Jump to content
  • Kayıt Ol

Aramızda müzikle ilgilenen var mı?

necromancer

Önerilen İletiler

Gitar. Yeterli ama belki ileride başka şeyler. Piyano, çello, keman yada bateri gibi. Artık canım isterse.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
  • İleti 41
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

5

• Kyrie

3

• Susano'o

2

• SPAWN-TheUndead

2

yaklaşık 4 yıl önce keman çalmaya başladım, ancak sınav sisteminden dolayı birbuçuk senedir elimi süremedim:aglama3: ha bir de notalarımın hepsinin olduğu dosyayı kaybetmiş olmamın da etkisi büyük:dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gitar çalamıyorum,

bateri çalamıyorum,

bas çalamıyorum,

mp3 dinliyorum,

müziği severim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gitar çalamıyorum,

bateri çalamıyorum,

bas çalamıyorum,

mp3 dinliyorum,

müziği severim.

Ben niye daha farklı hatırlıyorum?:neqoluyor:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yoğun olarak rock dinlediğim zamanlarda gitara heves edip kursa gitmiştim.Siyah da bir gitar almıştım.Kurs hocamız oldukça sıkıcı biriydi ve işi ağırdan alıyordu ticari kaygısından dolayı sanırım.Notalara geçmek haftalar aldı.Sonunda dinleyici olarak kalmanın bir süre daha beni sıkmayacağına karar verdim.Gitarım odamı süslüyor o günden beri.Hazin son...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sana bir öneri vereyim Metatron, klasik gitar mıydı aldığın? Sanırım öyledir, onunla "Nothing Else Matters" parçasını çalmak çok kolay, denedin mi hiç? Bence dene, o şarkıyı da seviyordun zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:DAkorlara baktım az önce ama birinin bana göstermesi gerekiyor artık,4 yıl önceydi kurs maceram.Gitarım klasik dediğin gibi.Çalmak da istedim şimdi.Yeniden kursa gitme fırsatım olur belki ilerde.Sağol Kyrie,aklımda kalacak bu.:goz kirpma:
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Müzikle ilgilenmek sadece çalgı aleti çalmakla olmuyor sanırım, çok yakında bir yıla yakın zamandır ara verdiğim ses sanatçılığına*:biyik gulme: yeniden başlamayı düşünüyorum. :mutlulh:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çoğu kişinin kapı gıcırtısını müzik sayarım ama rap i saymam gibi cümlelerine rağmen, 7 senedir rap dinliyorum.4 senedir de yapmaya çalışıyorum. Fl stüdyo programıyla beatler yapmaya çalışıyorum.ayrıca kayıt için kuzenimle bir home stüdyo kurduk.

yapmaya çalışıyorum dememdeki sebebim ise bu piyasa, gereksiz ve çok fazla insana sahip.önemli olan kişinin yaptığının farklı ve dikkat çekici olmasıdır diye düşünmemdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bilmiyorum bu başlığa yazdım mı ama iki yıldır davul, beş yıldır da perküsyon çalıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Muziği hep sevmişimdir ama uzun zamandır hiç profesyonel birşey çalmamıştım. Yeteneğim de varmı bilmiyorum ama bu hafta pianoya başlıcam. Bakalım neler olucak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2 yıldır elime almıyordum gitarı, şimdi Bon Jovi'nin yeni parçasını dinleyince içimden yeniden gitar çalma şevki geldi XD Kısacası I'm back guys ^^ Return of the Guitar Hero:pinonkyo:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

Müziği, özellikle de Metal müziği oldukça severim. Ancak uzun bir süre ne çalsam ne çalsam, yoksa bir şey çalmasam mı diye düşündüm. En sonunda, saçma bir olay neticesinde, bass gitar çalmaya karar verdim ve bir kaç aydır bass çalıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir yıla yakın (yan)flüt çalıyorum. Başlamamın en büyük sebebide her animede mutlaka kullanılması:sinsin: Özellikle ilk elime aldığım direk naruto'nun temasından girmeye çalışmıştım. Üflemeli çalgı güzel şey, insanın nefesiyle bir metal parçasını canlandırması, ona hayat vermesi falan. Ayrıca darbuka çalıyorum. Flüte ne kadar aşık olsamda perküsyondan ayrı kalamadım. Ritim insanı olduğumu düşünüyorum :qzirvede:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Müzikle aşırı derecede içli dışlı biriyim. 4 yıldır amatör olarak keman çalıyorum. Bunun yanında klasik gitar, org, bateri ile de ilgili uğraşım var. Bir kaç ay içinde yan flüte başlamak niyetindeyim. Uyumadığım anlar dışında müziksiz geçen hiçbir anım yok sanırım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 ay sonra...

bende 4 yıl kadar uğraştım müzikle, hatta metal ve rock çaldığımız bir grubumuz bile vardı Transcendence diye. Üniversitenin bahar şenliklerinde de iki konser vermiştik. ben vokalleri üstleniyordum.

Bundan önceki mesajları okumadım ama sana şunu tavsiye edebilirim. senin gibi müziği seven dostlar bul, bir grup kur ve düzenli olarak stüdyoya git. inan beraber alıştırma yapmak bile çok geliştiriyor insanı. ki çoğu büyük grup küçüklüğünden beri garajlarda tıngırdatan gruplardır ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

bol bol başkalarıyla çalmak ve takım ruhuna inanmak gerekiyor :) grup içinde herkes kendisini düşünerek hareket etmeye ve çalmaya başlayınca toparlamak zor oluyor :)

bu arada gitarla ilgili sorusu/sorunu olan öğrenmek isteyen arkadaşlara elimden geldiğince yardım ederim seve seve gerek teknik gerek teorik olsun hiç farketmez yeterki bilgi paylaşımı olsun sıkılmadan saatlerce gamları modları vs.. anlatabilirim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?