Jump to content
  • Kayıt Ol

GE - Good Ending

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
GE: Good Ending

TANITIM

Yeni dönem sınıf dağılımı yapılmıştır. Herkes sınıflarına girmeye başlar. Utsumi de sınıfta yerini almıştı. Ancak yüzü yara bere içindedir. Böylesi önemli bir günde onun yüzünü bu hale nasıl getirebildiğine anlam veremez arkadaşları çünkü onlar için yeni dönem demek yeni kızlar da demektir. Ancak Utsumi’nin ilgilendiği tek bir kişi vardır tenis kulübünün lideridir. Onlar bu konuşmalara daldıklarında kapıdan içeri Kurokawa girer oda tenis kulübündedir ve onu röntgencilik yaparken yakalamıştır. Utsumi panikle Kurokawa ‘ı tuttuğu gibi sınıftan dışarı çıkarır. Ufak bir konuşmadan sonra Utsumi, Kurokawa’ya onu tenis kulübünde gördüğünü söylememesi için yalvarır. Akıllı kızımız hemen olayı fark eder. Utsumi tenis kulübünün liderinden hoşlanmaktadır ve gerçekten çaresizdir. Ona kulübe katılmasını söyler ancak Utsumi sportif biri olmadığı gerekçesiyle bu fikre yanaşmaz. Tabiki kızımız rahat durmaz ve onu bir şekilde kulübe sokar...

KARAKTERLER

Yuki Kurokawa - Ana Karakter

Seiji Utsumi - Ana Karakter

Shou Iketani - Ana Karakter

Tsukasa Izumi - Yardımcı Karakter

Eri Takiguchi - Yardımcı Karakter

Risa Oonuma - Yardımcı Karakter

Mika - Yardımcı Karakter

51389.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: GE: Good Ending

Japonca: GE ~グッドエンディング~

BİLGİ

Kategori: Manga

Cilt sayısı: 16

Bölüm sayısı: 158

Yayım: 19 Ağu 2009 - 9 Oca 2013

Dergi: Shounen Magazine (Haftalık)

Eser: Kei Sasuga (Hikâye & Çizim)

Türler: Dram, Ecchi, Romantik, Okul, Shounen, Spor

İSTATİSTİKLER

Sıra: 1009

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 22:21 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 15578

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 11 ay sonra...
  • İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

2

• salcha

2

• yuuki_cross

1

• ishak

1

worless bu manga serisini hangi?? takım çevirmekde??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tatlım tanıtımda yazmıssın ama emin misin çevirildiğini duymadım :040-32:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaturk'de simurg diye bir eleman çeviriyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Kendi bloğu da vardı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yep doğrudur Aequitas ama halen devam ediyormu bilmiyorum.. Açıkçası bu gibi notları tanıtıma ekleme taraftarı değildim başta çünkü başlayıp yarım bıraktıklarında hatalı bilgi paylaşmış oluyorum..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 6 ay sonra...

pofff keske baslamadan önce devam edıyor mu etmıyor mu dıye baksaydım , yarım kalan bir seri daha : S Si-Murg Firar etmiş...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

seri hala devam ediyo bende ingilizcesini takip ediyom

school life,romance tarzlarını takipedenler icin güzel bir manga.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaklaşık 55 bölüm kadar okudum şu ana dek, bu manga bana Seo Kouji'nin çalışmalarını hatırlatıyor, ana karakter önce birini seviyor, sonra aslında diğerinin sevdiğini farkediyor, ama aslında ilk sevdiğini daha da çok sevdiğini farkediyor, araya iki üç tane artık salaklığın da ötesinde yanlış anlaşılma serpiliyor, karakterin artık hangi kızı istediğini ya da hangi kızla birlikte olacağını siz bile kestiremez hale geliyorsunuz, yine de güzel bir manga.

Gel gelelim severek okuduğum Kimi no Iru Machi adlı mangayı da sırf bu sebeplerle artık sinirden bırakmıştım, maalesef Good Ending de bu yolda ilerliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ana karakterin yerinde ben olsam 3 tane kızı aynı anda idare eder dim :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?