Jump to content
  • Kayıt Ol

9

Aurora Borealis

Önerilen İletiler

"Gözlerimi kör eden teknolojik rekabet

hazin sonumuzu hızlandırmaktan başka bir işe yaramadı"

"Bu dünyada bazı şeylerin oldukları yerde kalması gerekir"

9 gözlerini açtığında nerede olduğunu bilmemektedir etraf sa harabe içindedir. Dışarı çıkar. seslenmek ister ama konuşamamaktadır. Bir ses duyar ve korkmaya başlar ancak karşısında kendi gibi birini bulur. 2 kendilerinden başkasının kaldığını bilmediğinden 9 u görünce şaşırır ve sevinir. 9 un sesini tamir eder. ancak bu sırada bir makinenin saldırısına uğrarlar. 2 dokuzu saklar ve makineye karşı koymaya çalışır ancak devasa makineler karşısında hiç bir şansı yoktur ve yakalanır. 9 da yaralanmıştır ve kendini kaybeder. 5, 9 bulur ve saklanma yerlerine götürür. 9, 2' nin yaşadığını ve yardım etmeleri gerektiğini söyler fakat liderleri 1 buna karşı çıkar ve durumu açıklar. Ancak 9 bunu kabul etmez. Saklanmak boşunadır. Hayatta kalmak istiyorlarsa karşı atağa geçmeli ve makinelerin kendilerinden ne istediğini anlamalıdırlar.

Kişisel not..: Eğer imkanınız varsa Blue Ray izleyin. Oldukça hoş bir animasyon. Şahsen beğendiğim bir kaç animasyon yapımlardan biridir.

Fragman

http://www.youtube.com/watch?v=OnoJecu9e7c&feature=related

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• wiL-

1

• Aurora Borealis

1

• Anifly

1

• cakiphan

1

Fragmanı izledim güzelmiş tanıtım için teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Film izleyesim vardı ne izlesem diye düşünüyordum...

Tanıtıma denk geldim bide baktım Hd 9 var bilgisayarımda...

İzliyorum...Teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok güzele benziyor. En yakın zamanda bulucam

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

izledim güzel vakit geçiriyor.Ama çok eksik gelen konular var.Finalde tatmin edici değil.Ama animasyon izlemek için izlenebilir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İsimleri olmayıpta birbirlerine numaralarla seslenmeleri hoşuma gitti .) Çokk güzel diyemem ama izlenesi bir animasyon.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet finali benimde hoşuma gitmedi ama güzeldi, keyifle izlenebilir....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son zamanlarda izlediğim en iyi animasyonlardan biriydi, çizimleri ve verdiği heyecan klasik konusunu aşmasına neden olmuş, kesinlikle izlenmesini tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O karanlık atmosferi ve ıssızlık hissini izleyiciye güzel yansıtmışlar. Ben bir devam filmi bekliyorum doğrusu, umarım devamı gelir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Verdiği atmosferi ve o depresif havası ile tarzı olanların kaçırmaması gereken bir yapıt, tasarımlar çok hoşuma gitmişti. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tanıtım için teşekkürler Worless,konunun çekiciliği ve yorumların olumlu etkisiyle izlemeye karar verdim.Bana çok duygusal geldi.Kucağında bebeğiyle can veren annenin ve dünyanın o görüntüsü,9'un yıpranmış bir tablo karşısında "eskiden böyle miydi ?" sorusu...Film,birçok konuda düşünme isteği,hüzün ve söylenecek bir sürü söz bırakıyor ardında.İzlememiş olan herkese öneririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Şöyle bi bakayım derken kalkıp çayımı bile tazeleyemeden-bir solukta-izlediğim bir filmdi...Tanıtım için teşekkürler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • 5 yıl sonra...

Bunu bizim bölüm başkanı tavsiye etmişti geçen sene mekatronik sistemler temasından ötürü. Ama tabi benim bunu izlemem tavsiyeden çok daha önceydi. Güzel filmdi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?