Jump to content
  • Kayıt Ol

D.Gray-Man Devam Eder Mi Sizce

Underfined

Önerilen İletiler

Bu konuyu neden açtım bilmiyorum ama 3-4 gündür D.gray a özlemim acayip bi şekilde arttı..Mangası çok kötü diyebilirim ama ben artık o süper açılış müzikleriyle dolu yeni bir sezon bekliyorum.Sizce gelirmi gelirse ne zaman gelebilir yada neden gelmez...Düşüncelerinz..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 33
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Allen-Walker

5

• CHOBiTS

4

• özz

3

• Underfined

2

açıkcası kişisel olarak gelir gelmez tahmininden ziyade bu konu hakkında kesin bir bilgisi olan varsa ve paylaşırsa ben de sevinirim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tahminen gelmez. Gelirse süper olur. Saygılar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaaaa bu başlıkta dağılırım ben şimdi xD Gözüm yollarda valla ben o özlemi aylardır çekiyorum. Bence devamı gelicek büyük bi ihtimalle ama gelmemesinin/gecikmesinin tek nedeni mangaka. Hatırladığım kadarıyla elini kırmıştı en son. Üstelik aylık çıkıyor ve sayfa sayısı gerçekten komik. Bu şekilde gelmesi de çevrilmesi de 4-5 yılı bulur bana göre. Ki gelmeme olasılığı da epey yüksek. Animenin sonu yeni sezona gayet rahat bi açık kapı bırakmıştı. Hani konu hiç bişeye bağlanmadı aslında. Sahiden bilen bilgisi olan biri daha sağlıklı bir bilgi verebilirse çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaramıza tuz basmak ya da ortak bir derdimiz var gelin paylaşalım amacıyla açılmış bir başlık. 2010da devam edecek diye duymuştum bir forum sitesi ama dedikodu işte doğruluğuna pay vermiyorum.

Yukarıdaki dört mesajdan ikisi gibi tekrarlayayım bilgisi olan varsa paylaşsında en azından umut bağlamayalım.:S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaramıza tuz basmak ya da ortak bir derdimiz var gelin paylaşalım amacıyla açılmış bir başlık. 2010da devam edecek diye duymuştum bir forum sitesi ama dedikodu işte doğruluğuna pay vermiyorum.

Yukarıdaki dört mesajdan ikisi gibi tekrarlayayım bilgisi olan varsa paylaşsında en azından umut bağlamayalım.:S

aynısını bende duydum 2010 sonları doğru falan diye çıktı bazı yerlerde manga 203-204. cheapterlara gelince çıkacakmış diye duydum ama devam eder bence baya özledim ya kaliteli bir seriydi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gerçektende devam etmesini istediğim bir seri. Zaten yarım kalan serileri hiç sevmem. Umarım bizleri çok bekletmezlerde (yeni bölümler çekilecekse) en kısa zamanda izleme fırsatımız olur

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ewet devam etmesini en çok istediğim serilerden biri devamı gelirse çok güzel olur :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

d.gray man 2010 da çıkacak olsa hazırlıkları başlamış olurdu ve duyulurdu diye düşünüyorum bence çıkacaksa bile bu yıl olmaz ama yanılırım umarım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bence de devamının çekilmesi gereken bir anime. ama manga yani hikaye ilerlemeden de yapacaklarını sanmıyorum en azından 2-3 sene bu yönde bir atılım olmaz gibi. ana hikayeden kopuk tamamen farklı yorumlanmış bir d.gray man de izlemek istemem doğrusu (bknz. FMA yeni versiyonunu izlemeye başladığımdan beri 1.sinde nasıl saçmaladıklarını görüp kızıyorum.)

mangakanın eli kırık olsa bile hikayeyi anlatarak başka birine çizdiremezmiydi acaba :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasında 165te falanım. Olaylar fena halde süper oldu. Son chapter hakkında bilgimde yok. Mangakanın sağlığını düşünürsek filler+gecikme olma ihtimalleri fazla. Zaten manga aylığa döndü biliyorsunuz. Kısacası çıkıp çıkmaması mangakanın sağlığına ve anime ve mangayı birlikte yürütebilmesine bağlı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben devam etmesini isterim ancak devam edeceğini sanmıyorum. Etse bile yıllar alır :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasının 189.bölümünü okumuştum fena halde berbattı diyebilirim..Ancak mangakayı düşünürsek gerçekten yıllar alır.Yeni sezon heralde ben evlenince fln çıkabilir :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 ay sonra...

198 falan geldi manga ,200 olacak yakında 2010'un sonları dediler ama ses soluk çıkmıyor hala bekliyorum.

manganın bazı yerlede çizimi berbat:D bazen aklıma yoksa manga bitecekmi diye geliyor:ne noldu:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bir sonuca bağlasınlar da biterse bitsin :q015: ama çok fazla yeni karakter katıldı (noahlar falan) bitmesi için henüz erken.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Devam etmesini istediğim 3 seri var şu aralar aklımda birincisi 12 Krallık ikincisi D.Gray man üçüncüsü de Pandora Hearts...

D.gm devam eder mi bilmem ama konuşulanlardan anladığım kadarıyla pek bir ümit yok.. Mangasını okuyayım dedim 165te kaldım ki 164ten başlamıştım zaten :D... Manga okuma özürlüyüm maalesef...

Umarım gelir heyecanla devam etmesini isteyenlerdenim.. İmza toplanacaksa haberim olsun :D...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

2010 sonuna geldik. Bu yapıtın animesi için çalışmalar ne aşamada . Bilen birisi varmı :hqasta:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bildiğim kadarıyla anime mangaya yetişti diye seriye ara verilmişti.Mangayıda okudum ve 199 bölümde en son.Buraya kadar daha seri gelişme aşamasında ve dahada yeni noahlarla birlikte çok daha uzun süreceğe benziyor.Şayet bir sonla bitirirlerse animesini bunun 3-4 yıldan aşağı olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Manga'nın bitimine yakın başlarlar , bu şekilde aylık çıkarsa.Haftalığa dönerse daha erken gelebilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...

Öfff devam etsin artık..Mangaka iyileşsin haftalık olarak çıkarsın mangayı..Beklemekten sıkıldım :D Dgrayman çok sevdiğim bir animedir..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aradan o kadar zaman geçti. Bana kalırsa devam etmez. Etse bile en baştan başlarlar. O zamanda izlenmez aynı şeyler tekrarlancağı için.Mangasını ben de takip ediyorum,çizimleri gerçekten kötü olmasına rağmen süper şeyler oluyor devam etse hiç fena olmaz aslında ama umutsuz gözlerle bakıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

en son mangalarına göz atım mangaya bakarsak 2. sezon zor gibi manga çok kötü :ssok:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Serinin devam etme gibi bir durumu yok suanda mangakanın elindeki sorun yuzunden zaten 1-1.5 ayda bir 1 bölüm çıkıyor.Konu olarakda suan tek kelimeyle harika gidiyor mangasından devam etmenizi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 10 ay sonra...

Bence d. gray man devam etmiyecek ama ederse çok sevinirim !!!...

D. gray man çok güzel bir anime ama 103. bölümün sonunda FİN (final) yazması beni çok üzdü :aglama2:

Ben D. gray man'in hastasıyım bende bütün karakterlerinin en az 200-300 fotoğrafı var filmi izlerken ekran alıntısı aracı ile fotoğraflarını çektim birleştirince film gibi oluyor keşke çıksa 1-2 haftada 1 bölümü çıksa oda yeter !!!... 234yt7

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?