Jump to content
  • Kayıt Ol

Hello Baby

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

(düzenlendi)
Hello Baby

TANITIM

Urooboe Uroboros’u okumuş olanların ilk gördüklerine akıllarında acaba manganın devamını mı yapıyorlar diye düşünebilirler. Ancak yazar tamamen farklı olup konuda devamı şeklinde değildir. Çizer aynı bir sinema oyuncusu nasıl bir den fazla film de farklı karakterleri oynuyorsa, bu hikayede karakterlerinde aynı mantığı uygulamış.

Kai yakuza liderini öldürmeyi planlamaktadır ve uzun zamandır peşindedir. Nihayet planını yapmıştır ve uzun zamandır görmediği ayayı görmeye gider. Ancak hiç beklemediği bir şey olur ve bu durum karşısında kendini bir çıkmazın içinde bulur.

KARAKTERLER

Kinya - Ana Karakter

Takuzou - Ana Karakter

Aya - Ana Karakter

12135.jpg

DİĞER İSİMLERİ

Orijinal: Hello Baby

Japonca: ハロー ベイビー

BİLGİ

Kategori: Tekli Manga

Cilt sayısı: Bilinmiyor

Bölüm sayısı: 1

Yayım: 2 Kas 2007

Dergi: Jump SQ

Eser: Takeshi Obata (Çizim), Masanori Morita (Hikâye)

Türler: Aksiyon, Dram, Shounen

İSTATİSTİKLER

Sıra: 5425

Veriler 22 Aralık 2016 Perşembe günü 22:51 saatinde MyAnimeList sitesinin şu sayfasından çekilmiştir: manga / 3107

Düzenlendi: (Aurora Borealis)
Güncelleme
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Aurora Borealis

3

• yuuki_cross

1

• Ryoko Yoichi

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Hatırlar gıbıyım sankı bunu ingilzice okumuştum, bi bıçak parmak konusu geçmişti D:

Urooboe Uroboros'yu da okumuştum ordaki kız epey havalıydı ama bilmiyorum bu mangakanın bi bağlayıcılığı yok sanki, değişik ama çekici değil. Tipler de havalı ama yüzleri tuhaf.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende aslında yüz çizimlerini seviyorum çizerin. alışılmışın dışındaki tarzı hoşuma gidiyor. hikayenin başını doğru hatırlıyorsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu hikayeyi biryerden biliyorum ama çıkartamadım. Çok güzel bir manga. Mangaka her mangasında aynı karekterlerimi kullanıyor?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

çizer hello baby ve Urooboe Uroboros da ki çizimlerin de özellikle sanki aynı karakteri kullanmış gibi geldi. yoksa bakuman ve death note da ki çizimlerini de değerlendirirsem çizer aynı karakteri hep kullanıyor diyemem. Ancak genel çizim tarızı itibari ile de bir benzerlik olabilir sadece. Bu sadece benim düşüncem

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?