Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Semineri, Gösterisi ve Cosplay / Diğer Etkinlikler

Tenbatsu

Önerilen İletiler

1318kucukresim.jpg

"2010 Türkiye'de Japon Yılı" adı altında bu sene Türkiye'nin bir çok yerinde düzenlenecek aktiviteler arasında yer alan "Seminar on Anime and Anime Show"'un İzmir'deki ev sahibi "İzmir Ekonomi Üniversitesi" olarak açıklandı.

Japonya Tanıtma Vakfı, İzmir Ekonomi Üniversitesi - Anime ve Manga Kulübü ve İzmir Ekomi Üniversitesi - Japonca Bölümü'nün organizasyonunu yaptığı etkinliğe, Naruto, Saiyuki, Flame Of Recca, Vampire Princess Miyu, Tokyo Underground ve Revolutionary Girl Utena gibi animelerin yönetmeni Hayato Date konuk olarak katılacak.

1 Mart 2010'da İzmir Ekonomi Üniversitesinde yapılacak etkinlikte bir de cosplay (Kostüm Partisi) yer alacak. Yapılacak etkinliklere, diğer üniversitelerin Anime, FRP, Sinema kulüpleri ve her yaştan anime severi aramızda görmekten, İEÜ - Anime ve Manga Kulübü olarak mutluluk duyarız.

Katılım Ücretsizdir.

İEÜ - Anime ve Manga Kulübü Başkanı

Ata Egemen ÇAKIL

İLETİŞİM:

İEÜ - Anime ve Manga Kulübü

Tel: (0536) 373 42 90

E-Posta: imaginary32@gmail.com

İzmir Ekonomi Üniversitesi

Sakarya Caddesi, No:156

35330 Balçova - Izmir

(232) 279 25 25

(232) 278 77 56

Etkinlik Web Bağlantısı:

http://www.tr.emb-japan.go.jp/Japonya2010/Activities/Anime/Anime.htm

Kaynak: (AGT / Ozuma)

DİÐER ETKİNLİKLER:

Japon Filmleri Etkinlikleri:

22 Şubat- 18 Mart Japon Savunma Sanatlarının Ruhu Sergisi ve İzmir Açılış Kokteyli - Konak Türkan Saylan Kültür Merkezi (Aikido Gösterisi) - (Gün 2- 3 gün öne gidebilir)

Şubat Ayının ilk Haftası Sakura Fidanlarının Dikimi (Balçova Belediyesi ile günü hava koşullarına göre belirlenecek)

27-28 Şubat -Japon Film Festivali; DESEM

3-4 Mart Devler Opera ve Balesi- İzmir Elhamra Sahnesi

8 Mart JAPONESK konseri ve workshop çalışmaları - Ahmed Adnan Saygun Kültür Sanat Merkezi

Girişler Ücretsizdir

Kaynak: http://www.bizimlejaponya.com/japonya/

Edit: Diğer etkinlikler de mesaja eklenmiştir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• Hunter

2

• Underfined

1

• Tenbatsu

1

En Çok Yazanlar

Şu ekonomideki animeciler iyi çalışıyor :D Bi ara bizim de bi tarafımızı kaldırıp klübümüzü kurmamız lazım :yawn:

Güzel bir etkinlik yapıyorlar biz de gideriz o zmn :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben diğer etkinliklere katılmayı düşünüyorum zaten,hatta fırsatım olursa hepsine katılma gibi bir düşüncem var,katılmayı düşünen başka arkadaşlar varsa iletişime geçebiliriz :) gideriz değil mi Özer :D ayrıca yukarıda verilen etkinlikler haricindeki diğer etkinlikler de şöyle;

Japon Filmleri Etkinlikleri:

22 Şubat- 18 Mart Japon Savunma Sanatlarının Ruhu Sergisi ve İzmir Açılış Kokteyli - Konak Türkan Saylan Kültür Merkezi (Aikido Gösterisi) - (Gün 2- 3 gün öne gidebilir)

Şubat Ayının ilk Haftası Sakura Fidanlarının Dikimi (Balçova Belediyesi ile günü hava koşullarına göre belirlenecek)

27-28 Şubat -Japon Film Festivali; DESEM

3-4 Mart Devler Opera ve Balesi- İzmir Elhamra Sahnesi

8 Mart JAPONESK konseri ve workshop çalışmaları - Ahmed Adnan Saygun Kültür Sanat Merkezi

Girişler Ücretsizdir

Kaynak: http://www.bizimlejaponya.com/japonya/

Edit: Bu etkinlikleri de ilk mesaja ekledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gideriz gideriz :D Sadece anime etkinliğine değil diğerlerine de gideriz :D tarihler yaklaştıkça konuşuruz, daha bi sürü kişi de getirtiriz :asker:

şu an için bi tek sakura dikim etkinliği için söz vereme Itır şubatın ilk haftası benim sömestr başlıyor.Sömestr da eskişehire,aydına ve istanbula ( yada istanbuldaki arkadaşlarımın buraya :D ) gitme ihtimalim var.diğer etkinliklerin hepsine gidebiliriz :smile:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bişeyide Ankara da yapın arkadaş ya :D Ankara harbiden kuru ve zevksiz bi yer...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ankara'da da olur ya, onların listesi vardı belki vardır Ankara'da.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Size tavsiyem arkadaşlar gittiğinizde broşürlerin olduğu bölümde formlar mevcut ordaki formları doldurun ve bir bölümünde ''Bu tür etkinliklerden haberdar olmak istiyorum'' şıkkı varsa işaretleyin en ufak bir etkinlikte bile mail yoluyla sizi haberdar ediyorlar yani takip etmeniz çok kolaylaşıyor böylece sadece mail yoluyla bile her türlü etkinlik size ulaşıyor yani en azından benim için iyi bir uygulama bazen üşeniyorum çünkü araştırmaya :D

İstanbul'dakinin etkinlikleri de çok güzel aslında ben o etkinlikler arasında ''Kimono Defilesi'' görmüştüm keşke İzmir'dekinde de olsaydı ama neyseki buna da şükrediyorum,güzel etkinlikler var...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ühüüüü yarama tuz bastın Itır :uzgun: kimono defilesine gitmeyi istiyordum kendimi çok hazırlamıştım ama işim çıktı :(

şimdi gölge oyunu gibi bir etkinlik var onu gözüme kestirdim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

şu bahsi geçen cosplay event için hazırlıklarıma şimdiden başladım ben :spit:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?