio bu dizilerin nedir yani nie kötü karakterler hep ölüo yada sonunda, bütün seri körü körüne baglı oldugu mantıgından ana karakterin etkileyici(!) bi konuşmasıyla vazgeçio evet çok hatalıydım bundan sora iyilik için savaşıcam moduna geçio??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Kötü sonlar beni gerer.Günlerce düşünürüm.Ağlarım falan :D o yüzden sadece sonu iyi olan animeleri izliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Belirsizlik en sevmediğim şeydir bir animede. O yüzden kötü de olsa bir sonu olsun bence :goz kirpma:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü derken kalitesiz mi yoksa üzüntülü ya da mutsuz bir son mu demek isteniyor? Ben herhalde kalitesizdir diye ikinci şıkkı seçtim ama böyle açık bırakılan serileride sevmiyorum. Adam akıllı bir sonu olsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer çok kötü bir sonu olacaksa, ortada bırakılmasını tercih ederim. Çünkü kötü son olunca insanın seriden soğuması daha da kolaylaşıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötüde olsa bir sonu olmalı... Alakasız bir yerdebiten bir çok harika anime izledim ama dediğim gibi sonuna gelince 'ne yani bumuydu' diye kaldım...

Ama birde en sevdiğiniz karakterlerin ölmesi ya da mutluluğa ulaşamaması olayı var ki, öyle oluncada üzülüyorsunuz. Aman sonu olsunda kötü olsun...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bencede kötüde olsa bir sonu olmalı bnde bir çok animede sonu kötü biten animeler izledim ama yinede güzeldi...:D..:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Eşitlik söz konusu O_O Kalitesiz, uydurulmuş bir sondansa ortada bırakılan bir sonu olsun daha iyi. Asıl hikayesinden sapan ve hayal kırıklığı yaşatan sonları sevmiyorum. Beni ağlatsa ya da kızdırsa da tatmin etmeli bir son, bunu başaramıyorsa olmasın daha iyi. Hikayenin birilerinin zihninde yaşanmaya devam ettiğini biliyorum nasıl olsa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

kötü bir son olduğunda yaşamın içinden birçok tanıdık hisle karşılaşıyorum ve bu da bir animeyi etkileyici kılan nokta oluyor. Nefes alma zamanları olarak düşündüğüm anime izleme zamanlarımda açıkçası ucu açık bırakılan animeler için bitti hazzını alamasam da içime birşey oturmadan bitmiş olduğu için ayrımını yapamıyorum. Bence her ikisi de yakışacak şekilde yakışacak anime ve konuya yapılmalı. Düşündükçe çıkmaza girecek gibi açıkçası her ikisine de oy kullanasım gelmedi açıkçası ama bazı animelerde kötü olarak etiketlenebilecek olsa bile bir son olması gerektiğini düşündüm. Bu yüzden kötü olsa da bir sonu olsun dedim hala sallantılı bir düşünce olsa da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam etme olasılığı yoksa kötü sonla bitsin.D.gray man gibi makul bir şekilde bitirirlerse pek bir sorun yaratmaz.Ancak bir claymore gibi hem yarıda bırakıp hemde değiştirirlerse o seri boşa harcanmış oluyor.Sonrada yeni uyarlaması yapılıyor. :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Basilisk gibi sonu adamın çiğerini dağlıyacak gibi bitecekse hiç sonu olmasın daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü de olsa bir sonu olsun. diyorum ben zira tek seri olduğu halde yılan hikayesine dönen seriler bir noktaya mutlaka kötü sondan çok daha beter bay getiriyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore nin sırf kötü sonla biteceğini düşündüğüm için 26.bölümüne geldik izlemedim.Slam dunku çok seviyorum ama sırf sonu yok diye izleyemiyorum.Mangasının animeden sonraki bölümleri türkçeye kazandırılmış olsa animeyi seve seve izlerim ama o da yok.Hal böyle olunca bende 77.bölümde slam dunku izlemeye süresiz ara verdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Claymore nin sırf kötü sonla biteceğini düşündüğüm için 26.bölümüne geldik izlemedim.Slam dunku çok seviyorum ama sırf sonu yok diye izleyemiyorum.Mangasının animeden sonraki bölümleri türkçeye kazandırılmış olsa animeyi seve seve izlerim ama o da yok.Hal böyle olunca bende 77.bölümde slam dunku izlemeye süresiz ara verdim.

@Mitka, slamdunk' ın mangası türkçeye çevriliyor haberin olsun :)

herkesin kafası karışık ki bu oylamaya da yansımış. ben de karar veremedim açıkçası.

yarım kalan animeler genelde mangadan ya da kitaptan uyarlanan seriler oluyor. illa yarım kalması gerekiyorsa yani devamı kesin gelmeyecekse bir son yapılması daha iyi tabi ama bu son kesinlikle animenin atmosferine uygun olmalı, yani anime boyunca seyirciye yaşatılan duygular tutarlı olmalı son bölümle izleyiciyi şoka sokmamalı. gerçi ben her zaman mutlu sonları sevmişimdir o yüzden bir anime mangası devam ederken bitirilecekse mutlu sonla bitsin diğer türlü açık sonla bırakmaları iyi olur. shoujo animelerin çoğunu mutlu sonla bitirseler de olur (genelde aşk meşk üzerine oluyor zaten) ama fantastik, aksiyon, dram vb konuya sahip shounen animeler saçmalayacağına yarım kalsalar daha iyi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eğer şuan d.grayman'ın saçmaladığı gibi saçmalamaya başlayacaksa kötü bir sonu olsun ve hemen bitirsin. D.grayman'ın da bitmesini istiyorum artık. Katsura artık "kadın" olmasını daha hissedilir kılmaya başladı mangada. Soru işareti üzerine soru işareti ekliyor. Hitman reborn gibi birşey olmaya başladı seri resmen, kandanın son bölümdeki saçları neydi öyle. Çizimlerde betleşti. Bitir artık seriyi, iyice saçmaladın be kadın.

Azcık isyan ettim kusura bakmayın :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devamı gelse de gelmese de, insanda izledikten sonra bi' kendini avutma biçimi oluşturacağı için "ortada son" diyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...

Kötü Sonu Olacaksa Sonu Olmasın. FMA Sonunu Çok Kötü Bitirdi. Eğer Öyle Yapcaksalar Bari Serinin Devamını Çıkarsınlar Dimi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kötü Sonu Olacaksa Sonu Olmasın. FMA Sonunu Çok Kötü Bitirdi. Eğer Öyle Yapcaksalar Bari Serinin Devamını Çıkarsınlar Dimi?

Mesaj tarihine birkaç kez baktım acaba ''brotherhood'' çıkmadan önce mi yazılmış diye!. Brotherhood ortada bitmedi ki? Güzel bir son ile bitti diye hatırlıyorum.

İlk seri konusunda bir şey diyemem ama 2. seri gayet iyi bitti bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?